Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kupno] Gamingowa myszka i klawiatura


kamil19.1998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Na wstepie jesli napisalem temat w zlym dziale to przeniescie. Od jakiegos czasu przegladam oferty myszek i klawiatur gamingowych. Mam 200zl na oba. Co byscie polecili od siebie za te cene by zmiescic sie w budzecie? Zastanawiam sie nad taką klawiaturą:

 

http://allegro.pl/e-blue-combatant-klawiatura-dla-graczy-wodoodp-led-i3386031348.html
Taka myszka: http://allegro.pl/mysz-gracza-graczy-natec-genesis-gx55-3200dpi-krk-i3378878046.html
Lub takimi zestawami: http://allegro.pl/klawatura-x7-mysz-gaming-transformer-usb-laser-i3403719212.html
http://allegro.pl/zestaw-tracer-transformers-trk-302-dla-gracza-24h-i3417872315.html (ta myszka nateca w kilku zestawach na typowego chinola wyglada)

 



Ktores z tych macie albo mozecie cos doradzic co do kupna?

Opublikowano

No powiedzmy sobie szczerze jeśli zależy Ci na porządnej myszce do grania to nic innego jak deathadder 6400DPI. Ale to już cena totalnie z kosmosu.

Polecam tą myszkę Revoltec fight mouse-elite

i tą klawia, tania ale się na pewno sprwadzi :)natec genesis r33

 

PS. jeśli chcesz wygodnie grać to jedynie kabel. To w zasadzie zależy od gustu ale na kablu wielu osobom gra się lepiej.

Wszystko zależy od przyzwyczajenia.

graphic.png
Opublikowano

 

No powiedzmy sobie szczerze jeśli zależy Ci na porządnej myszce do grania to nic innego jak deathadder 6400DPI. Ale to już cena totalnie z kosmosu.

Polecam tą myszkę Revoltec fight mouse-elite

i tą klawia, tania ale się na pewno sprwadzi :)natec genesis r33

 

PS. jeśli chcesz wygodnie grać to jedynie kabel. To w zasadzie zależy od gustu ale na kablu wielu osobom gra się lepiej.

Wszystko zależy od przyzwyczajenia.

 

 

 

jak masz tak pomagac to idz z kolegami na rower czy cos... polecasz jakiegos razera z dupy za 100000000zl, i mowisz ze nic innego jak ryżer, kiedy sa świetne myszki od logitecha w dobrej cenie - np. g500, g400, g300...

hohohehehohohihihehehohohuhu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...