Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Prezentacja Sida's Auto Carry - Najlepszy skrypt BoL'a do League of Legends


VertOne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie

 

W tym temacie przedstawię wam już kolejny, bodajże 3 skrypt autorstwa prawdopodobnie najlepszego skryptera Bot Of legends - Sidy

 

Co tym razem? nie będzie to skrypt do postaci czyli do czego was przyzwyczaiłem ;>. Dziś będzie to skrypt który farmi, pushuje oraz cerruje sam grę

Skrypt ten nazywam ,,Skryptem Alfa'' gdyż sam w sobie ma opcje farmienia, natomiast do skryptu powstają setki pluginów dzięki którym możesz mieć w jednym skrypcie comba do każdej postaci

 

Przejdźmy do konkretów

 

Orginalny temat skryptu znajdziecie tutaj

 

Jak zainstalować skrypt?

 

Uruchamiamy BoL'a

Wchodzimy w zakładkę ,,Custom Script''

Klikamy ,,New Script''

Wchodzimy tutaj i zaznaczamy treść skryptu

Kopiujemy ją do zakładki w BoL'u i klikamy ,,save script''

 

Jak używać w grze?

 

Zaznaczamy skrypt w BoL'u

Cieszymy się grą

 

Funkcje :

 

farmienie jednym uderzeniem - X (przytrzymuj X aby postać chodziła za kursorem i dobijała miniony)

Farmienie + atakowanie - C (podobnie jak X lecz postać przy okazji atakuje enmy)

Clean line - V (postać pushuje linie przy czym starając się dobijać miniony (często traci, w erly game nie polecam tej opcji))

podstawowe combo - space (tutaj jest to nic nadzwyczajnego lecz w 2 części poradnika dowiecie się jak zmienić to na potężny skrypt)

 

 

 

No i ok ;>

 

Teraz czas na przejście do pluginów czyli dodatków do SAC

 

Jak zainstalować?

 

- Szukamy dowolnego Pluginu (Nazwa na forum BoL'a będzie zawsze zawierała Auto Carry Plugin lub SAC plugin (spis pluginów zrobię w wolnym czasie)

- Kopiujemy zawartość skryptu

- Wchodzimy do folderu z BoL'em, następnie skrypt i common

- Tworzymy plik tekstowy (np. notatnik)

- Wklejamy zawartość skryptu i dajemy zapisz

- Klikamy ppm na plik i dajemy zmień nazwę

- Plik musi się nazywać tak : SidasAutoCarryPlugin - nazwa postaci której skrypt zawiera ten plik, np. Nasus.lua

Nie możesz zapomnieć o rozszerzeniu !!!!! MUSI BYĆ .LUA a nie np. .txt

 

Jak uruchomić plugin w grze?

 

- Zaznaczamy skrypt carry (ten który zainstalowaliśmy w 1 części poradnika)

- Uruchamiamy grę

- W grze przyciskamy Space Bar aby wykonać combo wspomniane w Pluginie ;>

 

UWAGA!!!!

W wolnym czasie dodam spis pluginów (linki). Nie robię tego teraz gdyż mam wolną hatę i wiadomo że łatwiej jest nagrywać filmiki na yt jak jest się samemu, aniżeli z rodzicami :)

 

Przepraszam za ubogość poradnika w kolory itd lecz nie działa mi edytor tekstu na mpc. Nie mam nic poza zwykłym oknem pisania ;<

Macie pytania? walcie śmiało ;)

 

Zapraszam do oceny i nagradzania mojej pracy Likami

Jest to moja 3, ale nie ostatnia prezentacja skryptu. Niedługo dodam kolejne godne uwagi skrypty ;>

1371985602-U137250.jpg by ScoTubeDev

2x ExModerator NosTale I 2x Gold Member

Opublikowano

Całkiem fajny poradnik, jednak znów olałeś estetykę ^^

Ogółem poradnik fajny, wszystko ładnie opisane, nie ma się do czego przyczepić. (Poza estetyką)

Like

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Całkiem fajny poradnik, jednak znów olałeś estetykę ^^

Ogółem poradnik fajny, wszystko ładnie opisane, nie ma się do czego przyczepić. (Poza estetyką)

Like

kurde stary, mówię ci że nie mam żadnych opcji w edytorze na mpc. napisałem o tym na końcu poradnika.

mogę tylko pisać, ani kolorów., ani wysrodkowania. nawet url, code itd muszę pisać sam...

