Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kiedy wkoncu będzie ten rework xeratha?!


polska1290

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma konkretnej daty, a tak poza tym po co go zmieniać? teraz jest bardzo dobry

Ale była informacja że będzie rework

 

@Topic

Pewnie za 2-3 miesiące, na razie żadnych zapowiedzi konkretnych nie ma

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

To że jakiś portalik za dyche napisał że będzie rework to plota zwykła. Skąd oni takie rzeczy mogą wiedzieć -.-

 

Nie wierz w nic bo piszą takie portale bo tylko 20% z tego to prawda

 

@topic

Jeśli ma już być to pewnie pod koniec sezonu 3 wprowadzą większość zmian.

Opublikowano

To że jakiś portalik za dyche napisał że będzie rework to plota zwykła. Skąd oni takie rzeczy mogą wiedzieć -.-

 

Nie wierz w nic bo piszą takie portale bo tylko 20% z tego to prawda

 

@topic

Jeśli ma już być to pewnie pod koniec sezonu 3 wprowadzą większość zmian.

1. Na forum lola zostało ogłoszone przez pracownika riotu

2. Na redditcie

3. Na surrender at 20

 

Wystarczające dowody, te strony są zaufane i podają źródło

<>

Opublikowano

1. Na forum lola zostało ogłoszone przez pracownika riotu

2. Na redditcie

3. Na surrender at 20

 

Wystarczające dowody, te strony są zaufane i podają źródło

 

Oni tak tylko luźną sugestię rzucili, że być może tak będzie, ale xPeke, Froggen zaczęli grać nim i teraz dość często go widzę w grze, jak dla mnie rework niepotrzebny, jest bardzo mocny, ale i dosyć ciężki :) Tylko oficjalne info na stronie lola (o reworkach zawsze piszą :)).

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Myślę że będzie rework, mało ludzi nim gra i faktycznie wypada słabo na tle innych miderów, ale mysle ze najpierw wezma sie za Heimera bo tym to juz zupelnie nikt nie gra i koniecznie musi byc rework. No i musza jakos zbalansować Luciana bo aktualnie jest tak OP ze nie da sie z nim grać.

Bywalec
Opublikowano

Myślę że będzie rework, mało ludzi nim gra i faktycznie wypada słabo na tle innych miderów, ale mysle ze najpierw wezma sie za Heimera bo tym to juz zupelnie nikt nie gra i koniecznie musi byc rework. No i musza jakos zbalansować Luciana bo aktualnie jest tak OP ze nie da sie z nim grać.

To nie myśl, bo Ci nie wychodzi.

 

Rework jest potwierdzony, nie ma co myśleć, kiedy będzie - nie wiadomo, najpierw musi się pojawić na PBE/

Opublikowano

Kurwa ludzie krew mnie zalewa jak was czytam...

 

REWORK BYŁ POTWIERDZONY już dawno przez Zenona (Riotera). Konkretnej daty nikt nie zna i najpierw musi się pojawić na PBE a potem na oficjalnym.

 

 

"Marny portalik", szkoda że ten marny portalik współpracuje z Rioterami.

To że jakiś portalik za dyche napisał że będzie rework to plota zwykła. Skąd oni takie rzeczy mogą wiedzieć -.-

 

Nie wierz w nic bo piszą takie portale bo tylko 20% z tego to prawda

 

@topic

Jeśli ma już być to pewnie pod koniec sezonu 3 wprowadzą większość zmian.

Szkoda że wszystko co piszą sprawdziło się i jest obecnie na PBE/Oficjalu. Wszystko co tam pisza:

1. Pojawia się na głównej stronie lola.

2. Pojawia się na twitterach Rioterów.

3. Te "marne portaliki" zawsze podają źródło.

4. Te "marne portaliki" współpracują z Rioterami kupe czasu.

Opublikowano

Ja jedynie słyszałem , ze mają reworka dać yorikowi, ze bedzie przywolywam na ulcie z 20 tych omenów. Kiedy dokladnie mialo bys to dodane nie wiem

QYUhDIk.png


Opublikowano

Myślę że będzie rework, mało ludzi nim gra i faktycznie wypada słabo na tle innych miderów, ale mysle ze najpierw wezma sie za Heimera bo tym to juz zupelnie nikt nie gra i koniecznie musi byc rework. No i musza jakos zbalansować Luciana bo aktualnie jest tak OP ze nie da sie z nim grać.

No tak range z dupy penetracja z dupy damage z dupy no rzeczywiście słaby midder jedyne co mu brakuje to escape mechanizmu a nikt nim nie gra bo jest brzydki xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...