Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival+Frakcje+SurvivalGames/dużo eventów/miła administracja/tanie vipy..


kubiak11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MossyCraft




Serwer




Z myślą




O tobie





















[url=http://hypercraft.pl/spr/info.png]http://hypercraft.pl/spr/info.png[/url]









Adres IP:37.59.6.133:25003
Typ Serwera: Survival & Frakcje & SurvivalGames
Potwory: Tak
Zwierzeta: Tak
PvP: Tak
Premium: Nie
Sloty: 20/Powiekszamy
Biala Lista: Nie
Nether: Tak
Status: 24/7!!!

















[url=http://hypercraft.pl/spr/pluginy.png]http://hypercraft.pl/spr/pluginy.png[/url]


















[url=http://hypercraft.pl/spr/pasek.png]http://hypercraft.pl/spr/pasek.png[/url]













Fractions

- to idealny plugin dla kumpli ze szkolnej ławy! Marzysz o tym żeby

razem ze znajomymi stworzyć jakąś "spółkę"/gildię? To właśnie plugin dla

Ciebie! Załóżcie gildie, stwórzcie swoją twierdzę i brońcie się z

całych sił. Bądź też atakujcie, zdobywajcie i przejmujcie nowe tereny!












[url=http://hypercraft.pl/spr/kop.png]http://hypercraft.pl/spr/kop.png[/url]





[url=http://hypercraft.pl/spr/sv.png]http://hypercraft.pl/spr/sv.png[/url]




[url=http://hypercraft.pl/spr/pvp.png]http://hypercraft.pl/spr/pvp.png[/url]


[url=http://hypercraft.pl/spr/team.png]http://hypercraft.pl/spr/team.png[/url]













Własciciel : Mr_Daniel
















[url=http://hypercraft.pl/spr/vip.png]http://hypercraft.pl/spr/vip.png[/url]









Jak na każdym serwerze Minecraft - i u nas istnieją konta ze specjalnymi przywilejami - konta VIP.





Każda

kolejna ranga dostaje coraz więcej przywilejów.






VIP








Tak np. otrzymuje dostęp do komendy /fly reszta na serwerze.





A konto Super VIP wiele wiecej.Info na serwie; )

















[url=http://www.legeektechno.fr/wp-content/uploads/2013/01/782px-Teamspeak-Logo.svg_1-600x250.png]http://www.legeektechno.fr/wp-content/uploads/2013/01/782px-Teamspeak-Logo.svg_1-600x250.png[/url]













Na naszym serwerze będzie istnieć serwer TeamSpeak - każdy z graczy może ubiegać się o kanał dla swojej gildii bądź prywatny!





IP: s9.svoice.pl:8134












[url=http://hypercraft.pl/spr/dodatkowe.png]http://hypercraft.pl/spr/dodatkowe.png[/url]









Pewnie zastanawia was - dlaczego mielibyście wybrać nasz serwer?





Pytanie

dla czego nie? Jesteśmy otwarci na graczy, wysłuchamy każdego a

Administracja nie traktuje innych jak niższą klasę a jak swojego.





Jeśli chcesz się poczuć jak u siebie, to świetnie trafiłeś.





Łatwo dostać się do naszego grona a nawet awansować na kogoś więcej niż tylko gracza!









Ponadto jesteśmy otwarci na innowacje - więc jeśli jakiś gracz ma jakiś pomysł to chętnie go Administracja przedyskutuje!





Jesteśmy nastawieni na profesjonalizm i rozbudowę naszego projektu a nie "fri itanz na spawnie"





Wszyscy

dokładamy wszelkich starań aby - Tobie jako graczowi grało się jak

najlepiej. Wciąż inwestujemy w lepszy sprzęt aby były jak najmniejsze

lagi.








Każdy z administracji nabrał sporo doświadczenia kierowaniem dość sporym serwerem na którym gra po 40-60 Osób
Opublikowano

Kolejny serwer gdzie VIP masz wszystko i jest najważniejszy omg.... Jak VIP ma /fly to nawet na serwa nie wbije ludzi rozumiem diax eq ale kurwa bez przesady że /fly niedługo to za vipa będzie dostęp do KONSOLI

1315741014-U286260.png

Opublikowano

Napisałeś w prezentacji "Kopalnie: Powróć do korzeni minecraft" co oznacza że surowce z rud a na serwerze ze stone lecą. Serwer fajny ale ja nie lubię bawić się w kopanie stone by zdobyć diaxa, już wolę rudy bo jak przynajmniej znajdę rude to z nią ok. 3-6 diaxów a ze stone 1 na za 120 stone ;/

55jk0m.jpg

Opublikowano

nie podoba mi się,kolejny server gdzie dla właściciela zależy tylko na pieniądzach z vipa itp ? popieram kolegę wyżej,wyżej. fly dla vipa ? nie ma po co wbijać.

x


Opublikowano

Zapraszam dużo nowych rzeczy!! Rekrutacja na Pomocnika Wzór podania!

[b][color=red]Główne informacje[/color][/b] 

Imię:

Wiek:

Nick w MC:

Umiejętności jako Administrator:

Znajomość komend Administratora:

 

Dodatkowe informacje

 

Twój numer GG:

Twój E-Mail:

Znajomość ortografii:

 

Pytania

 

Od jakiego czasu grasz w MC?:

Od jakiego czasu grasz na naszym serwerze?:

W jakich najczęściej godzinach grasz na serwerze?

Będziesz dokładał się do comiesięcznej składki na serwer? (5zł przelew lub 11zł sms)

Co zrobisz, gdy zostaniesz wydalony z posady Administratora?:

Jeżeli ktoś będzie chciał stworzyć swój serwer i zaproponuje Ci pójście z nim, zgodzisz się?:

Na ile oceniasz swoje opanowanie?:

Dobrze porozumiewasz się z innymi graczami?:

Na ile oceniasz znajomość pluginów MC?:

Za co będziesz karać graczy na serwerze?:

 

Coś od siebie (Minimum 5 zdań)

Opublikowano

,,Profesjonalna Administracja" ?

 

Niech najpierw naucza się ortografii, bo sam właściciel napisał ,, kopno" , raczej powinno być ,, kupno".

Widać ze administracja ma 10, 11 lat.

 

Nie zagram i nie polecam.



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Opublikowano

-10-11 Lat? Hahahha, dobre. Zrobię Ts'3 to pogadamy sobię administracja cała ;_;. Nie wszedłeś pewnie,a oceniasz.

-@Edit Zauważyłem, że robisz serwer dlatego tak oceniasz, pewnie i Tobię się zdarzają błędy, a oceniasz tak surowo innych.

Opublikowano

Łamanie regulaminu przez autora, kosz.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...