Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Win7] Problem z dzwiękiem, filmami i nie wiadomo czym jeszcze.


sobiess

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.
Posiadam Win 7 Ultimate x64.
Dziś pojawił się dość spory (jak dla mnie) problem, otóż przestało mi odtwarzać muzykę, filmy, nawet na YT jak chcę włączyć teledysk to on tak jakby przez 3-4 sekundy się zacina i wyskakuje komunikat, że pojawił się jakiś problem.
Tu ss komunikatu wyskakującego podczas próby włączenia muzyki.
4j54.png

 


Zauważyłem jeszcze, że w obszarze powiadomień widnieje ikona połączenia sieciowego z czerwonym x'em, lecz internet chodzi normalnie.
Dalej, nie mogę wejść np. w Centrum sieci i udostępnienie, po wybraniu tej opcji nic się nie dzieje.
Gdy chcę usunąć jakiś program przez "Programy i funkcje" to po wybraniu "Odinstaluj" też nic się nie dzieje lub wyskakuje taki komunikat.

yg.png

 

Wszystko zaczęło mi się walić po tym jak zainstalowałem i po 1h odinstalowałem program IVONA 2.

 

Zainstalowałem najnowsze sterowniki do wszystkiego czego znalazłem.

 

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...