Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak naprawić myszkę w GTA:SA


D4MIX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc jak odpalimy GTA wchodzimy w

CRLT+ALT+DELETE

Następnie wybieramy proces

gta_sa.exe

Naciskamy na niego prawym przyciskiem myszy i wybieramy

Ustaw koligacje

HLCGo8n.png

Następnie odznaczamy wszystkie procesory i zaznaczmy jeden wybrany

rGnKlZH.png


I Już myszka powinna działać!

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Widzę, że masz bardzo zły sposób 0.o. Wystarczy wcisnąć Ctrl + Alt + Delete strzałkami najechać na GTA San Andreas(UWAGA! Zakładka APLIKACJE nie PROCESY) i wcisnąć enter. Po czym minimalizujemy grę i działa :D. Zrobiłeś dużo nie potrzebnych rzeczy ziom.

Opublikowano

Bez sensu ;__;

Koligacja procesorów służy do tego by określić ile rdzeni procesora ma wykorzystywać dany proces gdzie "Procesor 0" to podstawowy rdzeń (pierwsze), a 1, 2, 3 to kolejno rdzeń 2, 3, 4. Można użyć tych ustawień np. by mieć szerszą kontrolę nad zasobami komputera, ale ustawienie by gra korzystała tylko z jednego rdzenia jest bezsensownym ograniczeniem. To jakbym smażył jajko na 1/4 powierzchni patelni. ;) Tak nie ma to nic wspólnego z odblokowaniem myszki tak samo jak ten Tut. :)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

ma ma ;) na niektórych komputerach myszka przestaje chodzić nie da się klikać i tak to się naprawia ;)

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Do czego ten sposób może mi się do tego GTA przydać??Przecież nie mam problemów z myszką póki co a jest nowa chociaż mam nie raz że nie mogę nacisnąć myszką na nowa gra czy co innego i muszę enter naciskać...

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

czasami wystarczy kliknąć ESC a potem wrócić do gry i też pomaga :P no ale masz tego + na zachętę ;)

Nie zawsze, ja akurat tak mam że muszę robić tak jak w tym tucie

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...