1371985602-U137250.jpg by ScoTubeDev

2x ExModerator NosTale I 2x Gold Member

Opublikowano

mnie jakoś nie działa ;< robi tylko AA i tyle (testuje na botach) daje wersje 3.9 nie lastest, startuje jako administrator i na spacji robi tylko aa (tak, dałem ten 2 skrypt i nazwałem go jako : SidasAutoCarryPlugin - Ryze.lua (nerdyy)

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

podaj link do tego skryptu bo nerdy ryze to nie plugin a raczej zwykły skrypt

 

ponadto plugin nie dajesz w skryptach lecz w folderze common

 

co do farmy - masz trzymać none stop X

1371985602-U137250.jpg by ScoTubeDev

2x ExModerator NosTale I 2x Gold Member

Opublikowano

tak, skopiowałem tą nazwe, więc na 10000000000000 % tak, jest także w folderze common.Mógłbyś wstawić jakiś sprawdzony skrypt do niego ;< ?

 

@edit

jak dodaje skrypt (SidasAutoCary do custom script) to musze go też tak nazwać?

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Najpotężniejszy skrypt dla darmowych userów, ale jest jeden szkopuł - nie opiera się na trzymaniu spacji, więc większość MPC nic taka maszyna nie da. ;)

Opublikowano

Domyślnie powinno jedynie lasthitować na X ;_; Musiałeś coś grzebać w ustawieniach / masz załadowane inne skrypty.

Opublikowano

Ja wchodzę w ten link "tutaj" potem jest tam jakiś post klikam w tym
poście link i potem daje mnie gdzieś i na dole po prawej jest download
zip klikam to wyskakuje mi error błąd podczas połączenia się.

Wina neta czy ja coś źle robię ?

Opublikowano

po wejściu w 2 link masz coś w stylu kodumasz go całego skopwiać w wkleić do BoLa

 

pa. wracam ;>

1371985602-U137250.jpg by ScoTubeDev

2x ExModerator NosTale I 2x Gold Member

Opublikowano

Jest jakiś Auto Carry Plugin do Ryze ?

Bo znalazłem jakiś na forum, lecz użytkownik który go stworzył dostał bana.

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

Opublikowano

Witam, czy można za to bana dostać :) ? z gory dzieki za odpowiedz

przyjmijmy ze skrypt używa 1000 osób

ban jest możliwy jednak wydaje mi się że z tego tysiąca więcej niż 1osoba bana nie dostanie

 

skrypt nie robi nic nadzwyczajbego poza zwykłym combo - innymi słowy riot nie ma podstaw do sprawdzania tego czy tamtego gracza

 

jedynym skryptem który może dostać bana jest glory ryze (zbyt op) oraz pentarina (w 1/2 meczach masz pente dzięki skakaniu w tf po rywalach zanim mózg ludzki zdąży zareagować)

1371985602-U137250.jpg by ScoTubeDev

2x ExModerator NosTale I 2x Gold Member

Opublikowano

O to moja dzisiejsza gra za pomocą tego skryptu.
1375187195-U369703.png

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

Gdy trzymamy przycisk Auto Carry czy tam Auto Farm to widać, że nasza postać chodzi i skręca ta łagodnie, inaczej niż podczas trzymania myszki, czy inni tez to widzą? Bo to trochę podejrzane by było :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...