Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft premium. Nie mogę się zalogować do gry.


Markuswojo123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój kolega ''podzielił'' się ze mną premium, to znaczy, żebym ja mógł wchodzić na jego konto. Kiedy jednak on się wylogowywuje, ja próbuję się zalogować, i pisze mi że złe hasło lub login. Sprawdzałem wszystko z moim kolegą miliard razy, a gra dalej nie chce się odpalić. Mam nadzieję, że pomożecie.

;)


Opublikowano

Aż nie chce mi się wierzyć że wina
nie leży po stronie nicku lub hasła ;)

A jeśli to może nie wygasła
poprzednia sesja logowania twojego kolegi. Ale to by pisało coś
innego.

Opublikowano

Spróbuj niech kolega nie loguje się 24h a potem ty spróbuj się zalogować.

Opublikowano

Aż nie chce mi się wierzyć że wina

nie leży po stronie nicku lub hasła ;)

A jeśli to może nie wygasła

poprzednia sesja logowania twojego kolegi. Ale to by pisało coś

innego.

Sprawdzaliśmy nick i hasło miliard razy, wszystko było dobrze, ale on i tak nie wchodził.

;)


Opublikowano

Więc tak jak powiedziałem może mają
zabezpieczenia które jak wykryją inne IP. Po wylogowaniu się
poprzedniego ip blokują dostęp. Odczekać z 24h i zobaczyć co
dalej.

Opublikowano

Więc tak jak powiedziałem może mają

zabezpieczenia które jak wykryją inne IP. Po wylogowaniu się

poprzedniego ip blokują dostęp. Odczekać z 24h i zobaczyć co

dalej.

Kolega jedzie jutro na wakacje więc będę miał czas żeby sprawdzić. Potem zedytuje i powiem czy zadziałało.

;)


Opublikowano

Może być że firewall (o ile taki jest) blokuje połączenie. Ja miałem tak że zablokował Skype :)

Opublikowano

Niestety Ja polecam albo kupic premke albo grac na miencraft zyczu :)

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

Niestety Ja polecam albo kupic premke albo grac na miencraft zyczu :)

 

Zgadzam się

Jeśli pomogłem, zainteresowałem was lub po prostu chcecie być mili to dajcie 1385649165-U755442.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...