Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival+Gildie][Zero lagów][30s][NoPremium][Świetna mapka] MyStone - Najlepszy serwer Survival+Gildie


MyStone

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już wystartował, wl wyłączone - Zapraszamy do gry ;)

A ja przeciwnie nie zapraszam do gry dostałem vipa jako 1 gracz na serverze no i nie ma komend jako kit vip jest kilof kilof niezniszczalny bez sensu i vip kosztuje 11.07 Czyli placicie normalnie za kilof... Moderator eq z gma juz zasunal

 

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5vwxw5.png

Opublikowano

A ja przeciwnie nie zapraszam do gry dostałem vipa jako 1 gracz na serverze no i nie ma komend jako kit vip jest kilof kilof niezniszczalny bez sensu i vip kosztuje 11.07 Czyli placicie normalnie za kilof... Moderator eq z gma juz zasunal

 

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

/kit vip oraz permissje do niego właśnie ulepszam.

Po drugie szkoda, że nie polecasz serwera, ale no cóż... Zginąłeś

i straciłeś swoje eq i płakałeś, żeby Ci oddać - Na prawdę widać jaki

z Ciebie gracz serwera SURVIVAL. No nic, było wiadome, że jakiś

hejter będzie. Zapraszam na serwer i prosiłbym nie zwracać uwagi

na kolegę wyżej. ;)

mystone_sygnatura.png


Opublikowano

No cóż, własnie wchodzę na serwer. z prezentacji wynika że jest dobry. po 20 minutach gry dam edita, i opisze co i jak...

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

 

/kit vip oraz permissje do niego właśnie ulepszam.

Po drugie szkoda, że nie polecasz serwera, ale no cóż... Zginąłeś

i straciłeś swoje eq i płakałeś, żeby Ci oddać - Na prawdę widać jaki

z Ciebie gracz serwera SURVIVAL. No nic, było wiadome, że jakiś

hejter będzie. Zapraszam na serwer i prosiłbym nie zwracać uwagi

na kolegę wyżej. ;)

A jak wytłumaczysz ze moderator ma eq z gma?

5vwxw5.png

Opublikowano

Zalezy co kto lubi ja osobicie Nie wyobrażam sobie gry na sv + frakcje bez podstawy czyli tpa i sethome rozumiem chca zrobic dali dla vipa i tp ale przesadza server 6/10 +1 za spawn :D

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

Zalezy co kto lubi ja osobicie Nie wyobrażam sobie gry na sv + frakcje bez podstawy czyli tpa i sethome rozumiem chca zrobic dali dla vipa i tp ale przesadza server 6/10 +1 za spawn :D

 

Dziękujemy za opinie, wszelkie propozycje do serwera prosimy pisać

w tym temacie, a postaramy się dodać to do serwera. ;)

 

Refresh

 

Edit: Dodana komenda /sethome oraz /home dla gracza i /tpa! Zapraszamy!

 

@L3siak: Moderator to ranga globalnego moderatora, ma on GameModa

i co w związku z tym? KidMod ma inne permissje, a dlatego ma GameModa,

że to nasz budowniczy ;).

mystone_sygnatura.png


Opublikowano

Zajebiste budowle, idealnie dopasowany teren wokół spawnu oraz wiele różnych ciekawych rzeczy sprawiają rzeczywiste wrażenie tego że przed graczem stoi nie lada wyzwanie.

Krótko mówiąc idealny survival, serwer dla fanów tych co lubią się trochę po wysilać :)

10 / 10

Zajrzyj na bloga -> Click

Opublikowano

Grałem chwilkę, ale wystarczyło mi, żebym napisał opinię ;-) Otóż spawn nie jest duży - i dobrze, bo to survival więc + na początek, wszystkie potrzebne komendy sprawne. Jak dla mnie serwer bardzo dobry ;-)

 

 

Pozdrawiam!

Cześć wszystkim, jestem MlodyCebo.

Robię grafikę!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...