Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Plaga afków, dc i wysokie pingi?


Roycewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Otóż zauważyłem interesujące zjawisko. Od 5 dni moje granie w lola zamieniło się w koszmar. Czemu?
Nie dość, że bug z tenacity nie zostałdo końca naprawiony, to od tych kilku dni PO ZAGRANIU 25 GIER, w tym 7 rankedów...
WSZYSTKIE GRY BYŁY 4v5 lub 3v5. Kur*a, co sie dzieje? Ciągle ktoś na 1 lvlu afczy, albo okazuje sie ze ma 10000kping i po prostu wychodzi. (Pomijam fakt że enemy team bawi się w 5 doskonale). Zjawisko ma miejsce zarówno na EUNE jak EUW (z relacji kumpla).

Wiem że był bug z pingami jakieś 3 dni temu, ale ponoć wyszedł insta hotfix. O chuj chodzi?

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

Zwiększone pingi były wczoraj jest to normalne że czasami ktoś musi wyjść z gry powiedz mi twoją dywizję i wyjaśnię ci to dogłębniej ;/

oynk.png

Opublikowano

Więc ja rozumiem, czasem ktoś ma problem z netem, czy coś.
25 gier z rzędu 3v5 4v5? Nonstop ktoś jest afk na 1 lvlu albo wychodzi bo ping? 25 gier z rzędu bez kompletnego składu? To jest jakieś przegięcie.
Dywizja na normalach nie ma nic do znaczenia tylko w/l ratio, ja mam 1.2k win na 800 lost czyli wysokie i nie gram z plebsami. Po prostu teraz afki i pingi to PLAGA.

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

Pierdolą to się moi rówieśnicy czerpiąc z tego fun :)

Okej, ja rozumiem, riot ma coś na serwie. Gdzie jest powiadomienie? Było przez 30min i chuj, powiadomonia nie ma, problem wciąz jest. Poza tym... czemu kurwa u mnie w teamie? Czemu enemy team nie może mieć afka żebym ja sobie dla odmiany wygrał? Mam wysokie WL ratio a teamy... szkoda gadać.

Moim zdaniem i Riot i LoL schodzą totalnie na psy.

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

Problemy z serwerami, sam mam podwyższony ping ale da się grać. Chociaż granie 3v5 lub 4v5 to raczej nie przyjemność (niezależnie od strony).

Wszedł hotfix ale u mnie nic nie zmienił...

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Właśnie dlatego zastanawiam się, czemu riot nic z tym nie robi. Komunikaty - brak, ostrzeżenia, brak.
Najlepsze jest to że nikt tych afków nie reportuje "BCOZ ITS NORMAL".
Dziwne, ja dostałem ostatnio 3 dni bana za afk na normalu (wczytalem się w 8 minucie) i za gry gdzie pisałem "gg easy" lub "bots on bot ;c"
W każdym razie, nie chodzi o moje marudzenie o bana.

Riot nie pisze nic na forum na temat tego że problem nadal występuje, bo wg nich hotfix naprawił wszystko. A irelia po hotfixie ma 150% tenacity...

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

Właśnie dlatego zastanawiam się, czemu riot nic z tym nie robi. Komunikaty - brak, ostrzeżenia, brak.

Najlepsze jest to że nikt tych afków nie reportuje "BCOZ ITS NORMAL".

Dziwne, ja dostałem ostatnio 3 dni bana za afk na normalu (wczytalem się w 8 minucie) i za gry gdzie pisałem "gg easy" lub "bots on bot ;c"

W każdym razie, nie chodzi o moje marudzenie o bana.

 

Riot nie pisze nic na forum na temat tego że problem nadal występuje, bo wg nich hotfix naprawił wszystko. A irelia po hotfixie ma 150% tenacity...

Pomyśl czlowieku, pomyśl a potem przeczytaj co napisałeś

Opublikowano

Ping 38 stały, nie p*erdolcie ze macie ping duzy. Gram od 5dni i jest dobrze. Tylko ludzie afcza i to wqrwia najbardziej, ale to norma z tego co widze.

Opublikowano

No ja skacze po TSach publicznych. pytam ludzi co i jak, oni mają podobne przypadki, lagi, dc, itp.

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

Właśnie dlatego zastanawiam się, czemu riot nic z tym nie robi. Komunikaty - brak, ostrzeżenia, brak.

Najlepsze jest to że nikt tych afków nie reportuje "BCOZ ITS NORMAL".

Dziwne, ja dostałem ostatnio 3 dni bana za afk na normalu (wczytalem się w 8 minucie) i za gry gdzie pisałem "gg easy" lub "bots on bot ;c"

W każdym razie, nie chodzi o moje marudzenie o bana.

