Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

⊕===⊕Beta----FlanZ (100% DayZ) ⊕==Mody==⊕ 32GB ram'u, ⊕====⊕ Samoloty, Samochody etc. ⊕====⊕ Mapa 72KM²


lancernik

Dostęp do serwera  

469 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Premium czy Non-Premium?

    • Premium
      91
    • Non-Premium
      378

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

flanz-banner2_zpse0f6f8a8.png

 

 

5kqeXLR.png

 

 

 

Porcja nowych SS'ow 18.9.2013


qVeODBq.png

 

 

 

 

 

 

 

QBwK2Zy.jpg

 

 

 

 

 

 

TxR8qMO.jpg

 

 

 

 

Serwer w budowie.



Rozpiszę się dopiero za 2 tygodnie gdy będzie przewidywany start serwera. Serwer stoi pod domeną 4craft.eu . Możecie spodziewać się rozgrywki podobnej z MineZ, ale z pojazdami/samolotami , karabinami z zoom'em itd. Mapa serwera jest 1,5 wielkości mapy z GTA V, więc powinna wystarczyć . Wszystko stoi na 32GB maszynie.

 

Więcej info na kanale yt:

http://www.youtube.com/user/Lancernik1/videos
 

Są tam filmy w słabej jakości bez shaders'ów (U mnie chodzą na 25-30 fps'ach przy 2 GB ramu, z czego 1 przypisane do mc.) dlatego nie sugerujcie się wyglądem rozgrywki po filmikach, przedstawiają one jedynie mechanikę. SS z gry który jest widoczny u góry nie jest żadnym renderingiem, ale prawdziwym ss'em z gry .

 

 

 

W.I.P.!

 

 

 

 

 

 

 

 

F.A.Q.

 

Czy serwer będzie non-premium?

-Tak

 

Czy będą klany/gildie?

-Tak, prawdopodobnie będą one dawały lepsze miejsce startu ustalone przez gildię.

 

Czy będzie wiecej map?
-Tak, map powstanie jeszcze kilka. Będą bardziej dopracowane od obecnej.

 

"Jaka amunicja będzie w broniach?"

-Każda broń posiada własną amunicję! Daną broń i amunicję będzie można znaleźć na danych obszarach by ułatwić poszukiwania broni.

 

Jak duża jest paczka modów?

-Akutalnie ~60 mb, lecz potem zostanie zmniejszona do 30mb.

 

Kiedy otwarcie serwera?

-Zależy to już tylko od zbudowania minimalnie 7-9 nowych budynków,a następnie powklejaniu ich na mapę w odpowiednie miejsca (Prawdopodobnie mapa będzie otwierana częściami, by nie przedłużać momentu startu.)

 

"Czy mogę jakoś pomóc?"

-Aktualnie potrzeba nam budowniczych, niestety nie ma paczki non-premium, dlatego niektórzy musieli by podmienić swój .minecraft na ten. Wszystkie osoby chętne do budowy zapraszam na PW, nawet jeden budynek wiele znaczy. Do dyspozycji budowniczy mają:

=Cięte bloczki z RP

=Jammy's Furniture mod

W wiadomości PW proszę podać wiek oraz dokładny IGN (nick).

 

Kiedy będą beta-testy?

-Zrobienie beta-testów nie jest problemem, ale wolę zrobić przynajmniej 1/3 mapy pod beta testy. Prawdopodobnie w najbliższych 2 tygodniach.

 

 

Kiedy start?

-Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie.

 

 

Update 22.09.2013

 

Dodałem nowe ss'y przedstawiające to co dzisiaj zbudowałem.

http://imgur.com/pr4mvmu,1Mje5pn,eKsTdnC,fKhYywe,5Wm1FRS,lvHzUZ9,tVk6nhf,0e1GUvO#0

Upade 25.09.2013

 

Kolejne ss'y (Min. z helikoptera itd.)

http://imgur.com/qVeODBq,6XM1thA,bWHbhAJ,G2kLvtI,6TjAd7s,gTT66Rg,2iFUnCE#0

Serwer Minecraft'a RPG 100% Blitzzlike- Comming soon

http://imageshack.us/gal.php?id=r52pkt_Y2eDb2-eR2-HNmw

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Paczka serwerowa: https://www.dropbox.com/sh/avuf8gokk6q39fh/L2jh2KPiMn

Paczkę można wypakować w dowolnym miejscu, a następnie należy odpalić ją przy użyciu sstart.bat

 

Wpisujemy swój nick oraz obojętnie jakie hasło , potem wciskamy "Play offline".

Przed pierwszym dołączeniem do serwera najlepiej sprawdzić opcje graficzne i ustawić "Shaders'y" oraz grafikę na fast/fancy (Fast zwiększa ilość fps'ów w lasach.)

 

Skan: http://i.imgur.com/nVOUE8o.jpg

Singleplayer nie działa.

Serwer Minecraft'a RPG 100% Blitzzlike- Comming soon

http://imageshack.us/gal.php?id=r52pkt_Y2eDb2-eR2-HNmw

Opublikowano

Co myślicie o możliwości posiadania własnego domu, podobnej do tej z "DayZ origins"? Wprowadzenie tej opcji nie powinno być trudne. Każdy gracz mógł by mieć dom wykonany przez siebie w specjalnej sekcji serwera, oczywiście graczy musiał by spełniać wymagania związane z itemami potrzebnymi do stworzenia domu oraz stylistycznymi i wymiarowymi.

Serwer Minecraft'a RPG 100% Blitzzlike- Comming soon

http://imageshack.us/gal.php?id=r52pkt_Y2eDb2-eR2-HNmw

Opublikowano

Może być ciekawie ;) Czekam na otwarcie.

 /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

 \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Opublikowano

Link do mapy: http://www.sendspace.com/file/nbsqui

Górny prawy róg jest jeszcze w budowie, a całość wygląda dziwnie z tej pozycji bez drzew, ale mapa w praktyce podobna jest do tej z MineZ.



Link do mapy: http://www.sendspace.com/file/nbsqui

Górny prawy róg jest jeszcze w budowie, a całość wygląda dziwnie z tej pozycji bez drzew, ale mapa w praktyce podobna jest do tej z MineZ.



Link do mapy: http://www.sendspace.com/file/nbsqui

Górny prawy róg jest jeszcze w budowie, a całość wygląda dziwnie z tej pozycji bez drzew, ale mapa w praktyce podobna jest do tej z MineZ.

Co chcecie na niej zobaczyć? Bagna? Więcej gór? Możecie śmiało pisać .

Serwer Minecraft'a RPG 100% Blitzzlike- Comming soon

http://imageshack.us/gal.php?id=r52pkt_Y2eDb2-eR2-HNmw

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...