Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Takie tam z drewna


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Każdy gra jak chce, zresztą skoro win to widać "taktyka" zadziałała :D

Opublikowano

New meta ^^ Co się czepiasz :D

Chociaż granie duo topa to imo zupełnie nieopłacalne rozwiązanie

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

New meta ^^ Co się czepiasz :D

Chociaż granie duo topa to imo zupełnie nieopłacalne rozwiązanie

Chcieli po prostu zrobić lane swapa ^^ , jest to dobra opcja jeżeli enemy bot ma lepszą fazę laneowania (głównie counter pick adc) , a twój solo toper lepiej poradzi sobie na dwóch niż ich solo toper.

Opublikowano

szybki push i tyle. :^) to nie troll, standard na lcs

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

szybki push i tyle. :^) to nie troll, standard na lcs

Powiedz to kidom z bronze/silver, którzy za każde odstępstwo od mety chcą Cie zapierdolić, zabić, pociąć, zakopać...

 

@top

Nic nadzwyczajnego w tym nie widzę. ;)

8zbv.png


f1zzy here.


'Hodor hodor hodor!' ~Hodor


Opublikowano

Powiedz to kidom z bronze/silver, którzy za każde odstępstwo od mety chcą Cie zapierdolić, zabić, pociąć, zakopać...

 

@top

Nic nadzwyczajnego w tym nie widzę. ;)

Z doświadczenia silverowego wiem, że jeśli jest premade, albo jakieś odstępstwo od mety to ci ludzie na 80% lamią, albo odwalają dziwne rzeczy:P

 

Co do tematu to na silverze takich pełno jest.A moja lista ignore ma już ponad 200 ludzikuf

Opublikowano

Z doświadczenia silverowego wiem, że jeśli jest premade, albo jakieś odstępstwo od mety to ci ludzie na 80% lamią, albo odwalają dziwne rzeczy:P

 

Co do tematu to na silverze takich pełno jest.A moja lista ignore ma już ponad 200 ludzikuf

Moja tylko 6. xD

Z doświadczenia 'bronzowego' wiem, że jeśli mam w teamie premade, to w 99% przypadkach jest to lose,bo robią 0/6 i afk, hehć.

8zbv.png


f1zzy here.


'Hodor hodor hodor!' ~Hodor


Opublikowano

Moja tylko 6. xD

Z doświadczenia 'bronzowego' wiem, że jeśli mam w teamie premade, to w 99% przypadkach jest to lose,bo robią 0/6 i afk, hehć.

 

Z mojego doświadczenia ja i mój duo kolega robimy 9/2 bot'a a potem team robi throwa no bo przecież tego się nie da przegrać.

Jeden z przykładów rambo Lux idzie w sam środek teamfight'u a potem się śmieje ;( Smutna ta platyna

Opublikowano

To jest dobre połączenie ponieważ wtedy gracz solo ma hard się na feedować , z dobrym połączeniem rozwalają go pod turetem :)

Opublikowano

Powiedz to kidom z bronze/silver, którzy za każde odstępstwo od mety chcą Cie zapierdolić, zabić, pociąć, zakopać...

 

@top

Nic nadzwyczajnego w tym nie widzę. ;)

Ty chyba nie do mnie mowisz nie? Btw jak może 15latek pisać o kidach?

Z doświadczenia silverowego wiem, że jeśli jest premade, albo jakieś odstępstwo od mety to ci ludzie na 80% lamią, albo odwalają dziwne rzeczy:P

 

Co do tematu to na silverze takich pełno jest.A moja lista ignore ma już ponad 200 ludzikuf

Premade był kha z fiorą. duble topowi udało sie coś ugrać bo enemy to warzywniak

Opublikowano

Ty chyba nie do mnie mowisz nie? Btw jak może 15latek pisać o kidach?

Premade był kha z fiorą. duble topowi udało sie coś ugrać bo enemy to warzywniak

To było do Vanosha, to raz. A dwa, że co z tego iż mam 15 lat? (16 w sumie) Jakbyś przeczytał to zacytowałem kogoś i to do niego było... No i mówię o tych kidach, którzy W LOBBY ZA KAŻDE ODSTĘPSTWO OD METY CHCĄ CIE ZABIĆ NA WSZELKIE DOSTĘPNE SPOSOBY. -.-

8zbv.png


f1zzy here.


'Hodor hodor hodor!' ~Hodor


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...