Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] krolowie silvera :)


konmi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema pewnie nazwiecie mnei kolejnym placzkiem ale tak jest ludzie z silvera to pojeby wszystko fajnie gra sie zaczyna fb dla przeciwnikow na bocie mysle sobie dobra trudno zdarza sie pozniej top skrazy sie ze ma 0:2 bo pomogl junglerowi zrobic reda ok spoko w tym czasie zlapem 2 kille : ) jakies 10 minut pozniej gdy bot byl mocno spushowany pod inhi mfka i soraka mialy po 0:6 soraka napisala noob team i wyszla z gry.. 3-4 minuty pozniej kha z 2:5 wyszedl z gry i flamil naszego zeda non stop.. skonczylem ze statami 3:4 z 2 afkami i noob teamem a najgorsze jest to ze ta gre mozna bylo latwo wygrac : ) jakie sa wasze doswiadczenia z silvera\brazu : )

Opublikowano

~Nie gram na tych dywizjach(silveri/bronzy)

 

 

W platynie,mam w uj trolli . Jestem plat 1 i 5 razy mialem diamond v co ma 0 lp i se mowi trollne se mecz trollnol i 5 lose z diamondami ktorzy maja 0 pkt

kxAyLut.png

Opublikowano

Nie rozumiem do kogo i jakie kierujesz zapytanie?

Nie flameuj teammateów tylko carryuj gry lub graj duo, płacz nic nie da, więc nie wiem dlaczego jesteś, jak to nazwałeś, płaczkiem.

Opublikowano

 

Oj chłopie wszedzie sie trafiaja tacy pro gamerzy :p ,podstawa jest 0flame najlepiej u kazdego ,gra na luzie itp.wszystko da sie wygrac ja ostatnio w early -20teamowo jungler 1/11 ...a w late rozpiepszylysmy ich bo gralismy bez flame i wardy były.jezeli widzisz ze naprawde noob team wyjdz i nie trac nerwow na nich.sam siedze w brazie :p

Opublikowano

duo nie mam z kim grac bo jak jest dajmy na to platyna/diamond to jego mmr spadnie... i dlaczego ci debile z silvera jeszcze nie spadli do bronze?

Opublikowano

Moim zdaniem wszystko zależy od teamu, co z tego że niektórzy się kłócą a mają 0-10 i nie umieją grać ? Takich osób nie nauczysz grać w 5 minut.. Albo trafi Ci się dobry team albo słaby, nie od Ciebie to zależy.. Też tak często mam, że mam useless'ów w drużynie ;p

http://imageshack.us/photo/my-images/29/9fon.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/809/omxh.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/594/wc6h.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/13/zyc.png/

Tu tylko niektóre przykłady zresztą i tka 'samemu gry nie wygrasz' :)

Opublikowano

mam jeszcze male pytanie czy jesli dam ignora danemu graczowi to jest jakas wieksza szansa ze nigdy w zyciu mi sie on nie trafi?

Opublikowano

Chłopie zdarza się. Sam mam tak samo ( aktualnie jestem Gold 1 ) Ale nie ma po co flejmić. Raz ci się trafi win sterak a raz loose streak stary. Drużyna przegrywa ? Trudno . Staraj się ich wycarryować. Flejm tylko pogorszy sprawę, porozmawiaj z nimi na spokojnie co powinniście zrobić. Często jest tak że team wygrywa early, pojedynki 1vs1, a kiedy przychodzi do teamfightu strony się odwracają. Wystarczy prosty błąd przeciwnika aby wygrać grę.

 

Podsumowując. Nie flejm na swoim teammate'ów. Staraj im się pomóc.

 

 

@up Ignore nic nie da. Jeśli nie chcesz go spotkać musisz go zreportować i to zgłoszenie musi zostać uznane za słuszne.

Opublikowano

Moja najśmieszniejsza gra: Bylem Xinem na jungli, miałem Blitza, Gp, Kennena i Eza

Wygląda to tak: Blitzcrank Afk z 2 lvlem, np. Wygrywamy grę, 2 inhibitory padły, 1 wieża nexusowa, i decyzja Eza na wyjścię z gry z powodu "KS'ów"

(Really?)

Gramy w 3: Ok da sie grać zdefimy 1 dobry teamfight i gg. (Challenge Accepted)

Po kilku minutach Kenniemu zachciało się kupę (;_; ), i zostaliśmy we 2 (;_; )

Jako, że było późne late śmierć = Lose, Ale trzeba walczyć, w obronie wieży padł Gp. 70 sekund odrodzenia (;_; ) .

