Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czym się różnia regiony EU West i EU Nordic & East?


Adriano™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, nie wiem gdzie grac. Dokladnie który z tych dwóch serwerów wybrać na poczatek gry.

Gralem kiedys na Nordic i z tego co pamietam grały tam polaczki... czyli większośc wychodziłą z gry, wyzywała się itp. - no prostu nooby. Zaczalem gre na Wescie i fajnie sie gralo do 20lv, po tym lv juz nie moglem sobie juz z moimi umiejetnosciami poradzic w grze. Wygrywalem raz na 4-5 meczy.

 

Jak jest teraz? Chcialbym powrócić po kilku miesiecznej przerwie od lola spowrotem, lecz nie wiem gdzie zagrać, co sie zmienilo przez kilka mies. Możecie mi po krótce napisać plusy i minusy oby dwóch serwerów? Daje like ;)

Opublikowano

EUNE - dużo polaków, dużo flame'u, dużo wychodzenia, ale nie z każdym oczywiście tak jest, łatwiejsze rankedy.

EUW - mniej polaków = mniej flame'u, mniej wychodzenia, na rankedach trudniej, bardziej ogarnięci ludzie imo.

 

Jednakowoż polecam EUNE, bo można się pośmiać z niektórych spin pt. "polish guy = lose" po czym masz 20/2 i carry'ujesz grę :D

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Na niskim elo jest tak samo, dopiero wyżej widać jakieś różnice...

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

@up

 

Elo, elohell to punkty rankingowe? :P (nie gralem dawno nie pamietam)

 

Carrowanie gry, to prowadzenie rzecz biorąc?

 

pS. Moze ktoś mi podać skróty w lolu.. mid, top itp. Dam like i 5* :P

Opublikowano

AD - Attack Damage - Czempioni uzywajacy broni takich jak miecze. Wazna jest tu sila ataku (w opisach umiejetnosci cyfry pomaranczowe).
Przykladowe postacie to Wukong, Vayne, Nocturne

AP - Ability Power - Czempioni uzywajacy broni takich jak rozdzki. Wazna jest dla nich sila ataku magicznego (w opisach umiejetnosci cyfry zielone).
Przykladowe postacie to Veigar, Lux, Katarina

Tank - (Ang. Czolg) - Czempioni posiadajacy wieksza ilosc zycia, pancerza oraz odpornosci na magie niz inne postacie. Wazne jest dla nich rozwijanie tych atrybutow co w pozniejszym czasie sprawia ze nie sposob czempiona zabic.
Przykladowe postacie to Amumu, Rammus, Alistar

Carry - Czempioni slabi na starcie praktycznie najsilniejsi w koncowym etapie gry. Wymagaja jednak nakarmienia co przychodzi z trudem.
Przykladowe postacie to Tryndamere, Xin Zhao, Jax

Support - Pomocnik - Czempioni istniejacy po to zeby pomagac swojej druzynie przykladowo leczac ja. Glownie sa to postacie AP uzywajace magii ale rowniez czesto tanki wykorzystywani sa jako lekki support kupujac przedmioty posiadajace aury.
Przykladowe postacie to Soraka, Janna, Sona

AFK (Ang. Away From Keyboard) - Nie przy klawiaturze. Gracza prawdopodobnie nie ma przy komputerze.

BRB (Ang. Be Right Back) - Zaraz wracam.

GG (Ang. Good Game) - Dobra Gra

BG (Ang. Bad Game) - Zla Gra

GL (Ang. Good Luck) - Powodzenia

HF (Ang. Have Fun) - Baw sie dobrze

GJ (Ang. Good Job) - Dobra robota

Def (Ang. Defense) -Obrona, bronic, ochraniac.

Att (Ang. Attack) - Atakowac, Atak

Dmg (Ang. Damage) - Obrazenia

Arm (Ang. Armor) - Pancerz

MR (Ang. Magic Resist) - Odpornosc na magie

HP (Ang. Health Points) - Punkty Zycia

BD (Ang. Backdoor) - Atakowanie wrogiej bazy w pojedynke w czasie gdy nasza druzyna zajmuje przeciwnika.

