Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kupno] Dobra podkładka chłodząca dla laptopa


Tolkien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć ;)

Słuchajcie, mam laptota, dość mocno mi się grzeję,
gdy gram np. w Fife, i jest połowa meczu zaczyna się tak tnąć.
A kiełbaski można smażyć ^^.

Ogólnie to daje rade. tylko w sumie fifa mi tak grzeje ale no tak.

Chce jakąś bardzo silną, żeby te wiatraczki mocno chłodziły
no i budżet to tak do 100-120 zł :)

Pomóżcie mi bo ja zielony totalnie :D

Opublikowano

Na początek zamiast podkładki polecam czyszczenie + wymianę past.
Jeżeli nie potrafisz tego zrobić samemu idź do serwisu albo poproś znajomego. Taki zabieg nie tylko poprawi pracę urządzenia ale przedłuży też jego żywot :)

Podstawka to półśrodek, który niestety tylko odwleka to co nieuniknione.
Po takich zabiegach, wystarczy zwykła, tania podstawka, ot z allegro.

f.png

Opublikowano

Ehh tak jak up najlepiej wyczyść go najpierw tylko jeśli ma gwarancje sam nie rozkręcaj zadzwon tam do nich powiedz ze sie strasznie grzeje .

 

Jak go rozkręcisz to czyszczenie jest banalne odkrecasz wentylator czyscisz sam lub psikasz tym areozolem [niewiem jak sie to nazywa bo nigdy tego nie miałem]

 

Mój laptop tak sie zagrzał ze coś sie przepaliło i teraz jak jest +70 stopni na nim to stery od karty graficznej szaleją

 

 

 

Podkładka kupiłem za 70 zł w Media Expert i jest idealna

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Jak go rozkręcisz to czyszczenie jest banalne odkrecasz wentylator czyscisz sam lub psikasz tym areozolem [niewiem jak sie to nazywa bo nigdy tego nie miałem]

 

Polecam taki:

104-190-large.jpg

 

Później możesz go ewentualnie potraktować antyperspirantem żeby się nie pocił...

 

 

@Topc.

 

Polecam Ci dość tanią podstawkę SilentiumPC Hiberna NC300. Wszystko zależy jeszcze od wielkości twojego lapka.

Opublikowano

Na początek zamiast podkładki polecam czyszczenie + wymianę past.

Jeżeli nie potrafisz tego zrobić samemu idź do serwisu albo poproś znajomego. Taki zabieg nie tylko poprawi pracę urządzenia ale przedłuży też jego żywot :)

Podstawka to półśrodek, który niestety tylko odwleka to co nieuniknione.

Po takich zabiegach, wystarczy zwykła, tania podstawka, ot z allegro.

...

Ja się pytam o podkładkę a nie jak wyczyścić układ chłodzący..

PS. już to zrobiłem, wymieniłem pastę, dobra nawet była, bo moja stara była bardzo zużyta. Ale mimo tego się

grzeję, nie tak bardzo ale jednak tak. Chciałbym po prostu żeby było jak najchłodniej

 

Ehh

tak jak up najlepiej wyczyść go najpierw tylko jeśli ma gwarancje sam

nie rozkręcaj zadzwon tam do nich powiedz ze sie strasznie grzeje .

 

Jak

go rozkręcisz to czyszczenie jest banalne odkrecasz wentylator czyscisz

sam lub psikasz tym areozolem [niewiem jak sie to nazywa bo nigdy tego

nie miałem]

 

Mój laptop tak sie zagrzał ze coś sie przepaliło i teraz jak jest +70 stopni na nim to stery od karty graficznej szaleją

 

 

 

Podkładka kupiłem za 70 zł w Media Expert i jest idealna

 

Dzięki, że wiemo jaką chodzi bo dużo jest za 70zł ;)

 

Nie podałeś mniej więcej jaka to wielkość laptopa. Jak podstawka to coś zalmana, np : http://allegro.pl/cicha-podstawka-chlodzaca-zalman-zm-nc11-23db-17-3-i3416676694.html

 

Hmm.. okej tak popatrzałem na jej parametry i są fajne, ale poszukam jeszcze

 

Opublikowano

...

Ja się pytam o podkładkę a nie jak wyczyścić układ chłodzący..

PS. już to zrobiłem, wymieniłem pastę, dobra nawet była, bo moja stara była bardzo zużyta. Ale mimo tego się

grzeję, nie tak bardzo ale jednak tak. Chciałbym po prostu żeby było jak najchłodniej

 

 

Dzięki, że wiemo jaką chodzi bo dużo jest za 70zł ;)

 

 

Hmm.. okej tak popatrzałem na jej parametry i są fajne, ale poszukam jeszcze

 

 

 

firma Vakoss Modelu ci nie podam bo wywaliłem pudełko a naklejka juz wyblakła .

 

 

Tu masz link do sprayu

 

 

http://www.emtec-international.com/pl-eu/cleaning_spray_duster

175001456602037225492.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...