Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zlot kierowców społeczności MPCforum 11.08.13


Skorpion.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fhf2.png

69495501.png

Zapraszam wszystkich na zlot kierowców organizowany przez MPC Forum!

Zlot odbędzie się w niedziele 11 sierpnia

Godzina 19.00

Serwer: Apex-EU

Samochód: Chevrolet lub Ford

planimprezy.png

1. Spotykamy się w naszej miejscówce.

 

2. Rozmowy organizacyjne o worldzie.

 

3.Przejazd

qw1x.png

4. Konkurs na najładniejsze malowanie na zlocie

 

5.Wyścigi kierowców

Możliwość rozegrania pojedynków do Black LIsty MRT

 

6. Zakończenie imprezy.

 

Motyw spotkania: Polska.

 

Wszytskich uczestników zapraszamy na naszego Team Speak'a

 

Serwer: Public-ts3.pl

Kanały VIP- [VIP.0]

Hasło: racing1

 

Osoby spoza MRT mile widziane :)

 

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

No i ja już wbije.Wiem że tęskniliście :D

 

Ale tym razem nie prowadzę bo cały czas jak nie patrzyłem się na mapkę nie wiedziałem gdzie jestem :x

Opublikowano

Gdzie jest "nasz miejscówka"?

Później do pierwszego postu dodana zostanie mapka z zaznaczoną trasą i naszą miejscówką.

 

@Szybszy :angry:

Opublikowano

ok thx , mam jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie

Chevrolet lub Ford

Chodzi o bardziej starsze auta? czy to bez różnicy czy przyjade Camino SS czy Corvette?

Tu była fajna sygna ale mi hosting wygasł ;/

Opublikowano

Taki będzie przejazd:

 

qw1x.png

 

 

Ja wspólnie ze Skorpionem będziemy Was prowadzić.

Wszystko zależy czy panowie z Neostrady mi naprawią "styki" na kablach. ;)

 

 

 

Polecam wam przyjechać jakimś lepszym autem, z klasy A przykładowo. Dlatego, że szybciej dogonić prowadzących - przyjedziesz Camaro SS = nie dziw się, że nie nadążasz. :D

Ja zamierzam przyjechać Chevelle SS. Raczej mnie dogonicie. :P

 

 

Polska ? czyli musimy mieć polski samochód XDD ? nie no joke...ale co flaga i to wszystko ? xD

Nie ma polskich samochodów w NFS.

Malowanie samochodu ma zawierać motyw "Polska" i tyle. B)

Opublikowano

no nie moge wymyślić jak auto przemalować tak żeby orginalnie było ;/ czy jest opcja że przyjaade ale nie wezme udziału w konkursie?

Tu była fajna sygna ale mi hosting wygasł ;/

Opublikowano

Razem z peterem będe prowadzic wiec zobaczymy jak to wyjdzie xD

 

Zbierzcie jak najwiecej ludzi, nawet z innych forow po to, bysmy pokazali, ze Polacy są elitą ;]

Co do autek, moze byc Polskie godlo (jak ktos umie ;o ) lub chociaz flaga/barwy albo napis ;)

Widzimy sie jutro. Nie musze chyba wspominac, ze wszyscy czlonkowie MRT muszą przyjechac?

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Obowiazkowe sa tylko te auta co w pierwszym poscie?

Jeżeli posiadasz jakiś wóz jednej z tych marek, to przyjedź nim.

Jeśli nie masz żadnego wozu z tych marek, to możesz przyjechać dowolnym.

Opublikowano

Mozna prosic o ss tego miejsca gdzie odbedzie sie zlot? Na mapie nie widac dokladnie.

...znany również jako Whinter 


951751472061189469172.png


By. Whinter

Opublikowano

Mozna prosic o ss tego miejsca gdzie odbedzie sie zlot? Na mapie nie widac dokladnie.

Chodzi o parking podziemny w tym miejscu:

 

 

1376145782-U358219.jpg

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...