Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

League of Legends Summer Rift 2013 [retextured map]


SpamMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

League of Legends Summer Rift 2013 [retextured map]


Video


Jak zainstalować?


Download

http://www44.zippyshare.com/v/799974/file.html


Instalacja:
  • Pobierz i wypakuj SUMMER RIFT FINAL.rar - plik SR.rar ma pozostać spakowany !
  • Pobierz, wypakuj i uruchom Skin Installer Ultimate - KLIK
  • Przejdź do Add new skin
  • Przeciągnij i upuść plik SR.rar do okna SIU
  • Zmień nazwę na Summer Rift i wciśnij OK
  • Wybierz "Please automatically install it at this time."
  • Wybierz "Save", a następnie "OK"
  • Włącz grę i wypróbuj mapę na Customie !
Deinstalacja
  • Uruchom SIU
  • Zakładka "Install existing skin"
  • Wybierz "Summer Rift"
  • Kliknij "Uninstall"
Autorem jest KRAWALL TONI
Źródło:
http://euw.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=1301640&highlight=summer

Dopóki nie skorzystałem z Internetu,

nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

Stanisław Lem

sygna_hnhpqsw.gif

Opublikowano

za integracje w pliki klienta jest ban >.<

 

Ale mapka fajna dzięki za upload

Opublikowano

Infos:

- FPS shouldn`t drop - retexture in this case, dont need more ressources

- not Bannable from Riot for custom skins

Tak napisał autor i ja z tym się zgadzam, ponieważ nie słyszałem jeszcze o przypadku zbanowania konta za custom skina.

Dopóki nie skorzystałem z Internetu,

nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

Stanisław Lem

sygna_hnhpqsw.gif

Opublikowano

Filmik z google jak wygląda mapa, może komuś się przydać ( Ja np. nie chciałem instalować bez SS, vid ):

Opublikowano

Fajnie wygląda, i dla tych co się pytają, nie, za custom skiny nie ma bana.

Like za upload

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Ta mapa wygląda cudownie, szczególnie w jungli.

Czy można za to otrzymać bana?

Nie, jest to traktowane jako custom skin.

Opublikowano

Nie mogę przeciagnac pliku do tego okienka. U mnie sie nie da. ;c ok wszystko dziala

 

Poproszę o Like'a

Oczywiście, jeśli mój post Ci pomógł.

Albo Ci się spodobał. :P

Opublikowano

zaypytałem supportu czy za to jest ban odpisali:

Witaj, Przywoływaczu

Pozwól proszę, że przedstawię Ci pokrótce nasze stanowisko względem zewnętrznych modyfikacji klienta League of Legends.

Poniżej znajdziesz fragment naszych Warunków Użytkowania tyczący się działań, które mogą zakończyć się zawieszeniem:

"J. Używanie wszelkich niedozwolonych program stron trzecich, w tym, lecz nie wyłącznie: „modów,” „hacków,” „cheatów,” „skryptów,” „botów,” „trainerów” oraz programów automatycznych, które używają Oprogramowania w jakikolwiek inny sposób i dla jakiegokolwiek celu, w tym, lecz nie ograniczając się do, wszelkich nieautoryzowanych programów stron trzecich, które przechwytują, emulują lub przekierowują komunikację pomiędzy Oprogramowaniem a Riot Games oraz wszelkich nieautoryzowanych programów stron trzecich, które zbierają informacje o Grze poprzez odczyt obszarów pamięci używanych przez Oprogramowanie w celu przechowywania informacji."

Pamiętaj proszę, że powodem naszych działań jest ochrona naszych graczy przed instalowaniem potencjalnie niebezpiecznych zewnętrznych modyfikacji – tego typu pliki często mogą zawierać keyloggery, wirusy oraz malware. Dodatkowo staramy się również ochronić naszych graczy przed byciem sparowanym z graczami korzystającymi z modyfikacji dającymi im nieuczciwą przewagę. Nikt nie lubi grać przeciwko graczom którzy oszukują, dlatego staramy się temu zapobiec w League of Legends.

Zdajemy sobie sprawę, że część naszych graczy lubi tworzyć modyfikacje takie jak skórki, grafiki, ekrany ładowania czy zmiany interfejsu. Ponieważ modyfikacje te nie dają żadnej nieuczciwej przewagi za używanie ich nic nie grozi. Tym niemniej jeżeli napotkasz jakiekolwiek problemy techniczne, najlepszym rozwiązaniem będzie usunięci wszelkich zainstalowanych modyfikacji, ponieważ mogą one często być przyczyną tych problemów.

Mam nadzieję, że rozjaśnia to trochę sprawę, jeżeli masz jednak jakieś pytania to daj mi proszę znać. Do zobaczenia na Fields of Justice.

Pozdrawiam!

Naavle,
Riot Games Player Support

Opublikowano

Mam pytanie,czy wgranie tego nie będzie powodowało lagów/spadku fbs/bugowania sie jakiś odcinków mapy lub innych nieścisłości?

Opublikowano

Zrobie dzisiaj video tuta jak wam nie idzie wgrywanie tego. Mysle, ze tak do 22 sie wyrobie, bo nie ma mnie w domu.

Dopóki nie skorzystałem z Internetu,

nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

Stanisław Lem

sygna_hnhpqsw.gif

Opublikowano

lol...zapomniałem xD

Już nagrywam...

Dopóki nie skorzystałem z Internetu,

nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

Stanisław Lem

sygna_hnhpqsw.gif

Opublikowano

Mi dochodzi pasek do 45% i sie zatrzymuje i nie moge nic zrobić

Czekaj cierpliwie. Za jakiś czas powinno wyskoczyć okienko z ładowaniem.

 

Dodałem w pierwszym poście słabego tuta by @Me jak to zainstalować:

http://youtu.be/-N3ETo3Q2Dc

Dopóki nie skorzystałem z Internetu,

nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

Stanisław Lem

sygna_hnhpqsw.gif

Opublikowano

Poczekałem i wyskakuje to:

 

fc6j.jpg

Pobierz i zainstaluj: KLIK

Dopóki nie skorzystałem z Internetu,

nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

Stanisław Lem

sygna_hnhpqsw.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...