Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd-Co mam zrobić


Frugo9999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najprawdopodobniej masz coś z netem pewnie zamula ;x|
Proponuje pobrać w godzinach od 23:00 do 07:00, ponieważ wtedy u niektorych administratorów masz zdjęte blokady na sedy.
Najlepszym sposobem jest pojscie do kolegi z pendrivem i po prostu zgranie sobie o to tej gry :D

Opublikowano

ile mb/s ? Dobry internet zaczyna się od 20-30mb/s

 

A próbowałeś uruchomić jako administrator ? A jak nie to sprawdz tez W zgodności z Windows XP/VISTA/7

#JebacSygnatury

Opublikowano

ile mb/s ? Dobry internet zaczyna się od 20-30mb/s

 

A próbowałeś uruchomić jako administrator ? A jak nie to sprawdz tez W zgodności z Windows XP/VISTA/7

30mb/s, aby uruchomić metina? Nie przesadzaj.

@Topic:

Spróbuj grę pobrać na nowo i grę po zainstalowaniu uruchom jako Admin.

Opublikowano

ile mb/s ? Dobry internet zaczyna się od 20-30mb/s

 

A próbowałeś uruchomić jako administrator ? A jak nie to sprawdz tez W zgodności z Windows XP/VISTA/7

Aktualnie jestem na wakacjach gdzie jest internet 0.5mb/s (metin działa bez problemów)

 

Jeśli chodzi o temat to uruchom z prawami admina plik metin2 patch upade (ptaszki)

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Internet nic tu nie ma do rzeczy. Przed kolejnym reinstalem zainstaluj DirectX 9.0, Net Framework 4.0 i Service pack 3.0 powinno działać.

Opublikowano

 

Internet nic tu nie ma do rzeczy. Przed kolejnym reinstalem zainstaluj DirectX 9.0, Net Framework 4.0 i Service pack 3.0 powinno działać.

Skąd to wezme ?

Opublikowano

Jeśli chodzi o internet,to wystarczy,że jest.

Kiedy miałem jeszcze internet mobilny z orange,po wykorzystaniu limitu,transfer spadał do 1-3kB/s.

I w Metinie mogłem expić na 2 konta.

Opublikowano

Jak na moje oko, brak Frameworka :)
Pozdrawiam

31806132234197490012.png




"Wymagajcie od Siebie, choćby inni od Was nie wymagali"
Jan Paweł II

Nowicjusz
Opublikowano

Dobram ma joz frameworka i co dalej ?

 

 

nic, nie sluchaj sie idiotow z mpc..

 

zmien kompatybilnosc i pobierz metina z oficjalnej strony a nie z pendrive bo tak to nigdy ci nie bedzie dzialac bo przy instalacji metina wrzucane sa tez pliki tymczasowe i poukrywane w danych aplikacji itp...

Jara mnie każdy hejt cipy wylewają smutki. I kiedy na was patrze wiem, że los bywa okrutny


Opublikowano

 

30mb/s, aby uruchomić metina? Nie przesadzaj.

@Topic:

Spróbuj grę pobrać na nowo i grę po zainstalowaniu uruchom jako Admin.

 

Na Win 8 nie rozwiązuje to problemu.

Kliknij prawym przyciskiem i kliknij "rozwiąż problem ze zgodniścią". Może wyłącz antywirusa....

 

 

Zaktualizuj Internet Explorer.Metin korzysta z niego podczas aktualizacji.

 

Na ósemce jest najnowszy Internet Explorer...

Opublikowano

Reinstall ;) mi pomógł już wcześniej ;) więc tobie też install powinien zadziałać

Witam nazywam się Paulina , mam 17 lat i bardzo lubię grać w gry , teraz zaczynam grać ale w metina ;)

myślę że spędzę tu kawał czasu na tym forum jak i serwerach Powodzenia ;)

Opublikowano

Na ósemce jest najnowszy Internet Explorer...

Nie zmienia to faktu,że może być z nim coś nie tak.

Podejrzewam właśnie tę opcję,ponieważ też przez to kiedyś przechodziłem.

Opublikowano

popatrz w prawym dolnym rogu masz x2 metiny odpalone.. wyłacz je i wlącz jeden a nie 2 bo tak to ci sie normalnie nie spaczuje :D

mialem już tak pare razy..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...