Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy tylko mi bol nie działa 06/08/13


JestęMause

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja mam pytanie będę używał BoL'a po raz pierwszy, czy podczas gry bota trzeba będzie jakoś aktywować czy sam zacznie działać wraz ze startem meczu i czy przyciski zbindowane w BoL'u będą się synchronizować z tymi w samej grze ?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

No to dobrze bo ja już nie mogę się doczekać q_q

 

 

 

Bo używałem tylko przez chwilę tego i nawet fajnie się grało : D

 

 

tylko grałem jeszcze przed tym NERFEM na ryze i nie wiem jak teraz będzie się śmigało : D



juras123456

 

 

Po prostu ściągasz

 

 

Rozpakujesz

 

wpisujesz login i hasło

 

Uruchamiasz bola i wpisujesz skrypty

 

potem zaznaczasz je ptaszkiem

 

włączasz lola

 

i jak wszystko będzie ok to będzie Bot in... Succesfull coś takiego : D

1384197324-U987940.png

Opublikowano

A tego to już nie wiem. Ale chyba skrypty w custom a jakieś tam pliki inne już gotowe do folderu ale nie jestem pewien i nie będę wprowadzał cię w błąd

1384197324-U987940.png

Opublikowano

Zastanawiam się nad pewną akcją.

Sprawdziłem, konto BoLa można używać na kilku bolach jednocześnie, sprawdzałem z kolegami.

Więc nadchodzi pytanie:

Czy chce ktoś się złożyć (10 pln / osoba i wtedy 3 osoby, lub więcej - mniej pln ) na konto vip miesięcznie ?

Konto VIP kosztuje obecnie około 35 złotych licząc na PLN.

Skryptów innych osób nie będziecie widzieli, że są takie, każdy wgrywa własne ( zapisują się one na waszym komputerze, ktoś inny Twoich skryptów przy korzystając z 1 konta nie widzi.)

 

Konto BoL oferuje skrypty VIP, patche po kilku godzinach ( nie trzeba czekać tygodnia ), nielimitowaną ilość skryptów.

Jeśli tak, zapraszam na pw, coś dogadamy.

Opublikowano

^up z tego co wiem to się vip na ip zapisuje

 

 

 

 

@edit działa dla free userów

Jeżeli pomogłem daj "Lubię To" i 5 na profilu :)

Opublikowano

Zastanawiam się nad pewną akcją.

Sprawdziłem, konto BoLa można używać na kilku bolach jednocześnie, sprawdzałem z kolegami.

Więc nadchodzi pytanie:

Czy chce ktoś się złożyć (10 pln / osoba i wtedy 3 osoby, lub więcej - mniej pln ) na konto vip miesięcznie ?

Konto VIP kosztuje obecnie około 35 złotych licząc na PLN.

Skryptów innych osób nie będziecie widzieli, że są takie, każdy wgrywa własne ( zapisują się one na waszym komputerze, ktoś inny Twoich skryptów przy korzystając z 1 konta nie widzi.)

 

Konto BoL oferuje skrypty VIP, patche po kilku godzinach ( nie trzeba czekać tygodnia ), nielimitowaną ilość skryptów.

Jeśli tak, zapraszam na pw, coś dogadamy.

Nie da rady, jak jedna osoba używa konta to druga nie może w tym samym czasie

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

raczej wszystkim. Aktualizacja w lolu była więc chyba znów czekać na update


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...