Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze zupki chińskie ~¥~


Multiman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Tajska ostra", nie pamiętam jak się dokładnie nazywała i z jakiej firmy była, wiem, że swego czasu jak jadłem te chemiczne zupki, to ta najbardziej mi smakowała.

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ejjah tak mówisz? To jest zajebiste, ale bez przypraw to niezbyt. Tak Mpcforum to forum o grach cheatach programach zupach telewizji itpa

Opublikowano

Z Vifon ta pikantna z moim dodatkiem sosu tabasco :333 , i ser w ziołach z knora :33

 

 

Multiman , DawidRolewski

Pogaduszki czyli dział żeby pogadać na tematy WGL niezwiązane z czitami itp :)

 

@Down.

 

Dobrze mówisz , te zupki to taki syf ale dobry :D , a co do wagi , jak wcinasz je przez tydzień/dwa to stracisz troche na wadzę bo to jest tylko żeby czymś tak zapełnić brzuch

Opublikowano

Ogólnie nie spożywam takich zupek bo po pierwsze są nie zdrowe a po drugie śmierdzą mi chiną tak jak quady na giełdach - to główny powód.

A czy zdrowe czy nie zdrowe to sam nie wiem, znam koleżankę która się odchudzała i wcinała tylko same zupki i straciła kilka kg.

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

No kiedyś to wcinałem te zupki (amore pomidore oraz kurczak z vifona) ale przestały smakować (wyjdzie na dobre :P)

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Dawno nie jadłam, ale ze wszystkich dostępnych to jedynie Vifon Złoty Kurczak. Mają chyba najlepszy makaron jeśli chodzi o zupki w 5 min.

Reszta to papier bez smaku, a u vifona można nawet na sucho trochę schrupać :P

58815786.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...