Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Fulcrum Bot do League of Legends refferal


TeenShey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutorial mojego autorstwa jak uruchomić i odpalić Falcrum bota na Vitual Machine.

Jest to bot do robienia refferali ;)

 

 


  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystko ok, ale pod filmikiem nie widze linku do Account creatora, ale nie to jest wazne. Konta dodalem recznie. Wlaczam gre, a po chwili gra sie calkowicie zamyka, bot odpala ja odnowa i tak ciagle. Kolejnym problemem jest to, ze bot nie klika mi kontynuuj po porazce. Prosze o pomoc

 

Edit: Problem rozwiazany, wystarczylo uruchomic jako admin ;)

Opublikowano

nie dziala automatyczne wpisywanie :f

 

pewnie coś robisz źle :) odpalasz go na VMware czy na innej virtualnej ?

na Oracle VM mi tez nie działało automatyczne wpisywanie.

 

Nie wiem czy ktoś skorzysta bo masz dziwnie coś mało postów

Gdyż jestem nowy na tym forum :)

Zrobiłem ten poradnik gdyż chcę się rozwinąć na YT a robienie let's play by oglądało go 2-5 osób w miesiąc nie ma sensu :)

Opublikowano

Ludzie zrozumcie, że to nie ma znacznie gdzie odpalacie i tak ma działać =/

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Opublikowano

dzięki lapka :)

                                                                             24790528697226300755.png

Opublikowano

Ile mozna zrobic refferali zanim riot walnie bana?

 

Ja zrobiłem 100 refków i teraz zaczynam robić nastepne 100 na jakims koncie z ktorego potem sobie wysle skiny itp.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie działa mi!! :(

 

Dzięki że opisałeś szczegółowo twój problem, teraz każdy kto chociaż przeczyta jedno zdanie będzie wiedział jak ci pomóc.

Opublikowano

Dzięki że opisałeś szczegółowo twój problem, teraz każdy kto chociaż przeczyta jedno zdanie będzie wiedział jak ci pomóc.

Czy musze zainstalować go na tej maszynce czy mogę na swoim windowsie ? bo kompa mam slabego ^^

DAJE LIKE ZA POMOC ! A TY ?

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...