Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

__--==Serwer PolCraft==-- __--==Hardcore==--__--==Herobrine==--__ | 1.6.2 Dedyk[[Gildie za Itemy!AntyXRay|3 Życia|Handlarze Citizens]]


KapralAlen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.

.

.

.

PolCraft

///====================================================================================================================\\\

Informacje:

strzalka.gifTYP: Hardcore

strzalka.gifSloty: Zależnie od graczy.

strzalka.gifIP: Podamy dziś o 18:30 przy otwarciu.

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak
strzalka.gifBialaLista: Nie

Otwarcie o 19:00

///====================================================================================================================\\\

Administracja:

GA : Alen

SGM: Chirico

GM: Zaneta1303

GM: AdekXd

///====================================================================================================================\\\

Pluginy:

Potrzebne + Herobrine + Factions

///====================================================================================================================\\\

Startowy Inventarz:

Drewniany Miecz + Narzędzia

+ 8x Mięsko

///====================================================================================================================\\\

Rangi:

Ranga startowa to Gracz

co o niej myślicie ?

RycerzVip oraz RycerzSVip

Otóż na serwerze są 2 rangi do kupienia:

RycerzVip posiadający:

Komendy:

/tpa (nick)

/hat

/afk

pisanie na kolorowo za pomocą &

i powrót na miejsce śmierci: /back

+ co 4 dniowe przydziały:

kolczuga prot 2

+ Enchant narzędzia

+4 złote jabłka

+16 steków

RycerzSVip posiadający:

Komendy:

/tpa (nick)

/hat

/afk

/clear

pisanie na kolorowo za pomocą &

i powrót na miejsce śmierci: /back
+ co 4 dniowe przydziały:

zelazna zbroja i spodnie

diaxowe budy i chełm

narzedzia zelazne

+ 8 złotych jabłek

+32 placki dyniowe

///====================================================================================================================\\\

Co potrzeba do zrobienia Gildii ???

Otóż potrzebujemy:

20x Diament

10x Obsydian

6x Szmaragd

1x Kulka Szlamu ( można kupić u H.Różnościami w osadzie )

2x Gąbka ( można kupić u Daruni w osadzie )

2x Sfermentowane oko pająka ( u Daruni można kupić materiały takie jak: grzybek potrzebny do zrobienia tego s.o.pajaka i trzczcine, z której się robi

cukier potrzebny do tworzenia s.o.pająka... potrzebne jest jeszcze oko pająka, któro trzeba wydropić ;)

///====================================================================================================================\\\

Życia

Po śmierci Gracz Zostaje Zbanowany Na Okres 1 Dnia (24 godziny)

Na początku dostaje się aż 3 życia !

///====================================================================================================================\\\

Herobrine

Na Serwerze można spotkać Herobrine, wszyscy znacie jego historię prawda ?

Jeśli nie to dowiedzcie się jak najwięcej na temat jego i jego brata Notcha, bo

tylko u nas mozna spotkać Autentyczneho Herobrine !

///====================================================================================================================\\\

Drop z rud

Otóż
na naszym serwerze posiadamy wspaniałego AntyXRaya, nie wprowadzaliśmy
dropu ze stona gdyż większość graczy woli ten typ kopania gdyż jest on
ciekawszy ;)

///====================================================================================================================\\\

Serdecznie Zapraszamy Wszystkich chętnych graczy !

\\\====================================================================================================================///

Komentujcie, krytykujcie, i mówcie czy wejdziecie na serwer Hardcore

PolCraft

?

\\\====================================================================================================================///

Otwarcie o 19:00

Jak się podoba obserwuj temat !

\\\====================================================================================================================///

ItemShop:

polcraft.ownshop.pl

\\\====================================================================================================================///

To Oficjalna Publikacja, wszystkie inne proszę skasować !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...