Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Poszukuje gry ktora zadziala bez karty graficznej.


Jakub45

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, poszukuje gry, która nie wymaga karty graficznej, ponieważ zepsuła mi się karta graficzna ( podczas podłączania tego kabla z niebieską końcówką wkręcanego w przejściówkę, którą wkręca się w kartę graficzną i do monitora, miga lampka, że monitor jest włączony ale ekran jest czarny i nic się nie pokazuje, gdy podłączam do procesora wszystko wraca do normy, kabel nazywa się [ chyba ] DVI,ponieważ nie potrzebuje przejściówki ). Dlatego też, potrzebuje waszej pomocy i mam nadzieje, że dacie jakąś propozycję z grą/grami, o bardzo niskich wymaganiach sprzętowych, ponieważ jestem już miesiąc bez karty i nie wyobrażam sobie oglądania cały czas filmów na yt, czy też granie w sf itd .. bo to już staje się nudne. Przy okazji, jak macie czas proszę was o wyrażenie swojej opinii na temat tej karty graficznej :http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3416023270&ars_source=ars&ars_socket_id=7&ars_rule_id=102

 

Opublikowano

Bez karty graficznej nie zagrasz w zadna gre, clientowke.

Jedynie mozesz grac w browserowki, czyli np. Drakensang, Runescape.

Moze jakies gry Via WWW.

Budowniczy
Opublikowano

No właśnie bez karty graficznej nie zagrasz w nic na komputerze :P

 

Jedynie możesz w gry, Internetowe typu RPG 2D :)

 

Pozdrawiam,

efx.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...