Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kogo poleciacie z obecnej rotacji na topa?


Adriano™

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koxxxik12
Opublikowano

Jax ,niszczy prawie każdego na topie polecam. A to jest build.

 

Ninja tabi > Hextech Gunblade > Zephyr > Gauntlet > Spirit Visage > Warmog

Opublikowano

Lulu pod AD, nieziemski poke :D

Build:

Berserki - BotRK - IE - Phantom - Stattik - Guardian

 

 

Opublikowano

Polecam lissandrę, dość mocna, mobilna, dodatkowa zhonya na 6 lvlu, łatwy focus na przeciwnego carry, niestety dość papierowa w early, taki lee sinek ją zniszczy ; <

Opublikowano

Lissandra op poke, co 18 sec free skill, tons of cc, escape, zhonya plus ult = 5 sec untargetable czy jakoś tak to się pisze, range ( To na topie się liczy jakby ktoś nie wiedział )

E6c9g1v.gif



Opublikowano

Z obecnej rotacji świetnym pickiem na topa jest Cho Gath. Ma dosyć dobry sustain z pasywki, jest w miarę wytrzymały, zadaje sporo dmg ze spelli, ma CC. Ogółem fajny jest i sporo może zrobić, wystarczy umieć trafiać z Q i wtedy jest całkiem łatwo.

Opublikowano

Pocwicz Lissandra.

 

+ super escape

+ poke z Q

+ darmowe skille bodajze co 18sek (nie jestem pewny, bo dawno nia nie gralem)

+ unieruchomienie

+ moze fajnie tankowac teamfight

+ ult do focusowania

Opublikowano

Jax jest naprawdę wkurzający z tym swoim stunem, w dodatku ma pasywa z Ulta i doskok.

Najlepiej buduj go pod hybrydę a build znajdź gdzieś w internecie.

1377785094-U989527.png

Opublikowano

Caitlyn ;) daleki range ;) Wiesz co się liczy ? harras na dzielnicy ;D

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Lulu pod AD, nieziemski poke :D

Build:

Berserki - BotRK - IE - Phantom - Stattik - Guardian

2.5 as wyciagasz?

chociaz za tego sttatika/phantom dancera wez last whisper. Przy full buildzie nie bedziesz mial dmg jak ktos cie sfocusuje (a powinien) to padasz za szybko zeby wykorzystac potencjal takiego attack speedu . Pozatym do takiego attack speedu lepszy bedzie bloodfirster zamiast ie bo przynajmniej op sustain

Co do topicu sprobuj urgota nietypowy champ ale zawsze lepiej znac jego mechanike , moze ci sie spodoba to zawsze plus swietnie grac niegranym champem :O

Ta rotacja jest troche zryta , jaxa musisz sprobowac jedna z najlepszych postaci w grze

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...