CD (Ang. Cooldown) - Czas po jakim bedzie mozna ponownie uzyc umiejetnosci.

DC (Ang. Disconnect) - Rozlaczenie z serwerem gry.

AOE - Aoe to umiejetnosci obszarowe dzialajace na danym obszarze na wszystkich przeciwnikow znajdujacych sie w nim.

ULT (Ang. Ultimate) - Czyli nasza ostatnia (czwarta) umiejetnosc.

Farm - Farma to gromadzenie zlota przez zabijanie neutralnych potworow jak i minionow przeciwnika.

Lane (Linia) - Lane jest to sciezka na mapie ktora podazaja miniony od naszego nexusa do nexusa przeciwnika.

Na mapie Summoners Rift wyrozniamy 3 Lane-y:

 

Top - Gorny
Middle (Mid) - Srodkowy
Bottom (Bot) - Dolny

Jednak na mapie Tweested Treeline wyrozniamy tylko dwa (brak srodkowego).

Focus - Skupienie sie na danym przeciwniku/budynku.

Push - Czyli pchac. Stwierdzenie uzywane do pchniecia wszystkimi silami w przod z zamiarem zniszczenia wiezy/inchibitora/nexusa przeciwnika.

Build - Ekwipunek jaki posiadamy lub mamy zamiar posiadac.

SS - Niby zwykle 2 literki a pojecie bardzo wazne. Mianowicie ss oznacza ze przeciwnik zniknal z naszego lane-a i prawdopodobnie idzie na innego zabic czlonka naszej druzyny. Piszac ss ostrzegamy kolege o mozliwym niebezpieczenstwie i umozliwiamy mu cofniecie sie do najblizszej wiezy dzieki czemu moze uniknac smierci.

RE - Dotyczy komentarza do wczesniejszego SS. Re oznacza ze przeciwnik wrocil na swoje miejsce i odwoluje informacje o SSie.

VS (Ang. Versus) - VS znaczy po prostu "przeciwko". Przykladowo 1vs1 (lub w skrocie 1v1) to jeden na jednego zas 3vs1 to trzech na jednego.

Gank - Zasadzka. Gank znaczy nie wiecej niz uzadzenie zasadzki na przeciwnika przykladowo wyskakujac z krzakow nieopodal niego gdzie przewaznie przeciwnik ginie.

Blink - Blink oznacza uzycie "Alerta" na mapie (pulsujacy punkt standardowo klawisz "G"). Sluzy on do informowania o gankach, zagrozeniach czy tez przeciwniku z mala iloscia zycia.

OP (Ang. Overpowered) - Postac ktora jest za silna zeby ja zabic. Zazwyczaj mecz z postacia OP konczy sie poddaniem druzyny przeciwnej.

Leave - Opuszczenie gry. Gracz ktory wyszedl (Leaver) przewaznie zostaje zraportowany przez reszte czlonkow gry. Raporty przewaznie nie dotycza gier z botami.

Ragequit - Wyjscie przez gniew czyli zazwyczaj po zabiciu przez przeciwnika. Najmniej mile widziane zachowanie i praktycznie zawsze raportowane.

Care - Care znaczy "uwazaj na siebie". Zazwyczaj uzywane w momencie kiedy prawdopodobnie przeciwnik czai sie na ciebie gdzies w poblizu.

Feed (Ang. Karmic) - Feeding oznacza karmienie przeciwnika ginac nieprzyzwoicie wiele razy (Pamietac nalezy jednak ze slaba gra i niespecjalne giniecie to nie feeding). Przeciwnik dostaje wtedy za kazde nas zabicie 300zlota gdzie za 4 zginiecia to juz 1200 czyli ogromna kwota na poczatek.

TP - Teleport (Zaliczamy do niego rowniez Flash).

Harass - Atakowanie gracza i zmuszanie go do ciaglego powrotu i leczenia. Ma na celu jego oslabienie lub wystawienie naszej druzynie do zabicia.

KS (Ang. Killsteal) - Kradziez fraga. Zazwyczaj dobicie przeciwnika 1 umiejetnoscia lub zwyklym atakiem.

jp8p35.png
Opublikowano

Gram na EUNE, ale nie polecam. Większość "Prosów" po porstu dyskryminuje gościa, tylko dlatego że ma w nicku pl.

