Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Zmniejszenie użycia zasobów na serwerze dedyk


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy można zmniejszyc użycie zasobów na serwerze dedykowanym? Zakupiłem serwer na hostingu PixelTeam.net.

Ma 5 slotów zakupionych ale zwiekszyłem do 10. Mam przydzielone 256 mb ram + 50% czyli 384 ogólnie (150%).

Mam użycie 140% a serwer czasami się wyłącza. Nie chcę takich wpadek bo serwer mi sie nie restartuje tylko muszę ręcznie włączyć.

Opublikowano

Takie proste czynności mogą Tobie naprawdę pomóc:

  • Zwiększenie przydzielenia ramu do serwera
  • Zainstalowanie plugina ClearLag
  • Zmniejszenie view-distance w pliku konfiguracyjnym serwera
  • Ustawienie mniejszej ilości slotów.
Opublikowano

2 i 3 mam (view-distance mam z 10 na 7 zmienione)

Zwiększyc ram to nie wiem jak to zrobic moglbym kupic wiecej slotow ale mam ograniczone środki na to zostaje przy 5



Na Vanilli prawie 2 razy mniejsze uzycie ale pluginow nie moge znalezc

Opublikowano

2 i 3 mam (view-distance mam z 10 na 7 zmienione)

Zwiększyc ram to nie wiem jak to zrobic moglbym kupic wiecej slotow ale mam ograniczone środki na to zostaje przy 5

 

Na Vanilli prawie 2 razy mniejsze uzycie ale pluginow nie moge znalezc

No to nie ma tak ze masz ograniczone koszty , jak masz ograniczone koszty to wroc do 5 slotow.

Ile kosztuje serwer 5 slotowy ? 5 zl ? Naprawde ?

Pluginy na vanille ? O_o , na vanille nie ma pluginow poniewaz jest to czysty mc , spigot to taki zoptymalizowany bukkit.

Opublikowano

a gdzie wykupiles dedyka?

Pisze ci,""Zakupiłem serwer na hostingu PixelTeam.net.""

Przepraszam za off topic ale to jest nabijanie postów.!

A co do tematy:

1,Plugin clearlag

2,Plugin skript więcej miejsca=mniej lagów!

Pomogłem? Jeżeli tak: Daj Like :*, Jeżeli nie: No cóż postaram się następnym razem :*

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...