Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się tego PC za taką cene?


Morrdechaj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy opłaca się kupić tego PC za 1000 zł?

 

Poniżej specyfikacja :

 

Procesor: AMD Phenom II X3 720 /2.8GHz, 95W, BOX, Black, AM3/

Płyta główna: AsRock M3A785GXH/128M

Pamięć RAM: A-Data 4GB (2x2GB) 1333MHz CL7 Extreme Edition

Dysk twardy: Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

Karta graficzna: PowerColor Radeon HD4890 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI TV-out

Obudowa: Cooler Master Elite 332 (Black)

Zasilacz: OCZ StealthXStream 500W

Opublikowano

Pewnie, bierz zanim oferuje bo jeszcze dopłaty zażąda :D a to nie ty przypadkiem chciałeś zamienić psa albo boxa na kompa, a my ci odradzilismy?

Opublikowano

Ktoś ma nieźle z garem że takiego kompa za 1k sprzedaje. Ale nie licz że pograsz na najwyższych ustawieniach w BF3 czy Far Cry 3 :D

Opublikowano

A w BF3 na jakich bym pośmigał? i czy pograłbym we wszystko? (Crysis 3... itp:) ?

 

 

@OFF

 

DeJaVu (chyba tak to się pisze) Lolz

 

@EDIT

 

I nie piszcie żebym się policytował bo już mi ze 1100 zł do 1000 spuścił :) bo wcześniej za 1100 chciał.

Opublikowano

A w BF3 na jakich bym pośmigał? i czy pograłbym we wszystko? (Crysis 3... itp:) ?

 

 

@OFF

 

DeJaVu (chyba tak to się pisze) Lolz

 

@EDIT

 

I nie piszcie żebym się policytował bo już mi ze 1100 zł do 1000 spuścił :) bo wcześniej za 1100 chciał.

W najnowsze i wymagające gry i tak nie pograsz na najwyższych.
Opublikowano

Bierz. Za taką cene to dobry jest ;) Chociaż jak chcesz grać w jakieś lepsze gry to ja bym wymienił grafe na min 1 gb

Opublikowano

Większość osób co tu napisała bazowała na opinii kogoś wyżej ;x

 

Ten Ciesteczko co znalazł jest lepszy ;p Może coś jeszcze wynegocjujesz :D

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...