Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Piraci zawitali do Portu Alveus- Event letni- Od 07.08. do 04.09. -NOWA DATA


oskarr131

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

12_06_leona_grafik_NG.jpg

Ahoj morska meduzo!

Jo-ho!
Kapitan Pete O‘ Peng powrócił! Płynąłem przez morza i oceany, by
kolejny raz zmierzyć się z Tobą... tym razem nie masz żadnych szans!
Posiekam Cię na kawałki i rzucę moim wygłodniałym morskim smokom!
Harharhar! To będzie niezła zabawa! A potem hej ho i butelka rumu! Ja
nikogo się nie boję! Choćby cała armia... to dostoję! No podejdź, czekam
na Ciebie!

Kapitan Pete O‘ Peng i jego załoga czekają na Ciebie!

Oto, co Cię oczekuje w letnim evencie - hity 2013.

  • Zniszcz w rajdzie piratów podstępnego kapitana Pete O‘ Penga wraz z jego załogą! Wyczyść do cna pudełko rajdu i zgarnij przy odrobinie szczęścia nowiuteńki Kostium Marynarski Navy lub Krzakogona Navy, Piratkę Leonę lub jednego z czterech piratów Krzakogonów oraz inne przedmioty.
  • Ubierz elegancki Kostium Marynarski Navy!
    Dzięki kapitańskiej czapce otrzymasz 2% szansy na wywołanie u
    przeciwnika efektu [Większe Zamrożenie], natomiast kostium daje Ci 5%
    szansy na redukcję obrażeń ze wszystkich ataków o 80%. Zarówno czapka
    jak i kostium zwiększą Twoją odporność na wodę o 2%.

na-vykost%C3%BCm_male.jpgnavykost%C3%BCm_female.jpg

  • Zdobądź zaprawionego w walce na morzu Krzakogona Navy! On nie tylko wystrzeliwuje bomby wodne ze swojego olbrzymiego działa, ale też obdarzy Cię Błogosławieństwem Jednostki Navy.

navyBuschi.jpg

  • Przy Leonie poczujesz
    się zupełnie bezpieczny. Na widok jej ogromnego muszkietu wszyscy
    uciekają w popłochu. Piracki Krzakogon wyposażony w jeden z elementów
    podąży za Tobą nawet na koniec świata!
  • Rozpraw się z podstępnymi
    korsarzami! Zdobądź wspaniałe przedmioty jak np. Znak Marynarza,
    Piracką Chustę, Strzępy Mapy Skarbów lub Sok z Limetek. Swoje łupy możesz wymienić u kapitana Jacka Panona na przykład na Piracką Pieczęć potrzebną do rajdu.
  • Zgarnij piracką kartę specjalisty
    i zdobądź przydatne umiejętności! Możesz skryć się w beczce rumu,
    przywołać armatni ogień, wystrzelić z muszkietu. Specjalizację możesz
    znaleźć w pudle rajdu lub wygrać od kapitana Jacka Panona. Jednak
    uważaj, on jest cwany, jeśli przegrasz, stracisz swoją stawkę.
  • Kapitana Jack Panon
    jest szczodry i podczas codziennych misji otrzymasz od niego między
    innymi Kostium Marynarski Navy (na określony czas), Wodnego Krzakogona,
    Kostium lub Kapelusz Wodnego Krzakogona (na określony czas) lub Zwój
    Ulepszenia KS Piratów.
  • Dzięki Zwojowi Ulepszenia KS Piratów możesz ulepszyć swoje karty specjalisty i nie będziesz już potrzebował innych przedmiotów do ulepszenia!
  • Rozkoszuj
    się latem - zaopatrz się w Kostki Lodu i w Smacznego Arbuza. To doda Ci
    i Twojemu NosKumplowi energii do walki z hersztem korsarzy!
  • Razem z treserem zwierzaków przygotuj swoich podopiecznych do życia na morzu.
  • Ustaw kierunkowskaz z flagą piratów dla Twojego Minilandu! Pij rum, tańcz i imprezuj wraz ze swoimi przyjaciółmi!

Uwolnij morza NosTale od morskich rozbójników!

Mnóstwo pirackiej zabawy!

Twój zespół NosTale!


INFO Z OFICJALNEJ STRONY NOSTALE! NIC NIE JEST MOJE WIĘC NIE PROSZĘ O LAJKI CZY ZDJĘCIE %!

Opublikowano

YEAH,do wygrania 6 krzaków ( 4 pirackie,ten z działkiem + wodny (z misji) ) + leona :33

Myślę,że zdobędę choć 1 krzaka w ten miesiąc (nie cały ) ;3

Opublikowano

Przecież każdy głupi nawet przy wejściu do gry zauważy nowy wpis..

Co do eventu ło gf szaleje

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Nooo Kuba dokładnie też się dziwie , co oni powariowali tam ;D

 

A to tematu o dziwo nigdy jeszcze nie było tylu krzaczków z eventu :)

Opublikowano

Odgrzewane ziemniaki.

 

Założę się że w pudle rajdu będą jakieś badziewia typu fm, kostki lodu lub arbuzy -.-

 

Zobaczycie że krzaki będą w nm -.-

 

Starają się ale im to nie wychodzi.

