Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Dla tych co płaczą że przegrywają przez team.


Bitch.Please

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nadal będziesz płakać na team? Prawda taka że sam nie jesteś lepszy jeżeli przegrywasz.

Było to na rosyjskim serwerze. Najlepsze jest to że gdy enemy zobaczyło 'PL' w moim nicku od razu mnie wyzywali i pisali że maja easy win a ja jestem cipa. Lekko się zdziwili ;)

PS. Look draven build <3

 

24782378098212147726.png

Opublikowano

Gz. Jaka dywizja? Enemy to jakieś totalne noobstwo, że taki throw gry. W ogóle da radę zbudować hydre na range champy bo nigdy nie próbowałem tego o.O

E6c9g1v.gif



Opublikowano

Ogólnie to gj.

Tylko szkoda, że enemy nie miało tak naprawdę tanka przeciwko takiemu masterowi.

Widzę tu totalny brak armora i próby kontrowania cb.

Mam pytanie, fiora próbował cb focusować ?:P

1378417167-U962219.png


by Maxiu


Opublikowano

Jaka dywizja? Oczywiście brąz ^^ Tylko tam można znaleść takie lamy. Jeszcze miałem nad nimi przewage ponieważ moje głowne konto mam w gold3.

Tym ss'em chciałem pokazać że dzieci które płaczą że ''one som pro tylko majom nub tim i oni zasłógujom na diamond albo czallendżer'' tak naprawde zasługują na to brązowe gówno.

 

@Raen

hydra nie działa na adc, dlatego mam beke z tego buildu

 

@up

Próbować próbowała jednak ja jako bardziej doświadczony gracz wiedziałem kiedy wbić w team fight. Czekałem aż enemy zacznie focusować kogoś innego wtedy mogłem wejsc i wbić pente (tak miałem pente)

Opublikowano

Hydra działa na adc, tylko jej passywka nie, to znaczy - dostajesz tylko att. speed ( czy co tam dostajesz ) tak samo jest z huraganem na meele postacie wtedy tylko te 80% att speedu

Opublikowano

Czym się chwalisz ? Zabrałeś teamo'wi wszystkie kille gdyby nie to moglibyście wygrać to jeszcze szybciej. Master gdy zdobędzie odpowiednią ilość killi nie potrzebuje więcej

 

No ale jednak gz...

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

OP Master, żeby nim carrować wystarczy złapać 2-3 kille przed 20 minutą i GG WP.

No ale i tak GZ meczu i penty.

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Prosze was.. 'Masterem wycarrowałeś słaby jesteś' zapewne sami siedzicie w tych jebanych brązach i kończycie z płaczem że wasz team coś zjebał.

 

@Veme

Byłeś na meczu? Nie. Teemo potrafił wbijać się sam w pięciu podczas gdy oni go biją on farmił x.x że jakimś cudem enemy dostali od niego z AA czy z grzyba nie znaczy że to ja byłem złodziejem killi.

A jeżeli nie podoba wam się że ktoś potrafi wygrać sam i przez żal w dupie zaczynacie płakać że masterem każdy potrafi to czekam na waszą gre.

Opublikowano

Prosze was.. 'Masterem wycarrowałeś słaby jesteś' zapewne sami siedzicie w tych jebanych brązach i kończycie z płaczem że wasz team coś zjebał.

 

@Veme

Byłeś na meczu? Nie. Teemo potrafił wbijać się sam w pięciu podczas gdy oni go biją on farmił x.x że jakimś cudem enemy dostali od niego z AA czy z grzyba nie znaczy że to ja byłem złodziejem killi.

A jeżeli nie podoba wam się że ktoś potrafi wygrać sam i przez żal w dupie zaczynacie płakać że masterem każdy potrafi to czekam na waszą gre.

hahahah beka z cb. On napisał "team'owi" a nie "teemo" ^^

a11176.jpg

Opublikowano

No tak - brąz XDD W tych dywizjach można wycarrować takim debilnym champem jak yi, trynda albo jax, bo zamiast dobrze sfokusować to pojedynczo pod ostrze wchodzą.

visualcsharp_2.png

 

Mały test na gimnazjalistę: 

 

public static void testnagimbusa()
{
	Console.WriteLine("Podaj ulubionego YouTubera: ");
	string youtuber = Console.Read();
	if (youtuber = "gimper")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else if (youtuber = "rojo")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else if (youtuber = "isamu")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem z kompleksem małego przyrodzenia");
	}
	else if (youtuber = "nitrozyniak")
	{	
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else
	{	
		Console.WriteLine("Masz więcej, niż 16 lat");
	}
}

 

Opublikowano

Musiałeś nieźle latać po mapie żeby każdego fraga podwalić + zgaduje że pewnie jakiegoś backdoora zrobiłeś xD

 

Anyway gz.

