Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czego oczekujecie od serwera RP (RealLife)?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Otóż pytanie do was drodzy gracze, czego oczekujecie od serwera RP?

 

Chcemy zrobić serwer który był by inny niż inne dotychczas na jakim graliście, wszyscy wiedzą że jest mase serwerów typu RP ale mamy projekt, inny niż do dziś dzień widzieliście, lecz według nas czegoś mu jeszcze brakuje.

 

Jesteśmy znani z tego że tworzymy serwery z pasją, więc chcemy się was doradzić, wiadomo że każdy ma inne gusta i zainteresowania odnośnie serwerów.

 

Czy zagralibyście na serwerze z modyfikacjami i perfekcyjnie zrobionym Launcherem do serwera? Oczywiście serwer był by dostępny dla każdego gracze czy ma premium czy też nie...

 

Q: Zależy jakie modyfikacje były by na serwerze.

A: Dobrane tak aby odzwierciedlały klimat jaki serwer ma za zadanie zaprezentować

 

Dodam jeszcze że to będzie serwer zbudowany pod klimat średniowieczny...

 

Pozdrawiamy

Ekipa Meum

Opublikowano

Z całą pewnością gracze serwera powinni mieć możliwość wybrania sobie różnych zawodów (np. górnik, drwal, handlarz, strażnik, rzemieślnik, farmer). Każdy z tych zawodów mógłby robić rzeczy, których przedstawiciele innych zawodów robić by nie mogli np. tylko farmerzy mogliby sadzić i zbierać zboże, górnicy wykopywać rudy. Oczywiście przydałaby się również całkiem zaawansowana ekonomia (podatki, możliwość zatrudniania pracowników itp.) Być może na serwerze mogłoby się znajdować kilka miast.

Opublikowano

Dodajcie Prace, oraz takie coś, że na początku mieszkamy w hotelu, i za kasę zarobioną na pracy, kupujemy sobie już wybudowaną villę, potem kupujemy sobie autka, zwierzaki itd. jak tak zrobicie, to na pewno zagram :)

Opublikowano

Z całą pewnością gracze serwera powinni mieć możliwość wybrania sobie różnych zawodów (np. górnik, drwal, handlarz, strażnik, rzemieślnik, farmer). Każdy z tych zawodów mógłby robić rzeczy, których przedstawiciele innych zawodów robić by nie mogli np. tylko farmerzy mogliby sadzić i zbierać zboże, górnicy wykopywać rudy. Oczywiście przydałaby się również całkiem zaawansowana ekonomia (podatki, możliwość zatrudniania pracowników itp.) Być może na serwerze mogłoby się znajdować kilka miast.

 

Co do rang to już mamy wszystko zrobione tak jak opisałeś, każda ranga będzie od czegoś innego, począwszy od drwala kończąc na duchownych ( którzy potrafią enchantować) podatki są będą, będzie to tak że będą 3 Nacje, każda z nacji będzie posiadać swojego władcę (Króla), każda nacja będzie składać się z 2 do 3 państwa którymi będą rządzić wasale króla, podatki z wiosek i miast kierowane są do wasali a oni zaś opłacają z nich zamek (płacąc królowi który opłaca rycerzy którzy bronią nacji) itd... itd...

 

Dodajcie Prace, oraz takie coś, że na początku mieszkamy w hotelu, i za kasę zarobioną na pracy, kupujemy sobie już wybudowaną villę, potem kupujemy sobie autka, zwierzaki itd. jak tak zrobicie, to na pewno zagram :)

 

Prace typu /jobs nie będzie, tak jak wspomniałem serwer będzie bazował na realiach średniowiecza czyli zarobek będzie pochodził z handlu... aut nie będzie bo to średniowiecze ale pracujemy nad tym żeby każdy miał jakiś środek transportu, począwszy od koni po karawany i łodzie kończąc na statkach wojennych...

 

SEX'u xD

 

Prawdziwego rozmnażania xD

 

Trudno będzie to zrealizować ale myślimy nad "zakładaniem rodzin"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...