Tak miałem, Pantheon "Poland = lose". Ja robię 14/2 na midzie, a on 0/8 na topie, a gdy mówię dlaczego przegrał lane'a, slyszę coś co mnie bardzo zasmuciło:

"U Fucking Poland noob dont deserve to win, No Polak can win" czy coś w ten deseń. Nie fajnie.

Opublikowano

Serwery niczym sie nie roznia na euw jest tylko wiecej streamerow ludzie mowia ze na eune sa polaczki. .. Jest taka opcja ignoruj i report a jak nie pomoze to racze wyzsza dywizje wbic ;>

Opublikowano

Na weście grają ludzie mieszkający na weście a na EUNE mieszkający w północnej europie. To jest generalna różnica, mieszkając w Polsce na logikę powinieneś brać EUNE.

Opublikowano

EAST - Masz Golda III typy maja co 3 gry 100 cs i mysla ze w tej grze trzeba sie tylko napier*** i feedowac , a nie pushowac,

WEST - Masz silvera 3 typy maja co dobry cs na dana minute , czasami feeduja ale jest templay , pushowanie i dobre tema fighty

 

Prosze masz

kxAyLut.png

Gość koxxxik12
Opublikowano

@up kurwa człowieku my rozmawiamy o tej samej grze? Mam golda II na west i chuja większej różnicy nie widzę ,w zachowaniu graczy trollów jest więcej na west (może dlatego ,że na eune mam większe elo) ,ale ni chuja w mniejszych dywizjach nie ma lepszego poziomu niż na eune. Tam przeniosły się takie polaczki jak ty i myślą ,że jak mają Silver to na Eune platyna murowana. Nie znoszę takich idiotów jak ty. Właśnie przez takich jak ty Eune ma złą reputację. Jest jedna konktretna różnica między east ,a west. Na weście możesz spotkać streamerów i to wszystko. W wyższych dywizjach nie ma czegoś takiego jak flame. Byłeś pewnie max silver I ,i myślałeś ,że to przez noobskie teamy nie możesz wyjść to przeniosłeś się na westa myśląc ,że nie będziesz miał "nubskich timów" i wybijesz się wyżej.

Opublikowano

EUNE - dużo polaków, dużo flame'u, dużo wychodzenia, ale nie z każdym oczywiście tak jest, łatwiejsze rankedy.

EUW - mniej polaków = mniej flame'u, mniej wychodzenia, na rankedach trudniej, bardziej ogarnięci ludzie imo.

 

Jednakowoż polecam EUNE, bo można się pośmiać z niektórych spin pt. "polish guy = lose" po czym masz 20/2 i carry'ujesz grę :D

 

Mylisz się, na Weście grają imigranci z Nordica z Brązu i Silvera, którzy przegrywają grę przez "noob teamy", i teraz nękają Westa. Na Low dywizjach lepiej jest na Nordicu, od platyny w górę nie mam pojęcia. Tak samo normale, poziom nieporównywalnie większy na Nordicu.

Opublikowano

@up kurwa człowieku my rozmawiamy o tej samej grze? Mam golda II na west i chuja większej różnicy nie widzę ,w zachowaniu graczy trollów jest więcej na west (może dlatego ,że na eune mam większe elo) ,ale ni chuja w mniejszych dywizjach nie ma lepszego poziomu niż na eune. Tam przeniosły się takie polaczki jak ty i myślą ,że jak mają Silver to na Eune platyna murowana. Nie znoszę takich idiotów jak ty. Właśnie przez takich jak ty Eune ma złą reputację. Jest jedna konktretna różnica między east ,a west. Na weście możesz spotkać streamerów i to wszystko. W wyższych dywizjach nie ma czegoś takiego jak flame. Byłeś pewnie max silver I ,i myślałeś ,że to przez noobskie teamy nie możesz wyjść to przeniosłeś się na westa myśląc ,że nie będziesz miał "nubskich timów" i wybijesz się wyżej.

Nie placz.

