Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival+Frakcje/MossyCraft/1.5.2/Powiekszony exp,Exp ze stone,EpicBoss juz niedlugo/Ogarnięta administracja/SG! ZAPRASZAM


kolobezmolo123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano




MossyCraft


Serwer


Z myślą


O tobie











info.png





Adres IP:37.59.6.133:25003
Typ Serwera: Survival & Frakcje
Potwory: Tak
Zwierzeta: Tak
PvP: Tak
Premium: Nie
Sloty: 20/Powiekszamy
Biala Lista: Nie
Nether: Tak
Status: 24/7!!!









pluginy.png










pasek.png







Fractions

- to idealny plugin dla kumpli ze szkolnej ławy! Marzysz o tym żeby

razem ze znajomymi stworzyć jakąś "spółkę"/gildię? To właśnie plugin dla

Ciebie! Załóżcie gildie, stwórzcie swoją twierdzę i brońcie się z

całych sił. Bądź też atakujcie, zdobywajcie i przejmujcie nowe tereny!






kop.png



sv.png



pvp.png


team.png








Własciciel : Mr_Daniel


 








vip.png





Jak na każdym serwerze Minecraft - i u nas istnieją konta ze specjalnymi przywilejami - konta VIP.



Każda

kolejna ranga dostaje coraz więcej przywilejów.




VIP




Tak np. otrzymuje dostęp do komendy /fly reszta na serwerze.



A konto Super VIP wiele wiecej.Info na serwie; )









782px-Teamspeak-Logo.svg_1-600x250.png







Na naszym serwerze będzie istnieć serwer TeamSpeak - każdy z graczy może ubiegać się o kanał dla swojej gildii bądź prywatny!



IP: s9.svoice.pl:8134








dodatkowe.png





Pewnie zastanawia was - dlaczego mielibyście wybrać nasz serwer?



Pytanie

dla czego nie? Jesteśmy otwarci na graczy, wysłuchamy każdego a

Administracja nie traktuje innych jak niższą klasę a jak swojego.



Jeśli chcesz się poczuć jak u siebie, to świetnie trafiłeś.



Łatwo dostać się do naszego grona a nawet awansować na kogoś więcej niż tylko gracza!





Ponadto jesteśmy otwarci na innowacje - więc jeśli jakiś gracz ma jakiś pomysł to chętnie go Administracja przedyskutuje!



Jesteśmy nastawieni na profesjonalizm i rozbudowę naszego projektu a nie "fri itanz na spawnie"



Wszyscy

dokładamy wszelkich starań aby - Tobie jako graczowi grało się jak

najlepiej. Wciąż inwestujemy w lepszy sprzęt aby były jak najmniejsze

lagi.





Każdy z administracji nabrał sporo doświadczenia kierowaniem dość sporym serwerem na którym gra po 40-60 Osób




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...