1375686746-U987417.jpg

"Ujrzyjcie prawde , którą przesłania wam świat , albowiem mrokiem będą dotknięci ci , którzy widzą tylko przez własny wzrok"

Members | exMPC Modder Team

Opublikowano

Prosze was.. 'Masterem wycarrowałeś słaby jesteś' zapewne sami siedzicie w tych jebanych brązach i kończycie z płaczem że wasz team coś zjebał.

 

@Veme

Byłeś na meczu? Nie. Teemo potrafił wbijać się sam w pięciu podczas gdy oni go biją on farmił x.x że jakimś cudem enemy dostali od niego z AA czy z grzyba nie znaczy że to ja byłem złodziejem killi.

A jeżeli nie podoba wam się że ktoś potrafi wygrać sam i przez żal w dupie zaczynacie płakać że masterem każdy potrafi to czekam na waszą gre.

"Czekam na wasza gre", sorry, ale chyba tylko ty jestes taki glupi, ze chwalisz sie z powodu wycarrowania meczu Masterem. Twoi sojusznicy zapewne sluzyli za mieso armatnie, skoro twierdzisz, ze teemo wbijal sie w 5, a oni zamiast focusowac nafeedowanego Yi, focusowali bezwartosciowego (w tym meczu) teemo. Skoro wygrana, nie zalezy od teamu, tylko od inwidualnego skilla graczy, to dlaczego siedzisz w bronzie? Przeciez wbiles pente Yi.

 

@edit. Hahahaha, zmyslaj dalej, gubisz sie w zeznaniach koles, chyba od tego siedzenia w bronzie, mozg ci padl. Dla spostrzegawczych, w zadnym teamie nie ma teemo.

Beka z typa

Jungle - Lee Sin

Solo top - Tryndamere

Mid - Fizz

ADC - Blue Build Sivir

Support - Blitzcrank/Janna

Opublikowano

Prosze was.. 'Masterem wycarrowałeś słaby jesteś' zapewne sami siedzicie w tych jebanych brązach i kończycie z płaczem że wasz team coś zjebał.

 

@Veme

Byłeś na meczu? Nie. Teemo potrafił wbijać się sam w pięciu podczas gdy oni go biją on farmił x.x że jakimś cudem enemy dostali od niego z AA czy z grzyba nie znaczy że to ja byłem złodziejem killi.

A jeżeli nie podoba wam się że ktoś potrafi wygrać sam i przez żal w dupie zaczynacie płakać że masterem każdy potrafi to czekam na waszą gre.

 

No spoko ta gierka była akurat łatwa ;) Ps. Quadra wpadła

 

vdd4.jpg

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

1. Sejuani carrowała

2. Enemy tylko 1 hard cc, którymi zabija sie masterka

3. To ruski serw

4. Staty to nie wszystko, możesz mieć 0/10 i być bardziej użytecznym niż 5/0

5. 134/154 to poziom warzywniaka

 

Dziękuje dobranoc

Opublikowano

1. Sejuani carrowała

2. Enemy tylko 1 hard cc, którymi zabija sie masterka

3. To ruski serw

4. Staty to nie wszystko, możesz mieć 0/10 i być bardziej użytecznym niż 5/0

5. 134/154 to poziom warzywniaka

 

Dziękuje dobranoc

Wypierdalaj

 

@top

Samemu wygrać grę wow..

Te Ruskie zacofane w rozwoju są ; >

 

A jak ktoś mu pisze, że masterem łatwo wyccarować to niech wbija i gra w takim samym składzie jak on i zobaczymy jak mu pójdzie.

I jak ktoś jeszcze pisze " Jak takie easy winy to dlaczego siedzisz w brązie? " Napisał idioci, że jest w Goldzie 3 na głownym koncie.. Czytajcie wszystkie posty nie tylko 1 : >

Opublikowano

Buildy strasznie kulały, tak również u Ciebie, cóż. Gratuluję za wycarrowanie teamu, 'russia wyższy poziom gry', pamiętam że ktoś to kiedyś napisał.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...