 

@UP

 

W ostatnich czasach sobie patrze ,na oba regiony . Na eascie koledze wbijalem golda v do iii ,i to jak ja pisalem w 1 poscie. Na wescie od silver v do silver 1 mialem boostnac ,ale bana wylapalem na silver 3 ,za dc(1ebana kablowka) i jeste odczuwalna roznica miedzy silver west ,a gold west . chcialem nawet nakrecic film East vs West ,ale moj pc nie pozwala mi krecic bo jest w 20 fps

kxAyLut.png

Opublikowano

 

Mylisz się, na Weście grają imigranci z Nordica z Brązu i Silvera, którzy przegrywają grę przez "noob teamy", i teraz nękają Westa. Na Low dywizjach lepiej jest na Nordicu, od platyny w górę nie mam pojęcia. Tak samo normale, poziom nieporównywalnie większy na Nordicu.

nigdy nie grałeś chyba na weście, ja grałem tam od rozdzielenia serwerów na nordic i west, od pół roku gram na nordic, i bym wrócił z chęcia na westa.

na nordicu, dużo flame, same debile, brak poziomu(jestem gold 5)

na weście gdy były jakieś flame, łatwo było sie dogadać, chwila moment i wszyscy zapominali że ktoś się wyzywał, na nordicu jak ktoś ma problemy(zazwyczaj polaczki) to gra jest do dupy, bo sapie mordą całą gre

 

tylko wada jest taka że dużo ziomków gra na nordicu.

jak chcesz pograć bez nerwowo spokojnie, i czerpać fun'a z gry to idź na westa.(do nauki, potem możesz na nordica przejść, polecam też wybrać na początku gry expert, to będziesz grał na poziomie)

 

 

 

 

EAST - Masz Golda III typy maja co 3 gry 100 cs i mysla ze w tej grze trzeba sie tylko napier*** i feedowac , a nie pushowac,

WEST - Masz silvera 3 typy maja co dobry cs na dana minute , czasami feeduja ale jest templay , pushowanie i dobre tema fighty

Prosze masz

prawda, co minimum 2 gry ktoś ma farme 30-40 w 10 minucie.... a bywa że do 30 minuty mają wszyscy po 100
dam sytuacje z dzisiaj, trudną do pojęcia
a dzisiaj, wcarrowałem gre, cały czas byłem flamowany(zazwyczaj gdy nie słuchali moich pingów i szli oddać kile enemy), w team fightach 0 protecta, dopiero jak zrobiłem radiuna na nafeedowanego siona i trynde, to zostałem zjechany za cały team(za wtf items, noob go afk), a na koniec sam przytankowałem, zabilem siona i trynde, a i tak zostałem pocisnięty przez team że mam 100dmg na vayne, i zadaję 0dmg, pod koniec gry, dmg zrobiłem większy niż cały team wzięty a i tak byłem tym najgorszym.
to jest właśnie nordic, na weście niema takich sytuacji, na weście to ci podziękują albo dodadzą do znajomych, a nie zwyzywają
tutaj przeprosze od razu z góry wszystkich polskich graczy lola,

 

Zacznij na EUNE, łatwa komunikacja bo grasz z rodakami,

polski gracz lola, nie nazwałbym tego rodakiem, grając w tą gre mając polaków w teamie, czuje jakbym grał z volks deutschami

komunikacja jest o wiele utrudniona, z polakiem się nie dogadasz, prędzej zostaniesz zwyzywany że sie odechce grać(rozmowy zaczynają się na 30 lvlu, więc na niskich lvlach tego nie zauwazysz)

Opublikowano

@up

 

Jednak mowisz ze wrocilbys na westa, a mi kazesz na nordic'a isc. Masz like lecz dalem poziom poczatkujacu juz na poczatku gry poniewaz zapomnailem lekko gre i nie pamietam do konca co i jak.

