Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zostanę] Zlecenia Grafika, Pisanie stron www


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Kurlz.... Kazdy juz prawie wie na mpcforum ze polowa prac nie sa twoje... Pobierasz darmowe psd z google i je przerabiasz... moge nawet pokazac przyklady tych niby TWOICH AUTORSKICH elementow :)

 

 

A co kupowałeś moje .PSD wyślij mi na GG: 555750 te PSD co niby przerabiaj z checią obejrzę. Oki?

www.jarock.pl/soushibo-live


Opublikowano

Bomb, a tworzysz tylko strony pod metina, czy możesz wykonać stronę o innej tematyce? Wszystko jest git tylko zamiast postaci z metina coś innego, tak to wszystko jest ok.

Korzystając z okazji to również prosze o cenę :)

Opublikowano

Bomb, a tworzysz tylko strony pod metina, czy możesz wykonać stronę o innej tematyce? Wszystko jest git tylko zamiast postaci z metina coś innego, tak to wszystko jest ok.

Korzystając z okazji to również prosze o cenę :)

Tak tworzę także strony o innej tematyce.

np.

 

 

vaio_pl_by_bombwork-d6i9m5q.png

 

 

Opublikowano

Również proszę o cennik.

<?php


function głucho($string) { echo $string; }

głucho('Wypierdalać');

?>


Opublikowano

Także jestem zainteresowany całym kompletem, tylko ile to wszystko kosztuje ?

Zakodowana strona z płatnościami + panel administracyjny.

Opublikowano

Na moj gust pan pieczarek cos tu kreci

 

Co ma gust do Twojego podejrzenia?

Napisz to poprawnie po polsku a nie jak jakiś lamus bez szkoły.

 

@Topic: Poproszę o cennik! (Wypaliło mi oczy i nie widzę PW ani numeru GG. Pozdrawiam modów)

1011932_514376648616209_1943977858_n.png
Opublikowano

Na moj gust pan pieczarek cos tu kreci

Tzn.? Co Ci nie pasuje.? Masz jakieś wątpliwości to napisz na Gadu-Gadu lub PW. :)

 

 

Co ma gust do Twojego podejrzenia?

Napisz to poprawnie po polsku a nie jak jakiś lamus bez szkoły.

 

@Topic: Poproszę o cennik! (Wypaliło mi oczy i nie widzę PW ani numeru GG. Pozdrawiam modów)

Wiadomość z cennikiem została wysłana. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...