Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KWADRATOWA MASAKRA][1.6.2][WŁASNY TS][ZAPISY DO DRÓŻYN]


PanRaczek123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-Wiek(minimum 13): 15


-Czy będziesz grifował/a ?: nie


-Od jakiej wersji grasz w MC?: alphy


-Nick z gry: DamiX55


-Ortografia i kultura (0-10): 9

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Nie polecam dostałem bana za : "klop lop lop". <20:03:48> You are banned permanently. Reason: "klop lop lop". Załączam Screena jakby ktoś mi nie wierzył


05908432073355524135.jpg

Jeżeli ktoś jest u nich w drużynie radze się wypisać. Admini to Kidy, banują za nic. Nie chcieli mnie przyjąć bo "Masz zbyt mało wzrostu." Radze jak najszybciej z tamtad uciekać. Pozdrawiam tych których też zbanował.

 

 

 

Opublikowano

-Wiek(minimum 13):16


-Czy będziesz grifował/a ?:NIE


-Od jakiej wersji grasz w MC?:1.8.1


-Nick z gry:Szokko


-Ortografia i kultura (0-10):10 ;)


eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

-Wiek(minimum 13): Mam 13 lat.

 

-Czy będziesz grifował/a ?: Nie.


-Od jakiej wersji grasz w MC?: Gram od wersji 1.3


-Nick z gry: Kicuu


-Ortografia i kultura (0-10): 10/10

 

 

Ts mam , Skype mam , gg mam :]

Opublikowano

-Wiek(minimum 13): 13


-Czy będziesz grifował/a ?: nie


-Od jakiej wersji grasz w MC?: beta 1.3.1 to bardzo wczesna albo nawet chyba alpha


-Nick z gry:skmg


-Ortografia i kultura (0-10):8/10

PODOBA SIĘ DAJ +

Opublikowano

-Wiek(minimum 13): 14


-Czy będziesz grifował/a ?: Nie ( oczywiście jak wojna to przeciwnej drużynie )


-Od jakiej wersji grasz w MC?: 1.0 nawet wcześniej


-Nick z gry:zwiad123


-Ortografia i kultura (0-10): 10 | 9


585571426179277855228.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...