Gość koxxxik12
Opublikowano

 

nigdy nie grałeś chyba na weście, ja grałem tam od rozdzielenia serwerów na nordic i west, od pół roku gram na nordic, i bym wrócił z chęcia na westa.

na nordicu, dużo flame, same debile, brak poziomu(jestem gold 5)

na weście gdy były jakieś flame, łatwo było sie dogadać, chwila moment i wszyscy zapominali że ktoś się wyzywał, na nordicu jak ktoś ma problemy(zazwyczaj polaczki) to gra jest do dupy, bo sapie mordą całą gre

 

tylko wada jest taka że dużo ziomków gra na nordicu.

jak chcesz pograć bez nerwowo spokojnie, i czerpać fun'a z gry to idź na westa.(do nauki, potem możesz na nordica przejść, polecam też wybrać na początku gry expert, to będziesz grał na poziomie)

 

 

 

prawda, co minimum 2 gry ktoś ma farme 30-40 w 10 minucie.... a bywa że do 30 minuty mają wszyscy po 100
dam sytuacje z dzisiaj, trudną do pojęcia
a dzisiaj, wcarrowałem gre, cały czas byłem flamowany(zazwyczaj gdy nie słuchali moich pingów i szli oddać kile enemy), w team fightach 0 protecta, dopiero jak zrobiłem radiuna na nafeedowanego siona i trynde, to zostałem zjechany za cały team, a na koniec sam przytankowałem, zabilem siona i trynde, a i tak zostałem pocisnięty przez team że mam 100dmg na vayne, i zadaję 0dmg pod koniec gry, team po 100cs, ja 300cs a dmg zrobiłem większy niż cały team wzięty a i tak byłem tym najgorszym.
to jest właśnie nordic, na weście niema takich sytuacji

Siedzisz w gold 5 i nażekasz na flame? Masz pewnie zjebane win ratio i dlatego ,tak jest. Ja jakoś takich problemów nie mam. W 10 minucie 30 farmy? A ty masz więcej? Zapewne 31. Siedzisz w gold 5to tak masz. Ja widziałem flame tylko jak byłem silver/brąz. Od golda każdy rozumie pick order>call order. Afk to już raz na ruski rok. W 30minucie 100farmy? Jak ja gram większość ma tyle gdzieś około 12minuty. Ale ty pewnie prosie z golda V mając elo jak bronze I będziesz wiedział ,że na west dobrzy gracze mieliby już około 200cs. Ludzie co siedzą w bronze silver narzekają na nub time a sami chuja nie umią wyccarować teamu.

 

 

 

Mylisz się, na Weście grają imigranci z Nordica z Brązu i Silvera, którzy przegrywają grę przez "noob teamy", i teraz nękają Westa. Na Low dywizjach lepiej jest na Nordicu, od platyny w górę nie mam pojęcia. Tak samo normale, poziom nieporównywalnie większy na Nordicu.

Typ dobrze gada. Większość płaczków z tego forum poprzenosiło się na west i myślą ,że nie będzie nub timów. I w chuj flame jest. Mam konto tu i tu i wiem dobrze jak jest.

Opublikowano

@up

 

Jednak mowisz ze wrocilbys na westa, a mi kazesz na nordic'a isc. Masz like lecz dalem poziom poczatkujacu juz na poczatku gry poniewaz zapomnailem lekko gre i nie pamietam do konca co i jak.

źle ująłem, tutaj masz wybór

1. tylko wada jest taka że dużo ziomków gra na nordicu.

2. jak chcesz pograć bez nerwowo spokojnie, i czerpać fun'a z gry to idź na westa.(do nauki, potem możesz na nordica przejść, polecam też wybrać na początku gry expert, to będziesz grał na poziomie, begginer będziesz grał z workami treningowymi)

@up

wiem co pisze, nie płacze tylko staram się początkującemu graczu wytłumaczyć dokładnie aby potem nie był zdziwiony

co do afków to ani na west ani na nordic, raz na ruski, ale co do flame i poziomu to jest różnica

konto na nordicu kupiłem, być może z niskim mmr

nie drąże z tobą tematu, bo widze że niema sensu, typowy polski gracz lola

co do bronzu

http://screenshooter.net/1752551/axdlmlq

w każdym meczu byłem wyzywany, a przy 2/4 to enemy toper z 7/0 zagościł na bocie, nie jest to fajne, bo też odechciewa się carrowania gry takim niewdzięcznym polaczkom

tak czy inaczej, właśnie tacy gracze jak kolega kolega wyżej grają, oceniaja z góry, gówno wiedzą i wyzywają

