Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2.co.kr Kto Gral?kto Cos Wie O Nim?


werdxc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam!

chodzi mi szczegolnie o raty (podobno exp x7 i drop x4) , o ceny ,ku, kamieni ,eq, czy dobrze gra sie z koreancami i ogolnie wszystko czym sie rozni od pl ,jakies nowe rzeczy i czy oplaca sie na nim grac? sa jakies bugi na nim??

 

 

 

jest jakies spol albo z angielszczenie:)

 

jaki jest najwyzszy lvl na tym metinie????

Opublikowano

Wiem tylko tyle, że: bossy mają mniej życia niż na PL i da sie je szybciej ubić, łatwiej jest trenować skille, exp taki sam jak na US (nie zauważyłem różnicy grając tam przez chwile), ogólnie jak to koreańce... nie sugeruj sobie, że w tydzień będziesz mieć stalke. Oni są poprostu dobrzy. Słyszałem, że mogą zbanować za to, że rozmawiasz z nimi np po polsku (chociaż nie jest zabronione). Znajdziesz polaków i sporo turków ;P

BRAINIAC

 

Wejdź :D

kliknij plusa!

Opublikowano

gram na Metin2.co.kr , shinsoo , 93 lvl , stal +9 , zlodziej +9 , skille G1-G9 , fajny serwer , polecam!

Moja historia z Metinem :D

 

Monastyr Jinno - Ninja Archer 51 lvl

 

Obsydian Chunjo - Woj Mental 80 lvl

 

Exandros Shinsoo - Szaman Smok 75 lvl

Opublikowano

@UP - chyba na privie (:

regl.png

Tak userzy MPC dbają o regulamin! ^^

Co kryje spoiler?

 

Jeszcze troszke!

Zaraz będzie koniec.

Żartuje!

Prawie już prawie!

iiii....

Chciało Ci się klikać? o_O

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Stronka:

http://metin2.co.kr/

Na głównej stronce jest "Client Download", a rejestracji znaleźć nie mogę bo trochę muli mi stronka ^^.

Opublikowano

zarejestrowałem się tam i powiem że nawet fajny ten metek Kamienie Duchowe po 50k Silne po 100k Zatruty kupi nawet za 10kk Bony można wystawiać w sklepiku. Jest 5,6,7 boon. Mi się podoba . Ale drop i exp jak na PL.

Gość Mounthains
Opublikowano

OMG 50kb/s na 25mb necie ściąga się client...

Zna ktoś inny link?

 

 

pobierz flashgeta, będzie pobierało z całą prędkością

Opublikowano

Też proszę o podanie linku z Polskiego hoster'a jeżeli taki plik jest w ogóle wrzucony na jakiś serwer ... Lub link do pobrania zangielszczenie Metin2.co.kr .

Z góry dziękuje i Pozdrawiam .

sygnaexoticsspider.jpg

Opublikowano

@up pobierasz flasgeta i później ze stronki normalnie ściągasz i leci full speedem ;d

Pomagam we wszystkim związanym z Metinem, moje GG: 6480972

Opublikowano

Kurcze rejestracja chyba jest zbugowana ponieważ przy kończeniu rejestracji wymaga ponownego wysłania formularza co się wiąże z wpisywaniem wszystkiego od początku i tak w kółko 0_o

 

@edit

 

Radzę używać explorera lub google chrome

sasukeuzhuhasyg.jpg

Opublikowano

Serwer nie taki aż ciekawy ciężko wbić 5lvl jak ma się miecz +0 ulepszasz na +1 jest już na 3lvl Koreańczycy pro all skill na P i G

 

 

Ciężko się gra jest gorszy niż PL to jest moje zdanie

 

jest jeden plus jest zajebi.... grafa

Opublikowano

Ja za około 3-4 godziny wbijam ;D

 

 

Siostra musi do kompa, a poza tym jeszcze się ściąga podstawka ;d

 

 

Jest tam może polska gildia?

 

 

Będę grał Jinno =D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...