Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

⊕===⊕Beta----FlanZ (100% DayZ) ⊕==Mody==⊕ 32GB ram'u, ⊕====⊕ Samoloty, Samochody etc. ⊕====⊕ Mapa 72KM²


lancernik

Dostęp do serwera  

469 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Premium czy Non-Premium?

    • Premium
      91
    • Non-Premium
      378

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ktoś coś wie co jest z serwerem bo Beta Testy trwają niby już 2 tygodnie ,a tutaj 0 info od adminów .... a nie ukrywając z niecierpliwością czekam na ten serwer :)

Opublikowano

W najbliższych dniach będą otwarte beta-testy. Paczka:xx
2) Odpalamy start.bat (Czasem trzeba uruchomić kilka razy, lub poczekać kilka sekund)
3) Otwiera się okno od logowania premium, wpisujemy nick ,a zamiast hasła zostawiamy puste pole.
4) Logujemy się , i wciskamy "play offline"

Beta-testy organizowany są po to by ustalić:
-Czy ilość itemów jest wystarczająca
-Czy ilość zombie jest odpowiednia
-By ustalić odpowiedni balans między ilością i siłą zombie
itd.
Jeżeli macie jakiekolwiek sugestie piszcie na PW.





Shaders'y - Najlepiej włączać je i wyłączać przed dołączeniem do serwera.

Jeżeli macie ~2Gb ramu (U mnie 25-30 fps)
-Ustawienia graficzne na "fast" (W dużych lasach)
-Dźwięk i muzyka w grze wyciszona

Serwer Minecraft'a RPG 100% Blitzzlike- Comming soon

http://imageshack.us/gal.php?id=r52pkt_Y2eDb2-eR2-HNmw

Opublikowano

W najbliższych dniach będą otwarte beta-testy. Paczka: https://www.dropbox....3j33/Yus9NwXWIE (Jeszcze niedokońca skonfigurowana!)

1) Ściągamy i wypakowujemy do jednego folderu.

2) Odpalamy start.bat (Czasem trzeba uruchomić kilka razy, lub poczekać kilka sekund)

3) Otwiera się okno od logowania premium, wpisujemy nick ,a zamiast hasła zostawiamy puste pole.

4) Logujemy się , i wciskamy "play offline"

 

Beta-testy organizowany są po to by ustalić:

-Czy ilość itemów jest wystarczająca

-Czy ilość zombie jest odpowiednia

-By ustalić odpowiedni balans między ilością i siłą zombie

itd.

Jeżeli macie jakiekolwiek sugestie piszcie na PW.

 

 

 

 

 

Shaders'y - Najlepiej włączać je i wyłączać przed dołączeniem do serwera.

 

Jeżeli macie ~2Gb ramu (U mnie 25-30 fps)

-Ustawienia graficzne na "fast" (W dużych lasach)

-Dźwięk i muzyka w grze wyciszona

No to czekam fajnie by było gdyby to było np. na początku weekendu.Czyli rozumiem że do świąt powinien serwer wyjść już Oficjalnie.

 

+Daj cały link do pobrania paczki bo nie idzie w niego wejść/kliknąć nawet ;)

Opublikowano

Osoba która najlepiej przerobi czysty obrazek: https://dl-web.dropbox.com/get/Mleko/UploadMapa.png?w=AACI3Lgkkd4VYHa8cVFRWRdIV9dSkT9Ys-ItJ1i1pzPp0g

na taki podobny do tego : http://i.imgur.com/TxR8qMO.jpg

ale lepszy, dostanie rangę Vip na miesiąc.

Na prośbę autora

 

dodaje działający link do czystego obrazka :https://www.dropbox.com/s/zi06xvs04z2a1ze/UploadMapa.png?m=

Opublikowano

Ref +nowa wersja tematu w budowie.


Temat w budowie

Rozgrywka polega na tym samym co DayZ mod, spawnujemy się w postapokaliptycznym świecie pełnym zombie i wyruszamy w poszukiwaniu tajemnic, przygód oraz przedmiotów.

Trudne początki:
FlanZ jest próbą przeniesienia DayZ Mod'a do minecrafta, świat gry opiera się na podobnych zasadach.
Wszystko zaczyna się od wybrzeża, tam znajdziecie pożywienie oraz broń niskiej jakości. W miarę oddalania się od wody ,spotkać można min. bazy wojskowe pełne karabinów snajperskich, samolotów, helikopterów oraz samochodów różnego rodzaju.
mfFBTt8.jpg

1) Nowe gui:


M7ASWu1.png


Ikony po prawej stronie:
Ucho-Wizualizacja paska zagrożenia (Odległość z jakiej zombie nas zaatakują. )
Oko-Wizualizacja paska zagrożenia
Pojemnik- Pokazuje stan głodu
Kropla krwi- Życie
Termometr - Temperatura

Inne rzeczy informujące:
Poziom postaci- Poziom wody (Przy zerowym poziomie nawodnienia postać zaczyna szybko tracić hp)
Pasek exp'a (Pod poziomem) - Szczegółowo pokazuje poziom zagrożenia (Odległość z jakiej zombie nas zaatakuje)



2)Eksploracja

W świecie FlanZ spotkacie niezwykłe budowle, pojazdy i jednostki lotnicze. Od opuszczonych i tajemniczych baz lotniczych po zwykłe miasteczka.


3)Nowe sposoby transportu


Co jakiś czas można spotkać eksluzywne środki transportu takie jak samochody, samoloty i helikoptery. Od jednoosobowego ATV po kilkuosobowe ciężarówki transportowe (Działające oczywiście). Każda maszyna potrzebuje paliwa, które wlewamy przez wejście w menu pojazdu przez klawisz "R" (Po wejściu do samochodu/samolotu) , następnie wchodzimy w zakładkę "fuel" i wkładamy bak z paliwem w jedyny możliwy slot. Do wyboru jest kilkanaście pojazdów naziemnych, 2 helikoptery i jeden samolot. 6TjAd7s.jpg



4)Ekwipunek



4.1)Broń


Istnieje około 50 rodzajów broni ,od pistoletów po karabiny snajperskie.
5kqeXLR.png

Bronie posiadają swoje własne celowniki .
LPM-Przybliżenie
PPM-Strzał
Przeładowanie następuje automatycznie.
ne4dZ24.png



4.2)Akcesoria i przydatne przedmioty (W.I.P.)


Apteczka-Regeneruje odrobinę głodu oraz leczy 4 serca.
Lornetka-Daje duże przybliżenie (Używamy jej przez LPM )
Bak z paliwem- Niezbędna rzeczy by nie podróżować piechotą.
Butelka- Należy pamiętać o utrzymywaniu stanu wody! Jest to bardzo ważna i podstawowa rzecz.
Pożywienie- Najwięcej można go znaleźć na początku gry, dlatego lepiej zgromadzić zapas przed wyprawą na północ.




 

Serwer Minecraft'a RPG 100% Blitzzlike- Comming soon

http://imageshack.us/gal.php?id=r52pkt_Y2eDb2-eR2-HNmw

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer jest(a przynajmniej był) cały czas on-line, ale jeszcze nie jest skończony.

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...