Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zostanę] Grafikiem Serwerowym


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano










54959982294599620517.png
Witam serdecznie wszystkich użytkowników MPCforum.pl
Pragniemy ogłosić działalność nowo powstałej dystrybucji - TechSHOP.
Jesteśmy 4-os. zespołem który wykonuje każdą czynność związaną z postawieniem serwera gry - metin2.
Jako zespół oferujemy :

- Tworzenie grafiki dla serwera ( layout , prezentacja , grafika pod klienta gry )
- Tworzenie plików serwerowych według życzeń klienta
- Tworzenie profesjonalnych map pod serwer gry ( autorskie )
- Kodowanie oraz skryptowanie layoutów
- Tworzenie innowacji w pythonie
- Pomoc w lua , assemblerze

13217221666874086476.png44889767266022060340.png96175794806747380305.png


Mamy także do zaoferowania pełne , profesjonalne strony internetowe.
16198838193581130442.png
LIVE DEMO :

                                                www.diamondmt2.pl

73391289580284055494.png

90131255902135796995.png
Możecie się z nami skontaktować poprzez GG / WIAD. PRYWATNĄ na forum.
Jesteśmy otwarci na propozycje i negocjacje .

GG :
47806033



Opublikowano

96175794806747380305.png

 

to jest kradzione , ja to zrobiłem i mogę z łatwością to udowodnić

 

gdyż wykonałem button bonus , napis po najechaniu na button bonus jest taki sam , oraz odstępy między buttonami sa takie same

 

cs8uh8.jpg

 

 

 

reszta rzeczy w tym temacie również jest kradziona

 

 

Proszę o wychowanie tego scena z tego tematu !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

96175794806747380305.png

 

to jest kradzione , ja to zrobiłem i mogę z łatwością to udowodnić

 

gdyż wykonałem button bonus , napis po najechaniu na button bonus jest taki sam , oraz odstępy między buttonami sa takie same

 

cs8uh8.jpg

 

 

 

reszta rzeczy w tym temacie również jest kradziona

 

 

Proszę o wychowanie tego scena z tego tematu !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

 

Kradziony w tym temacie z przykrością muszę stwierdzić jesteś Ty :)

Nic nie jest kradzione , prosimy się nie przejmować dzieckiem

Opublikowano

96175794806747380305.png

 

to jest kradzione , ja to zrobiłem i mogę z łatwością to udowodnić

 

gdyż wykonałem button bonus , napis po najechaniu na button bonus jest taki sam , oraz odstępy między buttonami sa takie same

 

cs8uh8.jpg

 

 

 

reszta rzeczy w tym temacie również jest kradziona

 

 

Proszę o wychowanie tego scena z tego tematu !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

 

Mogę wiedzieć gdzie udostępniłeś swój system ekwipunku, że został skradziony? :P

1011932_514376648616209_1943977858_n.png
Opublikowano

ahaha :D Panel postaci by Azprime i Endymion, Strony ogulno dostępne na internecie a co do loga... na mpc jest zakaz handlu

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Istny nic do Ciebie ne dam ale powiedz mi, słońce ci zaszkodziło czy jak że zostawiasz ten temat? On dał w temacie nie swoje prace, z czego jedną mogę udowodnić.

 

1013062_388023394635113_856992383_n.png

 

Masz oryginał jednej z jego grafik (wersja początkowa), którego screen Miltinka udostępniła o tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/974479-ss-nowy-panel-postaci-reventialpl/

On tylko usunął pędzlem czarnym zawartość pól z nickiem, statami itd. Praca nie jest jego, więc dlaczego tematu jeszcze tutaj trzymasz?

 

Bo jest głupi?

1011932_514376648616209_1943977858_n.png
Opublikowano

Istny, ewidentnie kradziona grafika, fałszywy autor jak cały ten jego 'team', a Ty pozwalasz na takie rzeczy?

Endy, zgłoś to jak najszybciej do kogoś innego, niech zamkną i edytują temat.

 

@Top.

Dlaczego kradniesz cudzą pracę?

Nie potraficie zrobić nic swojego, tylko bierzecie gotowe pomysły znakomitych techników/grafików? Żenua.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Weźcie usuńcie zawartość tego tematu i przeniście go do kosza. Słyszałeś o czymś takim jak prawa autorskie? Nie sądzę. Widziałem wcześniej te prace u innych użytkowników forum. Więc radzę od niego nic nie kupować czy przyjmować bo to jest nielegalne. Azprime i Endymion oraz warnox, to wasze prace tak? Pracowaliście jak woły a ten kretyn tak sobie j zabiera? Powiedziałbym abyście to jak najszybciej zgłosili naruszenie prac autorskich, oraz przywłaszczenie nie swoich prac. Pozdrawiam(nawiasem mówiąc to Azprime i Endymion oraz warnox gratuluję pracy ;) )

[√]100 postów

[√]200 postów

[√]300 postów

[x]400 postów

[x]500 postów

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...