Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia] Pisanie blogów na Mobilnej Wersji.


UniBag

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, nurtuje mnie od kilku dni fakt że nie można napisać wpisu na blogu na Mobilnym MPC.
Może by tak umożliwić to?

Dla mnie byłaby to bardzo przydatna funkcja ;p

Zajrzyj na bloga -> Click

Opublikowano

Nie jest to potrzebne, ale jeżeli ktoś chciałby jestem na Tak.

"Nie jest to potrzebne, ale tak"

Wtf?

O ch*j ci chodzi?

Nie wiesz, nie potrzebujesz ale jesteś na tak.

Nabijanie postów? Gz.

 

@top

Tak, często sam siedzę na fonie, a na tapatalku są bugi :C

Opublikowano

Możesz wejść w tworzenie wpisu na normalnym skinie, a potem przełączyć na mobilny, ale tak.

Opublikowano

 

Nie, bo po co. Niedługo może fullmobile wers będziecie chcieli

No chciałbym szablon, który wygodnie obsługuje się palcem na małym ekranie, a pozwala na wszystko co normalny skin.

Opublikowano

Nie, bo po co. Niedługo może fullmobile wers będziecie chcieli

Jak najbardziej byśmy chcieli, pewnie nie stać cię na normalny telefon to nie znasz tego bólu ;]

 

Tak, chociaż wolałbym byście wprowadzili jakiś nowy styl, bardziej funkcjonalny. I bez dodatków z javascriptem bo tylko laguje na słabszych fonach.

Opublikowano

Jak najbardziej byśmy chcieli, pewnie nie stać cię na normalny telefon to nie znasz tego bólu ;]

 

Tak, chociaż wolałbym byście wprowadzili jakiś nowy styl, bardziej funkcjonalny. I bez dodatków z javascriptem bo tylko laguje na słabszych fonach.

Szanuj się trochę ... częściej jestem na mobilnej niż na komputerze ... pomyśl, chcecie te blogi na mobilnej, a ile będziecie pisać tych blogów z telefonu ??

1373369406-U138092.png

Admin Cienia
Opublikowano

Pisanie blogów z telefonu może być dość niewygodne, ale jeśli komuś się przyda to jestem za.

1294477714-U1.png

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...