Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2][65S][AUTORSKIE PLUGINY][NON-PREMIUM][SERWER PVP][RÓŻNE TYPY ROZGRYWEK[CTF][PAINTBALL][TRENINGOWE][1VS1] - II EDYCJA - » PvPGames »


Quilt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sieeemaneczko! Chciałbym wam przedstawić drugą, nową edycję serwera PvPGames - Tym razem wiele zmian! Na serwerze znajdziemy różne typy rozgrywek, od CTF do nawet i PaintBalla! Zapraszam do przeczytania całej prezentacji.





7YoCYAK.png







strzalka.gifTYP: PvP - Różne typy rozgrywki






strzalka.gifSloty: 65






strzalka.gifIP: xpvp.games.maxc.pl






strzalka.gifPotwory: Wyłączone






strzalka.gifZwierzęta: Wyłączone






strzalka.gifPvP: Włączone






strzalka.gifPremium: Nie potrzebne






strzalka.gifNether: Wyłączony






strzalka.gifBialaLista: Wyłączona








ugExc5u.png






QHC1bZF.png



Można również na serwerze wpisać komendę /ekipa




ijWR3Th.png


Na serwerze posiadamy kilka rozgrywek pvp, czyli:


Potki - Dostajemy drewniany miecz, żelazno-diamentowe EQ i całkiem sporo potek - po prostu się klepiemy potkami,


Zupki - Jedna zupka dodaje nam kilka serduszek, po prostu się tak helamy i klepiemy,


Treningowa - Dostajemy EQ i po prostu ćwiczymy nasze umiejętności w zwykłym PvP,


CTF - CaptureTheFlag - niedługo otwarcie, zepsuł się plugin,


Red vs. Blue - Po prostu się klepią dwie drużyny - niedługo otwarcie,


1vs1 - Po prostu się klepiemy 1 vs 1 z eq prot 4 diamentowym, myślę, że ciekawe urozmaicenie,


Paintball - Chyba wiadomo - niedługo otwarcie,


Strzelecka - Dostajemy łuk, strzały, drewniany miecz zniszczony w połowie i się... klepiemy.



Na serwerze aktualnie nie ma VIP'ów - są z poprzedniej edycji, a VIP będzie posiadał prawdopodobnie tylko rezerwacje slota, prefix, pisanie na kolorowo (na niebiesko-jasny) i tańsze EQ za coinsy.



Na serwerze również wprowadziliśmy system Coinsów - jedno zabicie - +5 coinsów, 1 lvl - +10 coinsów, co 10 lvl - +15 coinsów.


Za coinsy będzie można kupować EQ jednorazowo na arenach, oraz za jakąś wyższą sumę coinsów rezerwację slota oraz VIP'a - wprowadzimy to w ciągu najbliższych dni, aktualnie coinsy można już zbierać.


Zapraszam wszystkich do gry! :) Dziennie gra ok. 40-60 osób.

Opublikowano

czemu wl on?

 

mój nick killbil1997

 

Była krótka przerwa techniczna (3 minutowa), był poważny bug ;)

 

Już on! :)

Opublikowano

Odświeżam!

 

Jest nowe IP, a więc graczy za dużo teraz nie ma - dużo osób jeszcze o tym nie wie.

 

xpvpgames.maxc.pl

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...