Opublikowano

Nie pyskuj xD Wstawiam to tutaj bo raczej pierwsze co wpisujesz w internety to facebook - mpcforum - youtube... Mało kto z mpc tak naprawdę wchodzi na strone nostale

Tak, a zwłaszcza ci którzy grają na polskim, na 100% tego nie zauważą i nie wejdą w link.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

@Up dobra co za problemy robisz zawsze potrzebujesz spiny ?

No ciekawy event,sądzę że pirackie będą do zdobycia w rajdzie *z boxu* a ten ''Navy'' z NM.

Szkoda że kostiumy w Nm ...

Przez 1 dzień boxy będą w cenie nawet 300k<3 potem zejdą pewnie do 200 czy tam 100 ^_^.

Interesuje mnie tylko to czy nadal nupki na rajd będą najlepsze ^_^

emllbGFrUExfX19ldW5lX19fNTMyX19fTlVMTF9fXzRfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzlfX18xX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

@Up dobra co za problemy robisz zawsze potrzebujesz spiny ?

No ciekawy event,sądzę że pirackie będą do zdobycia w rajdzie *z boxu* a ten ''Navy'' z NM.

Szkoda że kostiumy w Nm ...

Przez 1 dzień boxy będą w cenie nawet 300k<3 potem zejdą pewnie do 200 czy tam 100 ^_^.

Interesuje mnie tylko to czy nadal nupki na rajd będą najlepsze ^_^

Zawsze potrzebuję spiny? Ja próbuję przemówić do rozsądku chociaż niektórym ludziom w tym dziale.

Odkąd pojawili się nowi kidmoderatorzy m.in. "raport za reflink" próbuję chociaż w części chronić resztki normalności.

 

Topic: Boxy będą pewnie ciągle w stałej cenie bo dla polaków rajd jest za trudny i większość nie ogarnie ^^

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

300k ? 300k to po tygodniu eventu. Rajd bedzie tak samo trudny, a drop z boxow tego roku jest kosmiczny, wiec same boxy beda staly okolo 500k. No chyba, ze bedzie wieksze ogarniecie calego rajdu w tym roku, w co szczerze watpie.

Opublikowano

Tego roku event letni przebil wszystkie eventy. Oby wodnego krzaka od jacka niedostawalo sie wraz z karta, bo na 100% bedzie tak samo slaby jak Święty Krzakogon. Za rok zaloze sie ze te krzaki jednosci navy beda w nosmarkecie, wiec w tym roku trzeba go miec :D Nareszcie dodali karty free ulepszenia do pirata. Ciekawe czy kostiumy bedzie mozna wygrac na nieokreslony czas. Poprostu cud malinka ^_^ Juz kocham ten rajd.

Opublikowano

heeh też miałem to dawać xD ale mówie że jeszcze kluasik usunie a tak wgl event fajny co dziennie pewnie około 60 boxów będzie ;p nw jak to zrobię ale postaram się mój maniak już sie odpalił ;p a fajnie że gf przynajmniej tu sie postarało ;p

Opublikowano

heeh też miałem to dawać xD ale mówie że jeszcze kluasik usunie a tak wgl event fajny co dziennie pewnie około 60 boxów będzie ;p nw jak to zrobię ale postaram się mój maniak już sie odpalił ;p a fajnie że gf przynajmniej tu sie postarało ;p

Temat zostaje, ponieważ jest to dyskusja nt. innego eventu letniego, bo informacje są już oficjalne i dotyczą serwerów globalnych (m.in. polskiego). ;)

Opublikowano

Witam,mam pytanko.Jak wziąść udział w evencie ?

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Event letni to mój ulubiony event, zaraz po evencie świątecznym. Naprawdę GF się postarało, a krzaki na pewno będą w nosmarkecie bo ta firma też musi zarabiać, a Wam dano możliwość grania za darmo i to docencie! Nikt nie każe wam kupować krzaków i pewnie również będzie można je zdobyć z eventu.

Opublikowano

"ta firma też musi zarabiać" - i zarabia dużo, gdyby nie dali możliwości grania za darmo (b2p lub p2p) to nikt by w to nie grał i zarobiliby kilkadziesiąt razy mniej, więc z tym nie poszli nam na rękę, tylko dla dobra siebie i gry, a dodawanie kolejnych rzeczy do NM to w większości przypadków sposób na wyciąganie kasy od młodszej części graczy. To jest główny powód, dla którego wszyscy się cieszą, kiedy jest coś fajnego co jest do zdobycia in-game i nie ma tego za realną kasę.

Opublikowano

Event letni to mój ulubiony event, zaraz po evencie świątecznym. Naprawdę GF się postarało, a krzaki na pewno będą w nosmarkecie bo ta firma też musi zarabiać, a Wam dano możliwość grania za darmo i to docencie! Nikt nie każe wam kupować krzaków i pewnie również będzie można je zdobyć z eventu.

 

 

Nie znasz się na rynku gier , GF to najgorsza firma wydająca gry zniszczy wszystkie gry. Moim zdaniem eventowe itemy powinny zawsze być do zdobycia in-game nie w is bo te eventy nie są często tylko w update'ach mogą być jakieś itemy za kase.

nostaleh.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...