Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Czym w Brązie i Srebrze


Jerem96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fizz, AKali, Kata, coś co szybko niszczy.

Powiedzial ten co rozegral 200 meczy w bronze..

 

 

 

@topic

 

Najlepiej cie carruje udyrem. Ogarniesz - wybijasz sie.

3OsHB.png

riven_league_of_legends_signature_2_by_c

Opublikowano

Przy okazji wszystkim czym umiesz grać będziesz carrował, pozdrawiam.

 

ale osobiście mogę polecić sonę na supporcie która sama wygrywa bota i nasz adc ma free farmę.

Opublikowano

Jak jestes w brazie to picknij akali, na kazdej linii nia graj bo to wkoncu braz xD oprocz jungli for sure

 

dostaniesz 2-3 fragi w early i maja po grze

Opublikowano

MID - Fizz ( nawet jak wezmą na cb kontre np. Akali to i tak potem sie feedniesz + fizz zniszczy na solo kazdego tanka )

TOP/Jungle - Jarvan 4 (co do topa to ma bardzo dobre last hity i dobry esc , dodatkowo trudno go skontrowac . NA Tfach porpstu niszczy :D wskakujesz w z ultem w całą przeciwną drużyne (musi byc tam tez adc) i wszyscy bija Cb , ale musisz zrobic Jarvana na full tanka bo inaczej Lose. Co do jungli to bardzo szybko sie ją robi + OP ganki q+e ;) . Ja zazwyczaj gram nim w jugnli i w tydzien wybilem sie z brązu V do II . )

ADC - Caitlin <3 ( OP q skill , jezeli masz nieogarnietego supporta to sam mozesz stawiac wardy ;d Jezeli na początku zlozysz infinity to pasywka niszczy gre ;d )

SUPPORT - 3 stuny + slow z ogarnietym adc + buildem pod tanka gra wygrana

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Powiedzial ten co rozegral 200 meczy w bronze..

 

 

 

@topic

 

Najlepiej cie carruje udyrem. Ogarniesz - wybijasz sie.

3OsHB.png

89 cs na gre a ty mowisz o brazie

sydno_eune_77_3_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...