Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Czemu sa takie flamerzy w lolu


Hostencja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wypowiadajcie sie czemu tak myslicie ,ja to dodam na regionie eu ;east ,teraz boostuje typowi konto za pln a tu takie cos

 

Zagrajmerek: top
Leviatan92: mid
Leviatan92: or jungle
Flann123: I SAID FIRST MID NOOB
Leviatan92: i dont see fk tard
Leviatan92: idiot
Leviatan92: ignore in start game

kxAyLut.png

Opublikowano

Tak dla picu, ważniejsze jest dla nich własne zdanie i postawienie na swoim niż kompromis i wygrana. Na starcie już pokazują że są śmieciami.

Niektórzy tak wyzywają bo są po prostu popierdolonymi przeszczepami bez mózgu i nic na nich nie zrobisz ;/

Opublikowano

Tak to jest w Bronzie.

Bo teraz kazdy bachor dostaje komputer do reki, a ze LoL jest darmowy to tak sie dzieje.

 

 

Jungle - Lee Sin

Solo top - Tryndamere

Mid - Fizz

ADC - Blue Build Sivir

Support - Blitzcrank/Janna

Opublikowano

Oni chcą na siłę wygrać, tylko nie tędy droga.

Myślą po prostu, że na tej pozycji są najlepsi i muszą tam grać.

Nie gra się żeby wygrać, ale żeby się bawić. Oni od razu mają spinę.

Z brązami trzeba spokojnie gadać i szybko się wyjdzie. Pochwal się swoim ratiem jakimś champem czy coś i zaraz im stanie i oddadzą ci linię za darmo ^^

1378417167-U962219.png


by Maxiu


Opublikowano

Pytanie w tytule jest niepoprawne gramatycznie.

 

Na wyższych ligach też tak jest, ale ty to wiesz pro graczu z westa. A tak, na zachodnim serwerze nie ma flamu...

 

generalnie ignorujesz takich typów, przecież masz pick order.

Zelltar_eune_45_7_logo.png

Opublikowano

Z pick order tak łatwo nie jest... Ostatnio im próbowałem tłumaczyć, ale nie było efektów. Ja mam sposób żeby zamiast im pisać, tłumaczyć dodatkowo podsycając dyskusję, siedzę cicho i biorę co drużyna potrzebuje. Dwa ostatnie mecze wycarrowałem jako Thresh dając mojej drużynie łatwe kille

Opublikowano

Pytanie w tytule jest niepoprawne gramatycznie.

 

Na wyższych ligach też tak jest, ale ty to wiesz pro graczu z westa. A tak, na zachodnim serwerze nie ma flamu...

 

generalnie ignorujesz takich typów, przecież masz pick order.

Nie da sie okreslic czy jest poprawne czy nie, gdyz nie ma takiego slowa jak "flamerzy", osoba ktora wymslila to slowo, jest w stanie tylko okreslic czy tak sie pisze czy nie.

 

Co do tematu, kazdemu sie zdarza flamic, nawet osoby 25+ zachowujace sie jak dzieci, ale w LoLu to zrozumiale, i nie mam do nich pretensji, gdyz mi tez sie zdaza flamic.

Jungle - Lee Sin

Solo top - Tryndamere

Mid - Fizz

ADC - Blue Build Sivir

Support - Blitzcrank/Janna

Opublikowano

Ten poziom jest normalny w ligach Silver - Bronze, w goldzie panuje zasada pick order > call order, zapewne na wyższych ligach to samo, ale na tym poziomie należy po prostu pisać pierwszy ponieważ ktoś i tak może wziąć tego mida, topa etc. Oczywiście zdarzają się sytuacje gdzie oddają daną pozycję ale to rzadkie przypadki.

Opublikowano

Ja zauważyłem, że na goldzie jak nikt nie napisze 'i pick supp' to robi się bałagan, a ostatnio z 10 gier ciągle brałem supporta i po prostu z moim teamem był coś nie tak, nikt nie flame'ował, każdy się dogadał co do pozycji etc. inaczej jest jak nie wezmę supporta i ostatnie 2 picki zawsze maja problem, ale cóż, niektórzy potrafią się przystosować do tego - skoro jestem ostatni, to znaczy, że jestem gorszy - biorę co team potrzebuje.

 

Najgorsze są polaczki 'Biorę mida bo chu*, tak mi się podoba, chu*, ze jestem last pickiem, ale double mid, Twój problem' ...

Opublikowano

Tu chodzi o nieprzemyślany system LoL`a, jak wszyscy wiecie, mapa jest podzielona na linie Top/mid/bot, ustawienia czołonków jest takie Solotop-jungle/APC/Adc-support
I oni chcą grać jedną postacią i komunikują. Ale od razu pickują postać, i co... pójdą ci 2 osoby na mida, RIot nie przemyślał tej sprawy, a to naprawde wkurwia, kłotnia o linię.

Ja zawsze czekam aż oni się pokłócą i zawsze ide tam gdzie brakuje kogoś na lini. I powinno się dogadywać na początku "może ja pójdę tak, ew. ty pójdziesz na topa" czy cuś. A nie że ledwo co jest wybieranie to już piszą "Mid mid mid mid mid"

Po prostu to wkurwia ._.

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

Up to hipokryci ,czemu tak uważam? Bo jakby naprawdę pickowali ,to co team potrzebuje (nie co oni chcą) to by grali tylko supportami :P.

 

Śmieszy mnie ta wypowiedź: Najgorsze są polaczki 'Biorę mida bo chu*, tak mi się podoba, chu*, ze jestem last pickiem, ale double mid, Twój problem' ...

Czyli z twojego punktu widzenia last pick musi iść na support'a ,nie ma prawa głosu? Tiaa...

