Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoT] World of tanks na kase by CHARNOBYL13


ziutek1901

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pewnie wielu z was szukało jakiegoś
sposoby na szybkie dorobienie się w grze World Of Tanks.Dzisiaj
zaprezentuje wam mój sposób smile.gif


Co będzie nam potrzebne:
Program klikacz:

 

http://www.speedyshare.com/files/30261405/Klikacz2009.7z
 

 

Scan:

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=795449b77b5f839b3108a0cb85e5fef5add2dfe8c8e9cc826285f9f331983066-1315635627
 

 


A wiec zaczynamy
1.Ściągnij i wypakuj program.
2.Włącz program klikacz.
3.W klikaczu plik>otwórz>Wot config(Znajduje się w folderze klikacza)
4.Włącz grę uwaga musi być ustawiona rozdzielczość 1024x768.
5.W grze w garażu zaznaczamy czołg na który ma wpływać exp Uwaga
na danym czołgu wywalić cala amunicje dlaczego? Program cały czas klika
wiec amunicja pójdzie na darmo i nie przyniesie nam to zysków tylko
straty.
.
6.Teraz minimalizujemy grę,w programie klikamy Start i Przywracamy grę.
7.Klikacz zacznie działać.


Jak to działa?
W bardzo prosty sposób klikacz jest ustawiony tak.Klika na bitwa,akceptuje wejście bez ammo a po bitwie wychodzi.
Przez noc nabija mi bez premium okolu 10-12 k doświadczenia 200-300k kredytów.


Zakaz kopiowania na inne fora.Mile widziane - smile.gif

Dla ludzi którzy ciągle piszą posty o banach:
ŚCIĄGASZ NA WŁASNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 

to nie jest moj sposobik tyle tego typka:

 

CHARNOBYL13




av-32446.jpg?_r=0

link do orginalnego topika

http://www.mpcforum.pl/topic/443612-bot-jak-szybko-zdobyc-doswiadczenie-i-kredyty/

 

prosze nie spamic

 

po chuy to wstawiales skoro bana latwo zarobci itp

dzieki ;)

 

 

skopiowal ziutek1901 Dudix3 :D

Opublikowano

A potem EFI ziemniaka :D
Ale nie no, jak kto woli, niektórym na pewno się przyda ;)

Moja galeria:



ZZN1o2Z.png


Tą niezaprzeczalnie piękną grafiką uraczył mnie użytkownik Atacama


Urban Exploring, fotografie z różnych opuszczonych miejsc :)



Opublikowano

idiotyzm

 

ban po godzinie maximum oraz niskie zyski bo w nic nie strzela

Opublikowano

zt to jest ban od jakiegoś roku ? może dwóch ?

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Do momentu, az nazbiera sie odpowiednia ilosc zgloszen i/lub replaye nie pojda na support.

 

Poza tym ilez taki czolg-bot zarobi ? Wszyscy widza jakie czasem ilosci expa dostaja miernoty ktore probuja grac i gina po minucie bitwy, a exp i srebro dostaje sie za dane osiagniecia/uszkodzenia podczas bitwy, wiec stojac non stop wiele nie zarobisz, a ile razy giniesz, bo team zaliczyl wtope...

 

Juz nie wspomne o statystykach, bo zaraz widac, ze to bot, gdy po kilkuset bitwach ma kilka kili i prawie brak zadanego dmg, pozniej kupuje taki delikwent lepszy czolg i przeciwnicy sie ciesza, bo robi za zyskowny frag, jadac na pale i ginac, bo guzik gral i pojecia nie ma gdzie stanac i jak sie ustawic o ile wczesniej nie wylapie bana i bedzie rozżalony jaki ten WoT zly i nie dobry.

wotbigbar03.jpg
Opublikowano

Niepotrzebne ryzyko zarwania bana. Lepiej zagrać kilka bitew V T.. i ma się te 100k.

Będziesz legendą, człowieku! There are soldiers and then, there are snipers...

Opublikowano

zakkaz kopiowania ^^ i po co ktos sciaga gre skoro bot 24h leci ? Inwm czy to kest powod żeby sie chwalic że 3 dni na bocie grasz ja za 1 słaba bitwe 1 k dmg to mam tyle expa jakby bot mi 30 razy zagrał

Opublikowano

Jest pierdyliard tematów o klikaczu i ten program nie działa ...

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Wargaming ma specjalne systemy wykrywania botów - botów ktore same sie poruszają, i strzelają do wrogich czołgów - taki "bocik" który przez 12 godzin zrobi 50 bitw i nie trafi w ani jeden czołg/ nie przejedzie ani jednego km, idzie automatycznie na "odstrzał".

 

pomijając już sam fakt ile razy przez takiego bota bitwa zakończyła się porażką. Nie polecam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...