Opublikowano

Ogólnie serwery są identyczne. Lecz bardziej polecam ci Westa ze względu na to, że jest tam mniej ,,Polaczków", którzy naprawdę uprzykrzają grę swoim flame . Nie raz na East spotykałem się z ludźmi, którzy obarczali mnie swoimi błędami ( Każdy zna zapewne sytuacje, idzie nupek vs 5 i płacze że nikt mu nie pomógł) i dosłownie pisali mi, że spalą mi matkę itp itd. To jest naprawdę żenujące i aż chce się wyjść od razu z gry

Opublikowano

Dobry build pod mastera ad? Dawno nie gralem a dzis widze itemy nowe :O cos zmienic czy jechać na tym.

Ps. Nie piszcie o staty, chodzi o build czy cos lepszego moge wyciagnac dla mastera ad.

Edit. Zaczalem na nordic, ludzie potrafia na botach padac po 10razy, zmienie moze na west jak duzej tak bedzie xD

Gość koxxxik12
Opublikowano

źle ująłem, tutaj masz wybór

1. tylko wada jest taka że dużo ziomków gra na nordicu.

2. jak chcesz pograć bez nerwowo spokojnie, i czerpać fun'a z gry to idź na westa.(do nauki, potem możesz na nordica przejść, polecam też wybrać na początku gry expert, to będziesz grał na poziomie, begginer będziesz grał z workami treningowymi)

@up

wiem co pisze, nie płacze tylko staram się początkującemu graczu wytłumaczyć dokładnie aby potem nie był zdziwiony

co do afków to ani na west ani na nordic, raz na ruski, ale co do flame i poziomu to jest różnica

konto na nordicu kupiłem, być może z niskim mmr

nie drąże z tobą tematu, bo widze że niema sensu, typowy polski gracz lola

co do bronzu

http://screenshooter.net/1752551/axdlmlq

w każdym meczu byłem wyzywany, a przy 2/4 to enemy toper z 7/0 zagościł na bocie, nie jest to fajne, bo też odechciewa się carrowania gry takim niewdzięcznym polaczkom

tak czy inaczej, właśnie tacy gracze jak kolega kolega wyżej grają, oceniaja z góry, gówno wiedzą i wyzywają

Jak bym flamował na team to nie byłbym w platynie.! Jak gram na smurfie tylko wejdde do gry ,daję każdemu ignore oprócz junglera i piszę im w lobby żeby pingowali. I wtedy nie ma zbędnego flame. Może pokaż dywizję prosie? Bo screen z gier to może mieć każdy.

Opublikowano

East- duża ilość polaków którzy nie zawsze potrafią zachować się kulturalnie gdyż średnia ich wieku do 14 lat, a jak wiadomo taki przed kompem bohatera struga. Choć szczerze wystarczy na rankedach wyjść ponad silver (czyt do gold'a) i jesteśmy w stanie grać już całkiem przyzwoicie z ludźmi którzy nie mają nerwów przez to że zginęli. Co do leave/afk, średnio trafi się jakiś 1 na 30 meczy(nie gram normali więc nie wiem jak tam wygląda sytuacja)
West- serwer na którym zaczynałem przygodę z lolem, szczerze mówiąc nie uważam żeby czymkolwiek się różnił od easy, jedyna zmiana jaka może nastąpić to zamiast wyzywania po polsku będziemy czytać wyzwiska po angielsku.
Co do "skilla" obydwu serwerów, tak naprawdę różnicę można zobaczyć dopiero na diamencie 1, dlatego że na West gra nasz europejska topka, tak to do D1 nie zobaczymy żadnej różnicy ;)

Opublikowano

@up

 

Z tym wyzywaniem to wiem, kiedys jak gralem. Od 9lv ludzie na east potrafili caly mecz sie wyzywac, a wescie zaczelo sie to od 15 :D

 

Co do buildu pod mastera, powie ktos co moge zamienic ewentualnie z czym?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...