Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BonusSwitch na najnowszą binkę By_Unpublished


JohnnyCash

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko fajnie, ale mógł byś rozpakować pliczki i przetłumaczyć na PL ? . Bo trochę zabawy jest przy wchodzeniu na bs'a i ciągłe tłumaczenie z tego szwabskiego ; )

 

Emmm, bardzo chętnie bym to wypakował i spolszczył ale jest wielkie ale :D

 

Pliki DLL są " Prawie " nie do edytowania. To już jest zapisane w Kodzie binarnym i trzeba naprawdę dobrego " Informatyka " aby mógł w tym świrować.

 

To dowiem się jak to włączyć?

Jestem zielony w tym...

 

Wszystko robisz tak jak na " PADMAKU " tylko zmieniasz proces który wybiera " Injector " i wsio, tyle w tym roboty.

| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bot działa ale gdy bonuje np. Tarcze 15 zre , 15 int , 15ludzie i nno to mi wbija te 3 bonusy ale nno nie ma ,a bot pokazuje ze jest , przy immune gg ohnmacht mam puste pole . Wie ktoś o co chodzi ?

How many shots does it take to make my HEART stop and my BODY start to shake ?

Opublikowano

Maćie tłumaczonko są małe błędy za co wybaczie jednak jeśli gdzieś się pomyliłem co do bonów piszcie to poprawie

 

DL:http://www.speedyshare.com/9TgU7/Switch-Bot-PL.rar

DL2: https://mega.co.nz/#!cNJQUSyR!Rzy8iVD5mh9LSz3dMlakVCw2QZhoA2_LOh91QnjJvjk

 

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/8e1978d17a8e0a3b68d6d37ece920ebb4411c61ca38b38b5b3d2b311b4e38d33/analysis/1378641619/

 

Pozdawiam!

18706.png
Opublikowano

Przy odporności na omdlenia trzeba wpisać wartość " 1 " bo jeżeli jest puste pole, tego bonu nie uwzględnia :)

| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Opublikowano

Na szybko poszukałem czegoś żeby otrzymać kod źródłowy, ale poległem :/

Ale Wy wymyślacie głupoty...

Wystarczy Notepad++ i troche mózgu..

sVBJR7Q.jpg

 

Wystarczy edytować tekst, uważając tylko na długość znaków, jeżeli będzie brakowało do nazwy tekstu, wywalić z linijki NUL, jeżeli będzie za dużo znaków, wstawić nawet alt+255

 

Pozdrawiam

 

//edit

RLzMxhj.jpg

 

Można? Można :P

Opublikowano

THX działa na concordi,całe eq 4x 15 już. 3miechy dropienia zmianek i top 1 pvp yeah

 

Nie wiem czy wiesz, ale Concordia 6 dni temu dopiero miała Swój pierwszy miesiąc. Więc te bajeczki wciskaj komu innemu :)

 

Ale Wy wymyślacie głupoty...

Wystarczy Notepad++ i troche mózgu..

sVBJR7Q.jpg

 

Wystarczy edytować tekst, uważając tylko na długość znaków, jeżeli będzie brakowało do nazwy tekstu, wywalić z linijki NUL, jeżeli będzie za dużo znaków, wstawić nawet alt+255

 

Pozdrawiam

 

//edit

RLzMxhj.jpg

 

Można? Można :P

 

Może i można zrobić to, lecz tak na odpie*** za przeproszeniem to gówno a nie robota. Jak już coś spolszczyć to całkowicie.

Tak aby to wyglądało estetycznie i ładnie :)

| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Opublikowano

Jakby ktoś tam chciał to udostępniam w prawie całości spolszczonego Switch-Bota (wraz z wyskakującymi komunikatami).

 

Plik:

http://speedy.sh/s3AcS/switchbotv3.dll

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/7b1a25ea1b46af220beeb3822547b4f58db9d8a911f312db957fc31e73b09c6c/analysis/1379703565/

 

Edit /

przez przypadek wrzuciłem nie ten plik co trzeba:p

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif


 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jakby ktoś nie wiedział to ten bot działa na Ethanie po aktualizacji :)

Działa jak ta lala, leci + :)

Na Ethane trzeba znać ID zmianek -_-

Ja niestety nie znam :/

 

Byłbyś tak miły i mi napisał jakie jest ID zmianek ?

Daje +

Opublikowano

Może ktoś powiedzieć na jakiej prędkości można śmiało bonować , bonuje zawsze na 450 i jest git, lecz dla mnie za wolno :)?.

333 zawsze lapie i dosc szybko. Nizej juz zwalnia.

Aha, czym wiecej itemkow bonujesz naraz tym wolniej ;)

zhda.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...