Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Jaką klasę kupić na początek ?


Frenu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak w temacie.

Jaką klasę kupić na początek ? Chodzi mi oczywiście o klasę za 4xx PZ (nie pamiętam końcówki).

 

Opublikowano

475 PZ ?

 

Warwrick

 

+tankowaty

+Dobre Q :)

+Jeden z lepszych ultimate lecz działa na jedną osobę :<

 

 

Garen

 

+tank (choć nie trzeba )

+nie wymaga many

+AD

 

 

,a jakby co to za 1350 PZ najtańszą OP postacią jest Jax...

 

P.S kupuj postacie które ci się podobają i dobrze Ci się nimi gra...

Opublikowano

Tak jak up napisali , ryze jest mocny , ashe na lcs'ach nawet grają więc kupuj smiało

co do ww się niezgodę bo jest po prostu słaby

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

Ja Ci polecam Caitlyn. Bardzo dobra postać, która wali na odległość!

- Kontrolowanie terenu poprzez używanie pułapek
- Escpe(E)
- Daleki zasięg Q jak i auto-ataków
- Mocne ulti, jednakże łatwo je zablokować


//Sry, nie przeczytałem dokładnie i skojarzyłem, że chodzi o 4k ;c

Opublikowano

Ja Ci polecam Caitlyn. Bardzo dobra postać, która wali na odległość!

 

- Kontrolowanie terenu poprzez używanie pułapek

- Escpe(E)

- Daleki zasięg Q jak i auto-ataków

- Mocne ulti, jednakże łatwo je zablokować

Umiesz czytać? On chciał postać za 450 czy 475. (Nie pamiętam już za ile bo mam wszystkie te postacie)

 

A co do tematu to tak jak Up. Już wszyscy łatwi a Dobrzy.

Kartyday_eune_51_5_logo.png

Opublikowano

Polecam ci teraz Master Ti po reworku jest naprawde bardzo silny .

+Duzy Dmg

+mobilny dzieki ulti

+skill który healu przydatny na lini

+skill dodający ci ad

Czego chcieć więcej ;D

29569.gif

Opublikowano

DAT MASTER!

 

+Q w late co 4 sekundy

+mocne hity

+szybki

+true dmg

+escape jako tako (duch, ult)

+CD znikają po zabójstwie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...