Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ikony z właściwościami na forum i profilu


Why

Rekomendowane odpowiedzi

Arcymistrz
Opublikowano

Cześć.



Większość " starych wyjadaczy " pewnie wie jak to robić, ale większość nie ma pojęcia.


Widzę czasami w grze czy na forum jak zrobić coś takiego :


1374849495-U298954.jpg


i żeby po najechaniu myszką była informacja jak tu :


1374849528-U298954.jpg



Jest to bardzo proste.



Pierwszym sposobem jest dodatek My EQ for forum


Link :


http://margoextend.net/dodatek/1322/my-eq-for-forum-2-1

Po zainstalowaniu i odświeżeniu strony klikamy to :


1374849882-U298954.jpg


Po kliknięciu pokaże nam się okno z linkami itp. itd. Kopiujemy to i wklejamy do naszego posta gdzie chcemy się pochwalić / zasięgnąć rady.



Natomiast jeśli chcemy dać tylko jeden przedmiot, albo 2/3, a nie całe EQ wykonujemy następujące czynności:


Klikamy tyldę "~".


W konsoli wpisujemy :


equip

Po czym wyskakuje nam spis z ID wszystkich rzeczy przez nas posiadanych w torbach czy na sobie założonych.


Najczęściej jest tego dużo, dlatego sprawdzamy nazwę tego co chcemy, klikamy CTRL + F7 i wpisujemy.


Później kopiujemy tą część:


1374850129-U298954.jpg


i wklejamy do posta czy na profil.



To tyle ;) Miłej gry.



  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...