Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sluchawki + mikro czy klawiatura + mszka ?


bobik96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam dylemat.. mysle nad tym od 2 dni. Nie moge spac po nocach, śnią mi sie te sluchawki, marzy myszka, wiec zwrócilem sie od was z prośbą o pomoc.

 

Takie słuchawki i mirko :

 

http://allegro.pl/sluchawki-superlux-hd681-zm-mic1-gratis-wys24h-i3437089218.html

 

Czy taka myszka + klawiatura:

 

http://allegro.pl/a4tech-oscar-x710-extra-fire-x7-200mp-hicior-i3441738263.html

 

http://allegro.pl/klawiatura-a4-tech-x7-g800v-g800v-gracza-gaming-i3414160640.html

 

Gdy kupiłbym sluchawki , to myszke i klawiature w przeciagu miesiaca i odwrotnie.

Aktualnie mam klawiature tracera - bezprzewodową ktora ma z 9 lat? i myszke za 30zl :D firmy Labtec.

Sluchawki noname 60zl :D

 

tzw. Rybki albo akwarium , ja bym chcial to i to. Ale sie nie da.

Mozecie mi pomóc? Chciłabym znac rozwiazanie do poniedziałku wieczorem, poniewaz chce zamówic jak najszybciej. Z góry dziekuje. Za pomoc dam co tam checie + w profilu czy pod postem. Dziekuje.

Opublikowano

To wszystko zależy od Ciebie samego.Gadasz dużo na Skype/Ts/Mumble itd? Bierz Słuchawki i ciesz się dobrą rozmową z przyjaciółmi.

Jeśli bardziej zależy Ci na graniu i użytkowaniu komputera to klawiatura i mysz.

 

Aktualnie mam klawiature tracera - bezprzewodową ktora ma z 9 lat? i myszke za 30zl :D firmy Labtec. --> To 9 lat temu były klawiatury bezprzewodowe o.O Bo sobie nie przypominam...

 

Ogólnie to moge Ci polecić klawiature i mysz skoro mówisz ze są stare,a to są najwazniejsze rzeczy w komputerze z słuchawkami to sie obejdzie ;P

My vocation is to build a farm in Texas...


2719581-texas-farm-wiatrowych.jpg


Opublikowano

Mam dokładnie te same słuchawki z tym mikrofonem. Są świetne. Do muzyki i do gier. Polecam ci je zamiast klawiatury.

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...