Został sam xin budowany pod Full Tanka (Do 30 minuty to wystarczało)

Gdybym sprzedał itemy to bym padał. (Vayne robiła już swoje)

I tak oto Dwaj bezradni gracze stracili swoje ELO (;_; )

Enemy Ryze - "GG Easy"

Opublikowano

siema pewnie nazwiecie mnei kolejnym placzkiem ale tak jest ludzie z silvera to pojeby wszystko fajnie gra sie zaczyna fb dla przeciwnikow na bocie mysle sobie dobra trudno zdarza sie pozniej top skrazy sie ze ma 0:2 bo pomogl junglerowi zrobic reda ok spoko w tym czasie zlapem 2 kille : ) jakies 10 minut pozniej gdy bot byl mocno spushowany pod inhi mfka i soraka mialy po 0:6 soraka napisala noob team i wyszla z gry.. 3-4 minuty pozniej kha z 2:5 wyszedl z gry i flamil naszego zeda non stop.. skonczylem ze statami 3:4 z 2 afkami i noob teamem a najgorsze jest to ze ta gre mozna bylo latwo wygrac : ) jakie sa wasze doswiadczenia z silvera\brazu : )

http://www.lolking.net/summoner/eune/38046560#history

Taki kozak jestes...

rsdgx1.jpg


Opublikowano

Jakie doświadczenia? Czasem można się trochę pośmiać ^^ Szczególnie gdy trafiają się gracze grający w berka lub udający patrol.

Nic na to nie poradzisz, jak chcesz się wybić to graj duo lub naucz się carrować solo ;)

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Dla twojej wiadomosci wiekszosc brazow 1/2 jest lesza od silver3/4/5 ...

Hah tłumacz sobie, oj tłumacz. Gówno prawda, w silver III + ludzie naśladują tych lepszych, oraz posiadają kulture ( niestety, z 5 graczy przeważnie 1-2 psuje atmosfere na maksa, ale większość się potrafi ogarnąć). Wiem bo mam smurfy, i ja na silver II mam o wiele lepszych teammatesow niż na bronze III. Oj tłumacz sobie :D

 

Jesteś płaczką, jak jesteś dobry to wyjdziesz, jak jesteś słaby to spadniesz. Nic więcej do powiedzenia

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Toć trolle zdarzają się od S3 rzadko (chyba, że promocje grasz, albo to ja mam za wysokie mmr i gram z goldami będąc w s3/2). Z moich obecnych gier to nieczęsto zdarza się zbalansowany team, więc niszcz tych słabszych i łatwo wygrywaj, pamiętaj by nie flamować :)

Zelltar_eune_45_7_logo.png

Opublikowano

Toć trolle zdarzają się od S3 rzadko (chyba, że promocje grasz, albo to ja mam za wysokie mmr i gram z goldami będąc w s3/2). Z moich obecnych gier to nieczęsto zdarza się zbalansowany team, więc niszcz tych słabszych i łatwo wygrywaj, pamiętaj by nie flamować :)

nawet jesli trafia sie slabsi odemnie beda oni na tyle silni by fednac sie na tych lowach z mojego teamu :P wiec mimo iz beda skillem miazdzyl bede przegrywal z nimi statami np ja 2:0 oni 6:0 ^^

 

2. znacie najlepsze godziny w ktorych wam sie gra i nie ma mniej wiecej debili? : D

Opublikowano

Wlasnie wbilem 30 lv smurfowi i zagram 9 meczy wygralem wszystkie z kda ok 12/3. Ludzie z silvera/brazu maja male pojecie o grze i ogolnie czesto zle oceniaja sytuacje. Najczesciej jest tak ze jak ludzie widza ze przeciwnik ma mniej hp to odrazu szarzuja xD. Nie widze najmniejszego problemu wyjscia z silvera. Sam obecnie mam gold 1

Opublikowano

Moje doświadczenia z silvera?

Strasznie łatwe gry, gracze nie wiedzą co mają robić, wychodze z mida 5;0 na 7lvlu i enemy team już flame na mida że przegrał, a mid na jungle że 0 ganków (mówie tu o ostatnich moich meczach gdy pomagałem kumplowi z wybiciem się z silvera).

Zero podstaw zachowania. Np. ostatnio wszedł enemy nasus na ganka nidalce (grałem annie miałem 0;0;0 6lvl, ładną farmę i doran ringa), oczywiście zszedł na combo a ja po powrocie do bazy z tym fragiem zbudowałem od razu large roda i buty, następnie skończyłem grę ze statami 15;1;14.

Tak więc od razu ci mówię, nie potrafisz grać, a myślisz że zasługujesz na wyższą dywizję.

League of Legends

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...