Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy tylko mi bol nie działa 06/08/13


JestęMause

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy tylko mi bol nie działa bo z tego co widze już powinien być

 

Welcome to BoL Studio.

Due to S3 latest update and VIP perks, BoL is only available for VIP users until 06/08/2013.
You can buy your VIP subscription here:

 

 

ps. Pytam się bo używam 2 raz ; /

1384197324-U987940.png

Opublikowano

jak dobrze pamiętam to until znaczy "do" więc możliwe że BoL zacznie działać o północy czyli 7 sierpnia ;)

Bum Bum Titiriti

Opublikowano

@GOD

BOL HAS NOW BEEN not UPDATED FOR FREE USERS
IF THE BOT IS NOT WORKING,
PLEASE RE-BOOT YOUR MAC OS X INSTALLATION
THANK YOU, RIBBED FOR PLEASURE

 

@Spark

Breaking News: Apart from cheating at video games, BoL free users are impatient and ungrateful for free services. More at 11:00.

76886589258054029595.jpg

Opublikowano

BoL będzie czynny o 11;00 tamtego czasu, czyli o 13;00 naszego czasu!

bb68.png

Opublikowano

BOL będzie gdy spudgy go zrobi, on jest z brazyli, trochę inny czas. Poczekajcie trochę ;)

Opublikowano

To będzie działać tak po prostu, czy trzeba będzie jakąś aktualizacje ściągać?

 

Pierwszy raz będę tego używał :P

tak po prostu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...