Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o mojej Kuchni :P


louson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dowód na to, że nowe dodatki do Minecrafta, na które tak narzekacie moga jednak być przyczyną wielu nowych pięknych budowli.

Bardzo ładna kuchnia, mi osobiście się podoba.

Opublikowano

Muszę szczerze stwierdzić, że mimo tego, iż jest ona mała, to ma wiele zalet, m.in.:

- jest stylowa

- funkcjonalna

 

Ogółem, pomysłowo urządzona :)

Opublikowano

Bardzo fajna

Zachęcam was do wpłacania środków pieniężnych na mojego PayPala !
Przysłowie:
" Zrób dobry uczynek a przyjdzie do ciebie ze zdwojoną siłą "

A teraz wpłać mi 500.000 $ i będziesz wkrótce milionerem ! 
THIS IS REALLY BROTHER      : D

Opublikowano

Świetnie wykonana, bardzo ładnie wszystko ułożyłeś, ja jednak bym ją troszkę powiększył.

Teraz nic innego tylko wkleić ją MCEditem do jakiegoś domku. ;)

Opublikowano

Halina co to za syf kurfa.Okna roztwarte,mikrofalówka spalona,kurfffa pajęczyny wiszą...taki syf kur*a

Intel Atom N450 1,6 ghz

Intel Graphics Media Accelerator 3150

HDD 250 GB

RAM 1GB

Opublikowano

Tak jak już pisałem w ocenie domu. Fajnie, że skupiasz się na takich małych elementach przez to potem całość wygląda bardzo fajnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...