Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najfajniejsze gry jakie spotkałeś :)


SeterN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. WarThunder

2. World of Tanks

3. "Minikraft" :D

4. Klocuch 12 The Game 2

5. Wszystkie NFS

6. AC 2

7. SPORE

8. Trollface quest (flashówka)

9. Viva pináta (żart)

10. BFBC 2

11. ETQW

Tenczowa sygnatura

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Settlers 4

Alexander The Heroes Hour (Nie mogę nigdzie znaleźć od 7 lat)

Stronghold

Stronghold Crusader

Robin Hood: Legenda Sherwood

Były to moje pierwsze gry.Grało mi się w nie najprzyjemniej,i spędziłem przy nich sporo czasu.

 

Jeszcze Gothic i Gothic 2 Noc Kruka

Opublikowano

Wszystkie GTA powyzej 2 wlacznie z nią :)

World Of Tanks

War Thunder

Gta sa na multiplayerze MTA

Call of juarez więzy krwi i gunslinger

DISHONORED - ta gra jest po prostu świetna

Borderlands

Skyrim

Half Life 2

Team Fortress 2

Magicka

Need For Speed Underground 2 i Most Wanted (stary) świetne gry i soundtracki, Skindred w undergroundzie 2 <3

 

Dużo tego jest :)

 

//Minecraft

Battlefield Bad Company 2

Far Cry 3 Blood Dragon - Polecam

 

//Sniper Elite'y oba :P

 

//Saints row 3!

shoob.png

Opublikowano

- Tomb Raider 2013

- Rage

- Saints Row The Third

- Singularity

- Metro last Light

- Gothic III

-Assassin's Creed, II i Brotherhood reszta to kupa.

 

A z multi to
- Silkroad ! <3

1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

Wiedźmin , Wiedźmin 2

 

Twierdza

 

As Creed

 

Stalker - ale straszna trochę xD

 

Call oF juarez więzy krwi

 

Far Cry 3

 

Heroes 3

 

Fifa 13

 

Pes 13

Modki to dźiffki

Opublikowano

+ GTA SA

+ LOL

+ METIN2

+ NFS

+ Starcraft 2

+ Warlords Battlecry 2

+ Warcraft 3

+ CS 1.6

+ Iron Strategy

+ Jazz Rabit 2

 

Dużo tego mam ale nie chce się rozpisywać...

Mój pro złomek:

 

Procesor: Intel Pentium Dual-Core E5300 2.66 ghz | Karta graficzna: Asus Radeon HD 4350 | Mobo: Foxconn G31MX | RAM: 2gb ddr2 | Monitor: 1280x960 PnP | Zasilacz: Delta 300W

Opublikowano

NFS Most Wanted, GTA VC, Saints Row 3, Portal 2, CS 1.6, Prototype, L4D2, Civilization cała seria

Opublikowano

Minecraft <3 normalnie rozwaliła całą technologię graficzną na świecie !

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Gry w losowej kolejności:

 

1. Battlefield 3.

2. League of Legends.

3. Mass Effect 3.

4. Borderlands.

5. Lego Harry Potter Lata 1-4.

6. Sonic Generations.

7. Need for Speed: Most Wanted 2012.

8. F1 Race Stars.

9. When Vikings Attack!

 

Jest więcej, ale wymieniłem te, w które ostatnio grałem/najbardziej mi się podobały/najbardziej zapadły mi w pamięć.

AxeePL.png

Opublikowano

Metin? K**** ludzie.. Ogólnie strategie, Age Of Empires, Knights and Merchants, Army Men RTS.

 

Kazdy gra w to co lubi ;-)

 

 

Metin2, Serie wszystkie GTA, Twierdza, PoP( prins of perszja), Mario ;-)

POMAGAM BEZINTERESOWNIE ~ MASZ PROBLEM/PYTANIE ~ PW


1375732994-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...