 

Osobiście zawsze piszę w lobby szybko "mid" i idę na tą pozycję ,lecz głównie gdy ktoś chce również iść na mida a top jest wolny to idę na topa :P...

Nienawidzę stwierdzenia które zauważyłem ,że większość ludzi używa... że trzeba się dostosować do temau ,nie pomyśleliście ,że osoba która piszę "i go mid or top" jest po prostu słaba na innych pozycjach? Ja np. nie umiem grać adc ,poprostu nie umiem ,i co po co takiego mnie zmuszać do grania adc jak pójdę na tą linie zrobie 0-7 i przeze mnie mecz przegrany... Dostanę reportra i po co to? Nie lepiej dać mi tego topa/mida abym zrobił to co muszę i wygrał grę?

 

Tak naprawdę to moge grać wszędzie topa/mida/jungle/support'a ,ale na adc nie umiem :D.

Czekam na dyskusje.

Opublikowano

Czemu tacy flamerzy na eune? Bo grają Polacy a ich zachowanie możesz zobaczyć nawet poza grą, w szkole, na ulicy, w miejscu publicznym. Taka rasa ludzi, stworzona do obrażania. Już widziałem nie raz te bekowe posty polaczków: "Zabrał mi linię więc go obrażałem, potem dostałem bana i ile muszę odczekać żeby znów obrażać ludzi którzy grają gorzej lub zabierają mi linię'', wyzywanie to tzw. lek na butthurt w polskim wykonaniu bo przecież potem wystarczy jedynie napisać że pod wpływem emocji(lol). Tak jest w każdej grze, nie tylko w LoL'u, jak Ci się to tak bardzo nie podoba to najlepiej zmień państwo :D

Opublikowano

Jest tak, ponieważ lol ma bardzo słabo rozwinięty system banowania za flame. Każdy może sobie bluzgać ile wlezie i nie spotka go żadna kara. <br /><br />Ja bym zrobił tak: ktoś przeklnie, blokada chatu na 5 minut. Szybciutko by się oduczyli

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Opublikowano

Nie, bo ludziom nie chce się raportować.

Trybunał jest dość sprawiedliwy, sam miałem 2 bany za flame, skończył się jeden, niedługo potem drugi xDD

1378417167-U962219.png


by Maxiu


Opublikowano

Tak to jest jak niezrównoważone 12 latki dostają komputer z internetem. Od początku LoL powinien być płatny.

Założe sie ze jakby lol byl platny - nie gralbys

wolisz placic zamiast grac normale + ignore wszystkich jezeli ci tak to przeszkadza - nie wydaje mi sie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Założe sie ze jakby lol byl platny - nie gralbys

wolisz placic zamiast grac normale + ignore wszystkich jezeli ci tak to przeszkadza - nie wydaje mi sie

Bardzo chętnie bym zapłacił,aby pograć spokojnie bez flame'u.

Opublikowano

pójdą ci 2 osoby na mida, RIot nie przemyślał tej sprawy

 

To nie riot ustala aktualną metę tylko topka.

 

@top. Dlaczego są tacy blamerzy? Nie wiem. Może przez to, że np. typek kupuje SGU i w 20 minucie ma 5 creepów, 0/7/1 i jeszcze blame'uje cię za coś? A najlepsze jest to, że taka osoba przeważnie nie ma po co trollować, chyba, że specjalnie chce przegrać gdy jest na wygranej pozycji.

Opublikowano

Up to hipokryci ,czemu tak uważam? Bo jakby naprawdę pickowali ,to co team potrzebuje (nie co oni chcą) to by grali tylko supportami :P.

 

Śmieszy mnie ta wypowiedź: Najgorsze są polaczki 'Biorę mida bo chu*, tak mi się podoba, chu*, ze jestem last pickiem, ale double mid, Twój problem' ...

Czyli z twojego punktu widzenia last pick musi iść na support'a ,nie ma prawa głosu? Tiaa...

 

Osobiście zawsze piszę w lobby szybko "mid" i idę na tą pozycję ,lecz głównie gdy ktoś chce również iść na mida a top jest wolny to idę na topa :P...

Nienawidzę stwierdzenia które zauważyłem ,że większość ludzi używa... że trzeba się dostosować do temau ,nie pomyśleliście ,że osoba która piszę "i go mid or top" jest po prostu słaba na innych pozycjach? Ja np. nie umiem grać adc ,poprostu nie umiem ,i co po co takiego mnie zmuszać do grania adc jak pójdę na tą linie zrobie 0-7 i przeze mnie mecz przegrany... Dostanę reportra i po co to? Nie lepiej dać mi tego topa/mida abym zrobił to co muszę i wygrał grę?

 

Tak naprawdę to moge grać wszędzie topa/mida/jungle/support'a ,ale na adc nie umiem :D.

Czekam na dyskusje.

 

Właśnie tak! Czemu? W lolu jest Pick Order, jest opisany w Kodeksie Przywoływacza co dla tej gry jest jak konstytucja dla twojego kraju.

Chyba że ktoś inny bierze suppa, wtedy nie musi.

Opublikowano

Blame'ują cię za to, że wybrałeś linie i wysyłają cię gdzieś gdzie nie potrafisz grać - Blame'ują cie bo nie potrafisz na tej linii, poszedłeś na nią i nafeedowałeś.

Opublikowano

Bo myślą że tylko oni potrafią grać, że zasługują na (conajmniej) Diamonda, uważają że do wspomnianego Diamonda istnieje EloHell i dlatego nie mogą się wybić. Ty z nimi grasz i za wszystko obrywasz ;)

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Wczoraj mam serie na topa idzie kennen ad na mida zed na suppa voli pod full ad adc ashe ad i wez z takimi wygraj i potem sie wyzywaja kto 1 napisal mid albo top

MateuszMesiu_eune_238_1_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...