Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Lucian!


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, w swoich clientach możemy zobaczyć już Luciana.

Co wy o nim myślicie? Będzie to wasz zakup na ślepo? A może ktoś kupuje po rotacji bądź razem ze skinem za 1500 RP?

Jakie w nim plusy widzicie?

Opublikowano

+Jest czarny (już czekam na super skórkę z TAAAAAKIM afro, jak każdy dobrze wie; "Nie należy wątpić w potęgę murzyńskiego afro!")

+ Podoba mi się jego polski głos

+ Ciekawie zapowiada się ulti

 

Co do rozgrywki to lepiej się nie wypowiadać póki sam nie sprawdzę.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Albo to :

 

 

Kpina ze strony Riotu ,czy co?

Na pewno go kupie , pierwsze 10 rankedow bedzie win jak z zackiem, zedem, czy aatroxem ...

rsdgx1.jpg


Opublikowano

Będzie tak jak z Aatroxem . Na początku dużo osób mówi, że jest OP, ale po 2-3 tyg Lucian nie będzie już takim częstym pickiem..

Opublikowano

Pierdolicie o ulcie z 10k dmg ale znając riot to go znerfią i zrobią, że nie można będzie się ruszać podczas używania :P

Opublikowano

ulti Luciana zostalo znerfione juz dawno teraz ma bardzo maly przelicznik a co do samej postaci to nie ma w niej nic nadzwyczajnego wszystkie skille zaczerpnięte od innych postaci

Opublikowano

Jak dla mnie nie wydaje się wbrew pozorom taki mocny, ale poczekam do rotacji zamiast kupować go w ciemno. ;)

8zbv.png


f1zzy here.


'Hodor hodor hodor!' ~Hodor


Opublikowano

Instabuy ^^ Grałem na PBE, passyw jak dla ADC genialny, ult dosłownie rozwala TF, szkoda tylko że strasznie manożerny...

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Ult jest już słaby po jego nerfie.. Będzie jak quinn all kupią i potem mało osób będzie nim grać:)

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

+Jest czarny (już czekam na super skórkę z TAAAAAKIM afro, jak każdy dobrze wie; "Nie należy wątpić w potęgę murzyńskiego afro!")

+ Podoba mi się jego polski głos

+ Ciekawie zapowiada się ulti

 

Co do rozgrywki to lepiej się nie wypowiadać póki sam nie sprawdzę.

Postawili jednak na dready

qwy5no.jpg

 

Pierdolicie o ulcie z 10k dmg ale znając riot to go znerfią i zrobią, że nie można będzie się ruszać podczas używania :P

10k dmg już to ponoć z nerfili, a na początku ponoć nawet wyciskał 10k+ DMG z R pod AP, oraz lucian chyba własnie z tego będzie słynął, że będzie miał ulti ( ala MF ) gdzie będzie można biegać.

 

Ogólnie zapowiada się na mobilna, i mocna postać na bot'a. Lecz już nie długo sie zobaczy :)

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

Instabuy ^^ Grałem na PBE, passyw jak dla ADC genialny, ult dosłownie rozwala TF, szkoda tylko że strasznie manożerny...

Nie tylko w TF Coś robi.

Dasz Lucjana na solotop. to on farmi epicko, że aż trudno przeciw niemu grać.

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

Wg. mnie ten Lucian jest do niczego ; >

Z Ulta bardzo ciężko trafić, prędzej można paść.

Taki Draven go zje bez problemu.

Ogólnie polecałbym bardziej kupić sobie Vayne, Draven'a, Caitlyn. Są oni lepsi od Luciana ..

Opublikowano

A ja nie kupie, hah! Lepiej sobie runy gold per x kupić, i właśnie tak zrobie, hehe!

Dziwny adc, aka queen - twitch lepszy.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

A wiadomo już mniej więcej kiedy on wyjdzie?

 

Już jest w grze ale zamiast go kupować lepiej poczekać aż będzie darmowy.

jp8p35.png
Opublikowano

Jedna myśl mi się nasuwa -- TONS OF DAMAGE xD

A tak serio, to poczekam aż będzie darmowy, wtedy ewentualnie kupię. Wyczuwam, że będzie mocny w trzy dupy :)

Opublikowano

Już jest w grze ale zamiast go kupować lepiej poczekać aż będzie darmowy.

No wiem że jest w cliencie ale chcę wiedzieć kiedy będzie można go kupić ? Bo jak na razie kupno jest niedostępne ;/

Opublikowano

Grałem Lucjanem na pbe i co? po 1. Czarnoskóry, a na skinie wybielony, po 1. Uli op dmg, ale wystarczy przejść za Lucjana i już ult nic nie zrobi. Posiada fajny "dodge" oraz skill, którym może poke'ować supporta/adc, który jest w krzaku lub chowa się za minionami. Ogólnie fajny champ, tylko problemowy ult.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Z tego co widziałem na filmikach jest bardzo mocny, lecz mogę się założyć że go znerfią i będzie podobny do Quinn:)

Opublikowano

Gdyby ulta nie znerfili to bym wziął, nie mam pojęcia po co to zrobili, przecież i tak nikt by go nie robil pod AP bo w early by mu żyć nie dali, a teraz pod AD to już w ogole obrazen nie zadaje. Nie licząc ulta to jest to chyba najmocniejszy ADC jednak ulti jest totalnie useless i wole sobie wziąć jakiegoś Gravesa który ma 4 skille a nie 3.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...