Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Gdzie można spotkać herosów w margonem


Nieznajomy1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcesz się rozejrzeć za herosem, ale nie wiesz, w jakie miejsca
zaglądać? Zatem ten temat jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz mapki,
które ułatwią Ci poszukiwania.

 

 

 

Mietek Żul:

http://imgup.pl/di/RE6K/mapamietek.png




Mroczny Patryk:

http://imgup.pl/di/66JI/mapapatryk.png




Karmazynowy Mściciel:

http://www.imgup.pl/di/4SO0/mapakarma.png




Złodziej:

http://www.imgup.pl/di/119A/mapaz-odziejp.png



Zły Przewodnik:

http://www.imgup.pl/di/P415/mapaprzewo.png




Piekielny Kościej:

http://www.imgup.pl/di/UU6K/mapakosciej.png




Opętany Paladyn:

http://www.imgup.pl/di/24LZ/mapaopek.png




Kochanka Nocy:

http://www.imgup.pl/di/M90Y/mapakocha.png




Perski Książę:

http://www.imgup.pl/di/Q59Y/mapapers.png




Baca Bez Łowiec:

http://www.imgup.pl/di/L016/mapabaca.png




Obłąkany łowca orków:

http://www.imgup.pl/di/5V38/mapyobzkz.png




Czarująca Atalia:

http://www.imgup.pl/di/QMVU/mapaatalia.png




Viviana Nandin:

http://www.imgup.pl/di/YFM4/vivmapa.png




Demonis Pan Nicości:

http://www.imgup.pl/di/5UJU/mapademon.png




Tepeyollotl:

 http://www.imgup.pl/di/T3N7/mapatepeyp.png

 

 

Info o herosach znajdziecie tutaj

http://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=327927
Opublikowano

Nom, wszystkie linki te same. W sumie nie wiem czy to jest tu potrzebne, taka forma jest dla mnie mało czytelna i nie za bardzo mi się to podoba. Weź przykład z poradników Why.

Opublikowano

Kurwa wkurwiasz mnie koleś wszystko zerżnąłeś z forum margonem i jebłeś takiego byka na końcu posta...... "Info o cherosach znajdziecie tutaj "

xxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...