 

Riot nie pisze nic na forum na temat tego że problem nadal występuje, bo wg nich hotfix naprawił wszystko. A irelia po hotfixie ma 150% tenacity...

gosciu za to co ty napisales sam bym cie zreportowal... poniewaz tzw "gg easy" jest obrazliwe dla enemy team

QQmor3_eune_92_4_logo.png

Opublikowano

Reporty za gg easy są wyśmiewane przez riot i trybunał. Cała historia tej akcji reportowania za "gg easy" jest po prostu przegięciem. Dziecko które sięzbulwersowało bo go to wkurzyło napisało na forum żę za to powinny być bany i flaga gimbusów poleciała za nim. Taka prawda, jak wygrywa się w 25min szybkim puszem i zorganizowanym teamem to gra jest dobra (gg) oraz łatwa (easy). Równie dobrze możesz się przyczepić do tego, że grając rankedy w brązie ludzie piszą "bronze plays", co też jakiś retard na forum uznał za obrazę i wulgaryzm, po czym zrobił się 100000stronnicowy temat na forum jak bardzo bronze plays obraża graczy którzy grają w brązie :) Więc jak masz wonty o "gg easy" to nie graj w lola :)

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

no gosciu po 1 troche kultury .. po 2 pomysl do kogo mozesz pisac przed wypowiedzeniem sie ... po twojej wypowiedzi wnioskuje ze siedzisz w bronzie???? bo nikt w wyzszych ligach nie pisze ci gg easy bo ma szacunek (przewaznie) do enemy team ... wiec albo dorosnij psychicznie albo wyjdz na dwor i zostaw Pc w spokoju

QQmor3_eune_92_4_logo.png

Opublikowano

@2up.

Report na forum za offtopic. Nikogo nie obchodzą Twoje skamlania na temat tego co myślisz o innnych i o "gg easy". Specjalnie dla Ciebie będe pisał gg easy po każdym meczu :*

@up
No ja znowu doświadczyłem mass dc w teamie, taki mały xlog.

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

Ping 38 stały, nie p*erdolcie ze macie ping duzy. Gram od 5dni i jest dobrze. Tylko ludzie afcza i to wqrwia najbardziej, ale to norma z tego co widze.

Co za człowiek myślisz , że jak ty nie masz lagów to nikt nie może mieć ja mam 150 pingu z dupy,

a miesiąc temu 40-50 -.-

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

Ja na 2 różnych netach sprawdzałem i po 25pingu...

Wczoraj były lagi i owszem, bo riot coś z serwerami zrobił więc nie grałem parę godzin, ale potem to zostało naprawione.

 

@2up: Jak od miesiąca masz podwyższony ping to polecam:

1. Wyłączyć torrenty.

2. Sprawdzić ping na speedtescie.

3. Spytać dostawca neta, może twoja usługa uległa zmianie.

League of Legends

Opublikowano

Zwiększone pingi były wczoraj jest to normalne że czasami ktoś musi wyjść z gry powiedz mi twoją dywizję i wyjaśnię ci to dogłębniej ;/

gówno prawda, ja dzisiaj miałem lagi w chuj. Ping 30, zaś gdy wbijałem czasami do tfa nagle moja postać szalała i ekran robił się szary

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

ja mam przeważnie 28-38 pingu, może zmieńcie dostawcę netu, jak miałem lagi ostatnio to się spytałem teamu i enemy czy też mają, każdy potwierdził że ma.

a tak to stałe 28-38.

Opublikowano

Oj tam , mylicie się , jak było tak jest , po prostu Wam net szfankuje i tyle z tejj strony , riot ma problemy ale to są godzinne a nie tygodniowe .

Opublikowano

Tsa, net szwankuje.

30 pingu w grze i mnie rozłącza, a rozmawiam na skype normalnie, z dobrą jakością.

Do tego nie tylko ja tak mam, gram z kumplami to tak samo, ich też rozłącza.

Sam problem jest od kilku dni i sie tak trochę nasila ;)

lownfast

Opublikowano

Cóż, wczoraj grając piątkę zauwayżyliśmy, że enemy ADC oraz MID stoją przy farmie w miejscu. Okazało się że byli afk/dc bo łapali con probs. Co się stało kilka minut potem? Xlog. Czytaj -> cały nasz team po prostu wypieprzyło z gry. Ping? 9000, Attempting to reconnect, bieda. Po reconnecie to samo. Przegraliśmy mecz, enemy skończyli we 2 mając pingi po 700. Wskazówka - na TS mieliśmy pingi po 28-60 (ja mam nieco zmulone łącze) i wszystko grało. Trzy godziny później doświadczyliśmy też ogromnych pingów z dupy u nas i u enemy team.

NIECH KTOS MU KURWA JESZCZE RAZ POWIE, ŻE MAMY ZJEBANE INTERNETY I MAMY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z DOSTAWCĄ, TO NIECH OD RAZU ZOSTAWI ADRES BO MAM OCHOTĘ TAKIM LUDZIOM WYPIERDOLIĆ RYJ W BETON.

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...