Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

=.GoMc.= II edycja ![1.6.2][AUTORSKIE Pluginy][Fajne prefixy i wiadomości][45s][Rekrutacja na Moderatora / technika]Wiele więcej !=.GoMc.= Zapraszamy!


Vampireq™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po primo: przy wejściu na serw, nie dostałem żadnej książki, ani nic, co ułatwiłoby mi zapoznanie się z serwem.

Po druprimo: Serwer jest bardzo ładny wizualnie, fajne efekty przy teleporcie.

Po triprimo: Serwer jest miły, dla osób, co nie lubią grać na serwach, gdzie jest po 100 slotów.

My nick is: mikee369

Opublikowano

@UP Kochaniutki książkę na pewno dostałeś , jeżeli nie trza zrobić reloga.

 

Dziękujemy za opinie.

 

Jako iż dziś mam urodziny wylosujemy 2 VIP'ów wpośród osób będących o serwerze.

banner_560x95.png?random=638853

Opublikowano

Witam chciałbym złożyć podanie na moderatora ponieważ sam miałem już wiele serwerów swoich a także byłem moderatorem na kilku serwerach między innymi na PandaCraft,pvp.net itp więc mam doświadczenie w pluginach sam czasem pisałem własne pluginy na serwer by pomagały graczom w grze mam 18 lat jestem ogarnięty w pluginach więc licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania mój nick w mc to Treek [nie mylić z Treekt]

junior.jpg

Opublikowano

Cześć, prezentacja bardzo fajna ^.^ Serwer opłacony na 1 rok więc fajowo : )

Chciałbym złożyć podanie na Moderatora.

Wiek: 15

Nick: Graihia

Gram od dzisiaj ale będę dużo grał : ) Jutro i pojutrze mnie nie będzie, 2 dni mniej : (

Pluginy: 7/10

Ogarniam komendy itp, znam fajne pluginy oraz mam pare swoich i uczę się robić autorskie

Gram od wersji FULL 1.0.0

Miałem wiele swoich serwerów, teraz jestem administratorem w jednej sieci serwerów.

Mam też swój serwer ala'kwadratowa masakra.

Jestem miły oraz fajny :p

 

To koniec mojego podania myśle że rozpatrzycie je pozytywnie.

Opublikowano

@UP Na kogo chcesz startować? ;)

 

[KidModerator] Podanie pod tematem bez wzoru . Liczę na kreatywność.

[Moderator] Podanie pod tematem bez wzoru . Liczę na kreatywność.

[ChatMod] Podanie pod tematem bez wzoru . Liczę na kreatywność

[Opiekun] Podanie pod tematem bez wzoru . Liczę na kreatywność.

[Admin] - Aktualnie brak rekrutacji

[HeadAdmin] Brak rekrutacji na zawsze!

banner_560x95.png?random=638853

Opublikowano

@UP Fajnie by było... Skąd będę wiedział czy to dziewczyna , czy chłopak ?

Dlatego poprosiłem o zdjęcie , to coś takiego?

 

Jeżeli wam to przeszkadza - usunę tę rangę.

banner_560x95.png?random=638853

Opublikowano

@up okulary by ci się przydały ;)

 

 

 

Pozatym Server Idealny cóż dlaczego otóż , myślałem ze to bedzie znowu jakis nendzny survival wykupiony na rok i padnie .Ale sie nie zawiodłem gram 2 dni i Fajny . -- jest narazie chwilowo mało graczy miejmy nadzieje ze to szybko sie nadrobi :D Dzięki tej reklamie. Server oceniam 9/10 Godny uwagi :) Zapraszam

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

@up Tobie by się przydały :) Zajmuję się serwerami minecraft już od długiego czasu i autorskiego pluginu tutaj nie ma. Nie wierzysz ? Łap zdjęcie pluginów z tego serwera:

9bb551b5b5.jpg

PS Serwer rozwalony także nie polecam. Administracja się nudziła i popsuła cały serwer wieczorem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...