Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][sugestia] Nowy dzial


Idefis

Rekomendowane odpowiedzi

Budowniczy
Opublikowano

Mhm. Dział mógł by powstać oczywiście jestem na TAK.

 

Ale co do Moderatora, to będziesz najpierw musiał podanie złożyć, a potem GM, będą Cię oceniali.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Jako admin do tego działu dodam iż dysponuje bieżącą informacją co do gry, jak np.

 

 

Drodzy fani Warface,

Jesteśmy z powrotem! Po relaksie wszystkie
wielkie komentarze które otrzymaliśmy w czasie naszej ostatniej rundy
Zamkniętej beta testy przeczytaliśmy i po naradach realizujemy je.

Podczas
tej ostatniej fazie testów, będziemy prowadzi serię krótkich, play
testów pełnych akcji co tydzień, że mamy nadzieję, że będziesz częścią
gry. Po każdym z tych play testów, Twój komentarz na konkretnych
aspektach rozgrywki będą zbierane i wprowadzone do pracy jak ulepszyć
Warface jeszcze dalej. Twój wkład w tym drugim okresie zamkniętych beta
testów będzie kluczowy. Uwaga, w celu zapewnienia równych szans,
statystyki zbudowane podczas poprzednich zamkniętych testów beta zostaną
usunięte.

Jak wejść w ten ekscytujący nowy etap, chciałbym
osobiście podziękować za dotychczasowe wsparcie. Bez waszego udziału i
odsetek, nie byłoby Warface.

Nowe zawartości będą zachowywać
świeżość, a gra będzie na tyle zróżnicowana łatwością w początkujących
chwilach, podczas gdy wciąż oferuje więcej niż wystarczająco duże
wyzwanie dla weteranów.

Proszę pilnować http://beta.gface.com/warface żeby być na bierząco z datami nabliższych closed play testów i jeszcze raz dziękuje za to że jesteście z nami.

Witamy ponownie w Warface!

Joshua Howard, producent wykonawczy Warface

 

 

 

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

Aktualnie nie pograsz, gdyż dostęp do zamkniętej bety mają tylko osoby, które się rejestrowały wcześniej i dostały zaproszenie go gry.

Niedługo, gdzieś pod koniec wakacji(tak słyszałem) ma wyjść open beta.

 

Równie dobrze można pograć na rosyjskiej bez problemu... http://wf.mail.ru/

 

Na rosyjskiej gra jest na bazie klienta, a z gface coś patrzyłem, że w przeglądarce (?). Mam dostęp do closed beta od dawna, ale nie wkręciła mnie tak jak rosyjska (mimo, że to niby to samo).

 

Dział mógłby być, ale jak jakieś luki się wydobędą konkretniejsze, by móc coś stworzyć pod to.

9obpmnjr.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...